Pead ja veri.

Siin siis jutud, mis täna metsas juhtus, kas uluk liigub või ei liigu - jookseb või on juba jooksnud ja muud päeva sündmused.
andrus
Postitusi: 2800
Liitunud: R Veebr 27, 2004 8:45 pm

Pead ja veri.

Postitus Postitas andrus »

Uuriks nüüd teemat.....kas teie olete saanud 2008-2009 hooajal viidud peade ja vere eest rahad kätte?
Soovitud info puudutab just Lääne Virumaad.
jahismurf
andrus
Postitusi: 2800
Liitunud: R Veebr 27, 2004 8:45 pm

Re: Pead ja veri.

Postitus Postitas andrus »

Ja kui inimene kes ei ole foorumi kasutaja ning ei saa ja ei taha ennast registeerida aga on soovi teada anda,võib kirjutada ........
Viimati muutis andrus, P Veebr 05, 2012 11:40 pm, muudetud 1 kord kokku.
jahismurf
Kasutaja avatar
hagijas
Postitusi: 137
Liitunud: N Nov 25, 2004 10:24 pm

Re: Pead ja veri.

Postitus Postitas hagijas »

omal mul veel arve esitamata. Andrus, kaua oodand oled juba rahasid?
looma tuleb otsida jälgede lõpust
andrus
Postitusi: 2800
Liitunud: R Veebr 27, 2004 8:45 pm

Re: Pead ja veri.

Postitus Postitas andrus »

Varsti aasta täis ja mina pole ainuke.
jahismurf
rajaleidja
Postitusi: 2633
Liitunud: R Okt 03, 2003 9:50 pm

Re: Pead ja veri.

Postitus Postitas rajaleidja »

Andrus, ega sa juhuslikult sea ja põdra päid ei viinud :lol:
andrus
Postitusi: 2800
Liitunud: R Veebr 27, 2004 8:45 pm

Re: Pead ja veri.

Postitus Postitas andrus »

Ma ikke olin kaine kui viia sai. :D
jahismurf
mustlesk
Postitusi: 635
Liitunud: N Dets 02, 2004 1:48 pm

Re: Pead ja veri.

Postitus Postitas mustlesk »

Ida-Virus anti küll, kevadel millalgi kanti üle.
Kasutaja avatar
Veix
Postitusi: 200
Liitunud: E Veebr 11, 2008 5:19 pm

Re: Pead ja veri.

Postitus Postitas Veix »

Meil siin lõuna pool kah saamata. Osadele on kantud ja teistele mitte.
kahro
Postitusi: 313
Liitunud: N Veebr 16, 2006 7:30 pm

Re: Pead ja veri.

Postitus Postitas kahro »

Kui kunagi esimesel aastal päid koguti sai ka viidud raha ei kusagil. Mina pole rohkem viinud.
andrus
Postitusi: 2800
Liitunud: R Veebr 27, 2004 8:45 pm

Re: Pead ja veri.

Postitus Postitas andrus »

Aga miks ei ole,selles on küsimus.Vet.ametis öeldi,et nende andmetel on rahad klubidele üle kantud.Viimane selgitus mis suvel sain oli see,et arve nr. polnud selle pärast ei saanud.See mure sai lahendatud ja lubati üle kanda,tehakse seda siiani.Ja meie jahtkonnas pole keegi ühtegi penni näinud minu teada.Seega tekkibki küsimus kuhu raha saanud on ja miks seda koheselt asjaosalistele ära ei makstud.Homme kuulen äkki klubist uut põhjendust.Aga hetke seisuga on mulle mõningad inimesed juba mujalt jahtkondadest kirjutanud,et pole ka nemad sentigi siiani näinud.Nii,et :M
Ma väga loodan,et asjad ei ole nii nagu nad paistavad. :P

Ja selle hooajal ma ei vaevunudki enam selle asajaga tegelema.Nii nagu küla koerale nii koer külale :!:
Hiljem kuskilt meediast ju tore lugeda,näe jahimehed laisad ei viitsi küttida.Üle poole vajalikest proovidest jäi puudu.
jahismurf
andrus
Postitusi: 2800
Liitunud: R Veebr 27, 2004 8:45 pm

Re: Pead ja veri.

Postitus Postitas andrus »

Niii......... :D
Hetkel siis lugu selline,et õhtul saab vist pangaarvele suurema summa raha.Vähemalt lubati.
Ei tea kas mõjus foorumis avalik arutelu või miski muu, ei tea.Igatahes mehed kellel rahad saamata võtke kätte ja "lööge oma klubide uksed jalaga lahti" ning nõudke selgitust.





Ja enne kui sa Rajaleidja midagi kommenteerima hakkad.........jah ma võin õlli osta küll. :lol:
jahismurf
kakuke
Postitusi: 5754
Liitunud: E Sept 01, 2003 3:32 pm

Re: Pead ja veri.

Postitus Postitas kakuke »

rajaleidja kirjutas:Andrus, ega sa juhuslikult sea ja põdra päid ei viinud :lol:

Nali naljaks, aga korra oleks üle noatera vet ameti preilnad minult saadud kilekotis koprapea, mis samuti sügavkülmas oma aega ootas, et ära keedaks kunagi. :M
Kahtluse korral jäta sõrm sirgeks !!!
Kasutaja avatar
Olgerd
Postitusi: 787
Liitunud: P Apr 09, 2006 5:16 pm

Re: Pead ja veri.

Postitus Postitas Olgerd »

Eelmine hooaeg viisin 5 kährikupead ning vereproovid ja sain vet ametist mingi koopia, et olen toonud ning läksin sellega Tartu Jahindusklubisse ning sain sealt kohe raha kätte. Selle hooaja kohta ei oska komenteerida, kuna pole ise midagi viinud.
Kasutaja avatar
Feen
Postitusi: 3079
Liitunud: T Veebr 03, 2004 4:58 pm

Re: Pead ja veri.

Postitus Postitas Feen »

Võeti kontorn, mingi aeg kanti raha üle (pole arvutanud, aga millegi pärast tundus, et kanti mingi perioodi eest ning mingi osa on kandmata, aga kuna ma pole arvutanud ega asja kontrollinud, siis on võimalus: kõik on makstud; pole veel kõik makstud, aga viimasest maksmisest pole palju möödunud.
Üks lask - liha. Kaks lasku - võib-olla. Kolm lasku...
andrus
Postitusi: 2800
Liitunud: R Veebr 27, 2004 8:45 pm

Re: Pead ja veri.

Postitus Postitas andrus »

Mina lähen igatahes homme Vet.ametisse ja võtan täpselt välja kui palju ja mida meie mehed viisid.Siis on täpselt näha kui palju ja kas üldse lohku tõmmati.
Igatahes üks paras ikaldus on see läbi 7 ameti asjade ajamine,võiks ju olla asi lihtsamalt tehtud.
jahismurf
Vasta