Salakütid!!!

Siin siis jutud, mis täna metsas juhtus, kas uluk liigub või ei liigu - jookseb või on juba jooksnud ja muud päeva sündmused.
baddmann
Postitusi: 2830
Liitunud: E Nov 15, 2004 11:27 am

Re: Salakütid!!!

Postitus Postitas baddmann »

Vaadates WSMi asukohta "Viljandimaa", ei imesta, et KKI inspektorid seal selliseid asju lakke vaadates ütlevad. Inspektsiooniga vaidlema sellise tühiasja pärast keegi vaevalt et viitsib hakata, ei hüppa see inspektor nüüd nii kiirelt kah põõsast välja, et käe all olevat püssikotti ei jõuaks korraks kiirelt "puudutada" ja lukku kinni tõmmata. Kuid seadusloomega KKI siiski ei tegele ning kuigi ühe inspektori personaalne arvamus on küll kahtlemata huvitav ning - nagu näha siingi foorumis - vastukajasid tekitav, on see siiski tema personaalne arvamus.

Kes veel selle küsimuse üle filosofeerida tahab, siis mõelgu - mis juhtub siis, kui koti tõmblukk näiteks jahipäeva käigus katki läheb või muul põhjusel töökorras ei ole ? Kott pooleldi avatud, pooleldi suletud ? Karistamisväärt teguviis eksole, kui relvaomanik ei veendu hommikul kodust välja sõites, et tema relvakott on ikka 100 % kindlalt suuteline terve pika päeva vastu pidama :D

BM
Kasutaja avatar
hendrik
Postitusi: 890
Liitunud: R Veebr 04, 2005 10:33 am

Re: Salakütid!!!

Postitus Postitas hendrik »

Veel hullem lugu kui mu relvakott on rihmapandlaga või hoopis nööpidega suletav... ei saa ju lukku kinni panna nagu Viljandimaal "seadus" ütleb.

Tegelt olen ma kogu aeg kerges pinges, sest ma ei kasutagi relvakotti, vaid kohvrit, millel polegi lukku... Seega eksin otseselt eeskirja vastu, kas pole?
aivar00
Postitusi: 3263
Liitunud: K Juun 16, 2004 2:09 pm

Re: Salakütid!!!

Postitus Postitas aivar00 »

Just-just. Nii sa teedki- vot julgeb mees isegi naa julge ülestunnistuse teha- tema rikub seadust ja puhtsüdamlikult ei kahetsegi :lol: :lol: :lol:
Mina ei näe siin muud väljapääsu, kui pead kohvrile luku paigaldada laskma- muidu Mulkide maal Kapp teeb kohvrist koti :lol: :lol: :lol:
ikka lõbusalt
Kasutaja avatar
sammal.habe
Postitusi: 1180
Liitunud: P Jaan 04, 2004 7:43 pm

Re: Salakütid!!!

Postitus Postitas sammal.habe »

:!: offtopik: olen kuulnud legendi, et seesama "mulkidemaa seadusesilm" olevat kunagi punatäpiga sihikute pärast kisa tõstnud. kui need veel uudsed asjad olid. et kunstliku valgusallika kasutamine vms.

ju mulgid kommenteerivad, kas sel rahvajutul ka tõepõhja all on... 8)
baddmann
Postitusi: 2830
Liitunud: E Nov 15, 2004 11:27 am

Re: Salakütid!!!

Postitus Postitas baddmann »

Ma ei ole küll mulk, aga minu allikad rääkisid täpselt sama asja, Viljandimaa kohta siis. Küll nime täpsustamata, aga ju see sama persoon oli.

BM

P.S. ja O.T: KKI hüpermõistuste kohta veel niipalju, et oma kõrvaga kuulsin selgitust, kuidas järvejääle erandkorras lubatud "neljarattaliste mootorrataste" võistlusel osalenud ATV-de omanikud, kel masinad olid registris väiketraktorina, said trahvi. Need, kel registreerimata või mootorrattana kirjas, nähtavasti siis mitte....

BM
aivar00
Postitusi: 3263
Liitunud: K Juun 16, 2004 2:09 pm

Re: Salakütid!!!

Postitus Postitas aivar00 »

No sellisel juhul ainult kaastundeavaldus Mulkidele 8) . Samas tea kas nad meie robile ei võiks "spetsialiste" laenata. Poleks vaja enam foorumis kurta, et kärs kärnas ja maa külmand...
Kõrvalise abiga saaks asjad kohe paika ja ise võiks kodus eide ahjutaga (b) edasi luristada :lol:
ikka lõbusalt
Kasutaja avatar
Sarvik
Postitusi: 576
Liitunud: E Jaan 08, 2007 3:09 pm

Re: Salakütid!!!

Postitus Postitas Sarvik »

seadusesilmad on ka inimesed....ja tõlgendavad seadusi sageli suht subjektiivselt...seega ei maksa arvata et neil on alati õigus...:)

kui nüüd mulkide legendaarsest kki-st rääkida siis olen tema käest trahvi saanud...:)... (mitte küll jahi vaid kalapüügieeskirjade rikkumise pärast)..ja napilt pääsenud jahijuhatajana trahvist (mälestuseks sellest korrast meil nüüd temanimeline metsasiht on :) ) ..arvan et vaatamata väikestele veidrustele :)... on mees oma kohal.....ja mis kõige olulisem..... inimese ja ametnikuna ei ole ta pahatahtlik....mis polegi nii sage nähe siin issanda loomaaias..:)

ja teemast ka...arvan et parimad salaküti püüdjad on kohalikud jahimehed ise....arvan et näiteks jahijuhataja koolituse läbinutele võiks anda soovi korral "abikeskonnainspektori" (abipolitseiniku analoog) tiitel ja õigused.....
kärbes kirbule!
Andrus Michelis
Postitusi: 436
Liitunud: K Nov 03, 2004 9:13 pm

Re: Salakütid!!!

Postitus Postitas Andrus Michelis »

Ja kas püssikottil peab tingimatta miskisugune lukk, või nööp, või mis iganes küljes olema? Praegusel juhul tundub, et piisab ka nt westernide stiilis sadulatasku moodi kottist.
Ma ei kuuluta tõde. Avaldan vaid arvamust.
Kasutaja avatar
Metslane
Postitusi: 576
Liitunud: P Sept 25, 2005 1:42 pm

Re: Salakütid!!!

Postitus Postitas Metslane »

Eelnimetatud sadulakott peaks siis olema katuseluugiga länkarite küljes. Istud siis oma raudruunal ja kui vesternlik põder nina välja pistab, siis haarad oma Winchesteri 308. Jääme ootama aegasid, kui Toyota selle lisavarustusest standartisse ümber lülitab.
Aim small, miss small!
Kasutaja avatar
sammal.habe
Postitusi: 1180
Liitunud: P Jaan 04, 2004 7:43 pm

Inspektsioon uurib salaküttimise juhtumit

Postitus Postitas sammal.habe »

Viljandimaa mehed taas ajalehte pandud:
Inspektsioon uurib salaküttimise juhtumit
Margo
Postitusi: 128
Liitunud: T Jaan 16, 2007 8:31 pm

Re: Salakütid!!!

Postitus Postitas Margo »

kaalikas kirjutas:olen kuulnud Tallinna tüüpidest kes kuskil Vigala kandis söödavad ja lasevad,tüübid tegelevad suht aktiivselt ka liha müügiga,on muukeelsed ja kui jahti peavad on metsas mitu päeva kohal,võimalik,et samad tegelased,aga ma ei saa otse küsida ka inimese käest kes neid tunneb!kui Vigala kandis,siis võibolla ongi samad tegelased,need toimetavad juba aastaid!


sõidavad sõjaväe laigulise ford transitiga Tallinna ümbruses, päeval pakuvad müügiks vorsti ja konservi, õhtul vaatavad metsaääres pikeseloojangut. Kõnelevad nemad venekeelt ja pole suutnud veel vahele nabida, kuid see tund saabub ükskord..... :twisted:
Kahjuks toodang tuleb kuskilt kombinaadist, kes ka ebaseaduslikult ulukeid vastuvõtab....
Küsi minult soodsamalt rehve!
www.rehviparadiis.eu
Vasta