Metskitse peibutamine

Siin siis jutud, mis täna metsas juhtus, kas uluk liigub või ei liigu - jookseb või on juba jooksnud ja muud päeva sündmused.
Kasutaja avatar
TiitR
Postitusi: 1172
Liitunud: L Aug 25, 2007 12:44 pm

Re: Metskitse peibutamine

Postitus Postitas TiitR »

kakuke kirjutas:No ei peagi kodus omal kohe seda rulliga toanurgas olema. Võtad koidulad näppu ja astud mõne taluniku poole sisse, teed juttu, et kuidas läheb jne. :)

Päris hea - silorull "lõhnab" suures toas seal teleka ja arvutilaua vahel kusagil :mrgreen: (y)
Kasutaja avatar
KeegiVeel
Postitusi: 120
Liitunud: T Okt 04, 2005 11:09 am

Re: Metskitse peibutamine

Postitus Postitas KeegiVeel »

Mis kandi mehega tegu on? Küsin sellepärast, et võibolla viib su siit mõni käekõrval metsa. Minul paar varitsuspukki olemas, ei oleks mul miskit selle vastu, kui mõni loodusmees sealt pilti tahaks teha. Eks hetkel peaks kõigil söödakohad sööta täis olema, aga see sõltub juba nende omanikest, kas sind sinna võetakse/viiakse. Tegelikkuses oleks see päris normaalne, kui jahimehed teeks loodusfotograafidega koostööd (olgu see siis tasuline või tasuta, see juba oleneb loomast).
Austage ka teisi jahimehi!
jänespüks
Postitusi: 14
Liitunud: N Veebr 04, 2010 3:31 pm

Re: Metskitse peibutamine

Postitus Postitas jänespüks »

Mina asun Haapsalu külje all ja ühte loomasüüda kohta tean aga seal pole midagi peale soola.
jorr
Postitusi: 3240
Liitunud: T Mär 01, 2005 9:52 pm

Re: Metskitse peibutamine

Postitus Postitas jorr »

No kui aint sool,siis võid ju põdra pildile saada.Muide,kui oled kohalike jahimeestega kokku saanud,siis usun,et ega keegi ei keela sul sinna soolapaki juurde ka silo toimetamast.Silo juurest aga saad kitsi paremini pildile,kui mingi hädakisa või muu vilega,selleks aint kannatust ja sooje sokke vaja.See ilvesejutt oli rohkem ehk nali,et jänes püksist välja saada.Minu teada pole meil Eestis ei karu,hunt ega ilves veel kedagi viimasel ajal maha murdnud,ma mõtlen inimest muidugi.Karu rünnakust olen kuulnud,kuid kes teab,kuidas seal lugu tegelikult oli ja mõmmik magab praegu ilusti talveund.Pealegi olevat karul üheksa mehe mõistus.
noorus on ilus aeg
TOZike
Postitusi: 33
Liitunud: N Mär 26, 2009 8:24 pm

Re: Metskitse peibutamine

Postitus Postitas TOZike »

mustlesk kirjutas:No ilves sulle kohe kindlasti midagi ei tee, nii, et võta aga jänes püksist välja ja mine peibutama :D

mõni päev tagasi ilvesejahil puges jänes nii ootamatult püksi, vaata et sain peaaegu orgasmi. Nimelt leidis koer pesast ilvese ja jõudsin just raadio teel öelda, et kass on jalgadel, kui hüppas teine mulle noore kuuse alt varvastele. Ei oska öelda kumma ehmatus suurem oli.
Kasutaja avatar
Feen
Postitusi: 3079
Liitunud: T Veebr 03, 2004 4:58 pm

Re: Metskitse peibutamine

Postitus Postitas Feen »

Pilti ka näidata on?
Üks lask - liha. Kaks lasku - võib-olla. Kolm lasku...
jänespüks
Postitusi: 14
Liitunud: N Veebr 04, 2010 3:31 pm

Re: Metskitse peibutamine

Postitus Postitas jänespüks »

jorr kirjutas:No kui aint sool,siis võid ju põdra pildile saada.Muide,kui oled kohalike jahimeestega kokku saanud,siis usun,et ega keegi ei keela sul sinna soolapaki juurde ka silo toimetamast.Silo juurest aga saad kitsi paremini pildile,kui mingi hädakisa või muu vilega,selleks aint kannatust ja sooje sokke vaja.See ilvesejutt oli rohkem ehk nali,et jänes püksist välja saada.Minu teada pole meil Eestis ei karu,hunt ega ilves veel kedagi viimasel ajal maha murdnud,ma mõtlen inimest muidugi.Karu rünnakust olen kuulnud,kuid kes teab,kuidas seal lugu tegelikult oli ja mõmmik magab praegu ilusti talveund.Pealegi olevat karul üheksa mehe mõistus.



Kahjuks pole ühtegi jahimeest veel metsas näinud aga loodan et mind loomaga seal sassi ei aeta ja ma ise tina ei saa.
andrus
Postitusi: 2800
Liitunud: R Veebr 27, 2004 8:45 pm

Re: Metskitse peibutamine

Postitus Postitas andrus »

Ära sa kohalike jahimeeste juurde sellise jutuga mine eks,võivad solvuda ja siis näed ainult und igasugusest abist :!:
Juba stardis on sul vale suhtumine.Jahimees ei ole debiilik keda peab metsas kartma.
jahismurf
jänespüks
Postitusi: 14
Liitunud: N Veebr 04, 2010 3:31 pm

Re: Metskitse peibutamine

Postitus Postitas jänespüks »

Loomulikult mitte.
Kasutaja avatar
duma
Postitusi: 523
Liitunud: N Mär 15, 2007 12:10 pm

Re: Metskitse peibutamine

Postitus Postitas duma »

Enda arvamus Ilvese rynnaku ohvriks langeda võib-olla ainult siis kui jääd emailvese ja poegade vahele ning ilves näeb ohtu poegadele. Kunagi osoonis rääkis, et ilves kui on puu otsas sis võib inimesele peale hüpata kui tunneb ohtu aga pidi hüppama nii, et küünised ei ole väljas. Hüppab korra peale ja kohe plagama :M
Olen suht kindel, et metsloomade rünnakut sa metsas küll kartma ei pea, kui ainult pildistama lähed.
Viimati muutis duma, R Veebr 05, 2010 1:53 pm, muudetud 1 kord kokku.
duo on parem
andrus
Postitusi: 2800
Liitunud: R Veebr 27, 2004 8:45 pm

Re: Metskitse peibutamine

Postitus Postitas andrus »

Aga jänespyks pea seda meeles,et ilves ei ela puu otsas. :lol:
jahismurf
jänespüks
Postitusi: 14
Liitunud: N Veebr 04, 2010 3:31 pm

Re: Metskitse peibutamine

Postitus Postitas jänespüks »

Olen kuulnud aga mind huvitaks ka väga väiksed kiskjad kes ka hiiri jahivad kas ka nemad tuleksid hiire kisa peale välja.
ürgmees
Postitusi: 69
Liitunud: R Juul 24, 2009 7:26 am

Re: Metskitse peibutamine

Postitus Postitas ürgmees »

Otsi foorumist "Laskmise" alt Arles Taali kontaktid, ehk oskab tema Sind aidata. Kui tahad omal käel kitse otsida, siis Matsalu lahe äärsetel aladel suured karjad liikvel. Seda julgen küll Lihula poolse kohta väita, Puise pool kahjuks tundmatu.
jänespüks
Postitusi: 14
Liitunud: N Veebr 04, 2010 3:31 pm

Re: Metskitse peibutamine

Postitus Postitas jänespüks »

Tänan aitamast aga kitse leidmisega probleeme pole pigem sellega kuidas neid endale lähemale meelitada.
andrus
Postitusi: 2800
Liitunud: R Veebr 27, 2004 8:45 pm

Re: Metskitse peibutamine

Postitus Postitas andrus »

Aga miks sa ise ei taha neile proovida läheneda?Või siis vaata välja koht kus nad pidevalt söömas käivad ja ole varjatult ning tuult arvestades enne neid kohal.
jahismurf
Vasta