Surun käppa!

Siin siis jutud, mis täna metsas juhtus, kas uluk liigub või ei liigu - jookseb või on juba jooksnud ja muud päeva sündmused.
Vasta
Üllar Tamm
Postitusi: 894
Liitunud: N Okt 13, 2005 12:45 pm

Surun käppa!

Postitus Postitas Üllar Tamm »

Lasin silmadega üle märtsikuu Eesti Jahimehes avaldatud EJS aukirjaga autasustatute nimekirjast ja viisin vähemalt ühe nime ka foorumirahvga kokku. Kasutaks siinkohal võimalust, et ka omalt poolt käppa suruda. Näitab ju aukirjaga meelespidamine nende meeste suurt panust Eesti jahinduse arendamisel.
Kui keegi oskab teisi nimesid seostada, võiks mind täiendada.
Minu poolt siis õnnitlused Arno Laanperele, foorumis tuntud Puukoi nime all :A (b) (b)
Kasutaja avatar
sooviku
Postitusi: 2291
Liitunud: R Nov 19, 2004 7:22 pm

Postitus Postitas sooviku »

Õnnitlused on toredad küll,aga kas hr.Puukoi oli ka ise nõus,et ta nimi avalikustatakse.Jälle see anonüümsuse värk, või mis.
Üllar Tamm
Postitusi: 894
Liitunud: N Okt 13, 2005 12:45 pm

Postitus Postitas Üllar Tamm »

Tema nimi ju siin ka varasematest teemadest läbi jooksnud. Pealegi ei näe ju põhjust, miks peaks foorumis oma tegelikku nime häbenema :M Ise pole samuti algusest peale oma nime peitnud ja ei kurda, ühes tükis siiamaani :wink:
Kui kõik külastajad julgeks oma tegeliku isiku avalikustada, oleks ka vastastikust poriloopimist ja foorumi risustamist vähem :P
See siis minu arvamus asjast.
kakuke
Postitusi: 5754
Liitunud: E Sept 01, 2003 3:32 pm

Postitus Postitas kakuke »

üllar003 kirjutas: Kui kõik külastajad julgeks oma tegeliku isiku avalikustada, oleks ka vastastikust poriloopimist ja foorumi risustamist vähem :P

Kui leiad, et see vajalik siis näita suund kätte ja ma järgneks Sulle. ;)
Puukoile tervitused teele ka minu poolt! 8)
Janek007 :lol:
Kahtluse korral jäta sõrm sirgeks !!!
Üllar Tamm
Postitusi: 894
Liitunud: N Okt 13, 2005 12:45 pm

Postitus Postitas Üllar Tamm »

Kui registreerusin, oli nimi Üllar juba kasutusel, kuigi pole nimekaimu veel kordagi foorumis trehvanud. Seepärast lisasingi liite 003 nagu mailiaadressil. Pealegi mailiaadressist kogu nimi ju näha.
jorr
Postitusi: 3240
Liitunud: T Mär 01, 2005 9:52 pm

Postitus Postitas jorr »

Jah,Puukoi käppa raputaks küll,tal "kuldne" käpp ja ehk jääb siis oma käpale ka midagi külge.Kuigi meest ennast pole ise kohanud aga teod räägivad vahel mehe eest.
noorus on ilus aeg
aivar00
Postitusi: 3263
Liitunud: K Juun 16, 2004 2:09 pm

Postitus Postitas aivar00 »

Hakkab jälle see pilli lõhki ajamine teemal-kas lubati või mitte.

Ühinen õnnitlejatega ning soovin "Puukoile" tugevat tervist ning kindlat kätt ka edaspidiseks.

Lugupidamisega Aivar Vaas
ikka lõbusalt
Vasta