Loodus võtab oma!

Siin siis jutud, mis täna metsas juhtus, kas uluk liigub või ei liigu - jookseb või on juba jooksnud ja muud päeva sündmused.
tony
Postitusi: 1148
Liitunud: P Dets 26, 2004 1:41 pm

Postitus Postitas tony »

Eelmine nädal sai jälle üle hulga aja pukis istutud.Kell 21.30 lasin sea ja mingit probleemi polnud.Abilisteks siis lumi,binokkel ja optika. :D
Kasutaja avatar
sooviku
Postitusi: 2291
Liitunud: R Nov 19, 2004 7:22 pm

Postitus Postitas sooviku »

Pean vist vabandama hakkama.Ma olen nimelt selle põlvkonna mees,kellel soovitati siin mingi teema all välja surema hakata.Pole omale veel vinti ja optikat muretsenud(vist ei muretse ka)ja nn.vihmaveetoruga ma pimedas siga lasta ei näe.Sellest siis ka minu arvamine,et pool seitse on pime.
Aga jutt pole minust,jutt on 30-est uppunud seast ja 4-5-est hundist ja ka 7-est koerast.Kohe hakkavad TV3 Seitsmesed uudised!Seal pidi sellest juttu olema.
robi1
Postitusi: 299
Liitunud: K Nov 30, 2005 12:46 pm

Postitus Postitas robi1 »

sooviku kirjutas:Pean vist vabandama hakkama.Ma olen nimelt selle põlvkonna mees,kellel soovitati siin mingi teema all välja surema hakata.Pole omale veel vinti ja optikat muretsenud(vist ei muretse ka)ja nn.vihmaveetoruga ma pimedas siga lasta ei näe.Sellest siis ka minu arvamine,et pool seitse on pime.
Aga jutt pole minust,jutt on 30-est uppunud seast ja 4-5-est hundist ja ka 7-est koerast.Kohe hakkavad TV3 Seitsmesed uudised!Seal pidi sellest juttu olema.
Ma ei pea sulle midagi tõestama,kui väga tahad annan sulle me jahiseksiooni pealiku numbri,räägi temaga.
metsas käi tasa tasa.....
Kasutaja avatar
lant
Postitusi: 116
Liitunud: E Jaan 24, 2005 3:36 pm

Postitus Postitas lant »

Loodus võtab tõesti oma. Endla LK metsad, sood risti ja põiki läbi käidud ja viie aasta jooksul olen laugastes näinud 6 uppunud põtra.Palju neid loomi tegelikult õnnetult hukka ssab, seda teab ainult vana jumal ise.
Kasutaja avatar
Kolevoll
Postitusi: 249
Liitunud: E Apr 05, 2004 2:16 pm

Postitus Postitas Kolevoll »

Ka meil juhtus paar aastat tagasi midagi sarnast kui ajujahil mastist väljuva seakarja tulistamise tulemusel pöörasid kaks põrsast ajju tagasi ning üritasid end toimetada üle jõe, mis kohati keskelt voolava veega, ent kalda ääres jääga. Suplemist pealt näinud kütt seletas hiljem, et põrsad olevat küll üritanud veest väljuda, aga see polevat õnnestunud ning vool vedaski sead küti nähes jää serva alla.
vp123
Postitusi: 34
Liitunud: E Mai 10, 2004 10:52 am

Postitus Postitas vp123 »

Priit Roostfeldt
Postitusi: 156
Liitunud: N Veebr 03, 2005 1:59 pm

Postitus Postitas Priit Roostfeldt »

veel natuke samal teemal http://www.le.ee/?a=uudised&b=5821
Kasutaja avatar
Feen
Postitusi: 3079
Liitunud: T Veebr 03, 2004 4:58 pm

Postitus Postitas Feen »

Lihtsalt huvi pärast küsimus... kindel, et keegi sigadel koeraga taga polnud või jõe ääres just mõnele tina polnud andnud?

Siiani kuuldud juhtudes on notsud läinud ikka jõkke (tingimustes, kus nad upuvad) enamasti ikka siis kui tamp taga. Lisaks, nii suur kari.. kui esimesed mulks sisse kaovad, siis tagumised ei roni mitte järgi, kui sellist kiirendust taga pole.

St, küsimus sellist laadi, et kas sigadel hundikari ka taga oli olnud, või polnud see enam kindlaks tehtav?
Üks lask - liha. Kaks lasku - võib-olla. Kolm lasku...
Kasutaja avatar
annaliisa
Postitusi: 407
Liitunud: P Okt 14, 2007 8:53 pm

Postitus Postitas annaliisa »

kui jahimehed taga olid, vaevalt nad asja meediasse oleks ajanud.. vb töesti hundikari siis? :?
Vegetarian is an old indian word for bad hunter.
robi1
Postitusi: 299
Liitunud: K Nov 30, 2005 12:46 pm

Postitus Postitas robi1 »

Feen kirjutas:Lihtsalt huvi pärast küsimus... kindel, et keegi sigadel koeraga taga polnud või jõe ääres just mõnele tina polnud andnud?

Siiani kuuldud juhtudes on notsud läinud ikka jõkke (tingimustes, kus nad upuvad) enamasti ikka siis kui tamp taga. Lisaks, nii suur kari.. kui esimesed mulks sisse kaovad, siis tagumised ei roni mitte järgi, kui sellist kiirendust taga pole.

St, küsimus sellist laadi, et kas sigadel hundikari ka taga oli olnud, või polnud see enam kindlaks tehtav?
Kindel värk et püssi taga ei old,aga siiani ei saa aru meediast,iga kanal räägib eri juttu,mina isiklikult rääkisin ainult Tv 3-ga.Õhtuleht mõtles praktiliselt kõik välja,nüüd siis ajab ka Lääne elu täieliku jura,toimus see värk Vigala vallas Teenuse jões,Märjamaa jääb sealt ca 30 km kaugusele.
metsas käi tasa tasa.....
Kasutaja avatar
sooviku
Postitusi: 2291
Liitunud: R Nov 19, 2004 7:22 pm

Postitus Postitas sooviku »

Nüüd peaks saama juba laipu matma hakata.Jää on sulanud.Palju siis jõgi välja andnud ka on?
robi1
Postitusi: 299
Liitunud: K Nov 30, 2005 12:46 pm

Postitus Postitas robi1 »

sooviku kirjutas:Nüüd peaks saama juba laipu matma hakata.Jää on sulanud.Palju siis jõgi välja andnud ka on?
Täna lähme vaatama,ei ole kindel et jää igaltpoolt sulanud ka on.Samas ei tea kas nad ka pinnale kerkind on.
metsas käi tasa tasa.....
eurokas
Postitusi: 54
Liitunud: E Jaan 24, 2005 6:50 pm

Postitus Postitas eurokas »

See samane seakari käis ikka nädala paari tagant üle jõe põldudel süüa otsimas ja ikka umbes samast kohast.
Seekord juhtus lihtsalt suur õnnetus mida karja juht ei osanud ette näha.
Siia maale oli ju kõik nii hästi sujunud. :cry:
Kuna see kari oli koguaeg väga liikuv siis ei olnud neile kordagi jahti peetud. Jäljed mis neist maha olid jäänud olid võimsad.
Vasta