Põrsad

Siin siis jutud, mis täna metsas juhtus, kas uluk liigub või ei liigu - jookseb või on juba jooksnud ja muud päeva sündmused.
Vasta
Ryanz
Postitusi: 18
Liitunud: K Mär 08, 2006 3:05 pm

Põrsad

Postitus Postitas Ryanz »

Eile "komistasin" pesale. Vähemalt 4ja nägin, enne kui kiirelt minema sain.
Pilt
jagwelt
Postitusi: 233
Liitunud: R Nov 30, 2007 11:48 pm

Re: Põrsad

Postitus Postitas jagwelt »

Kas läks kiireks :lol:
Parem puhtalt mööda kui sitalt pihta...
Kasutaja avatar
Kristjannn
Postitusi: 106
Liitunud: P Apr 26, 2009 7:26 am

Re: Põrsad

Postitus Postitas Kristjannn »

No siis ju nii kiire ei olnudki,kui jõudsid veel pilti teha :D
Ryanz
Postitusi: 18
Liitunud: K Mär 08, 2006 3:05 pm

Re: Põrsad

Postitus Postitas Ryanz »

mobla välja, klõps ja minema, üle õla pilguga tagalat kindlustades
duv
Postitusi: 582
Liitunud: N Jaan 08, 2009 10:48 am

Re: Põrsad

Postitus Postitas duv »

Ryanz kirjutas:mobla välja, klõps ja minema, üle õla pilguga tagalat kindlustades

Ma ei mõista? Mis kiireks? Teind ikka pildid korralikult ära, eks siis jõund ju ka koju kiirustada. Ega iga päev head juhust tule.
Kasutaja avatar
sokk
Postitusi: 508
Liitunud: R Veebr 19, 2010 6:29 pm

Re: Põrsad

Postitus Postitas sokk »

duv kirjutas:
Ryanz kirjutas:mobla välja, klõps ja minema, üle õla pilguga tagalat kindlustades

Ma ei mõista? Mis kiireks? Teind ikka pildid korralikult ära, eks siis jõund ju ka koju kiirustada. Ega iga päev head juhust tule.

Duv sa siis ei tea, et emis kaitseb oma poegi iga hinna eest, eriti kui nad on alles sündinud.
Born to hunt.
https://www.facebook.com/HuntingSmurf/
https://www.instagram.com/huntingsmurf/
https://www.youtube.com/channel/UCodfVOhCwglMPdlrvIjWP7A
duv
Postitusi: 582
Liitunud: N Jaan 08, 2009 10:48 am

Re: Põrsad

Postitus Postitas duv »

Seda küll, et pole just vaja hakkata väikest loomalast käega katsuma, aga kabuhirmus põgeneda pole ka vaja ja pilti teha emaloom ka tavaliselt ei keela. Ise pimedas metsas emisele mingi 5-e meetri peale läind ise mõeldes, et kas on känd või loom. Lõpuks vahtisime lausa tõtt, mina läbi optika ka veel, aga ikka ei saand enne aru, kui emis metsa hüppas ja ümber põrsad sagima hakkasid. Vastsündind põdravasikas on ka mul pükse nuusutanud, kui lehm vaikselt 5-60m peal põõsas piilus, oleks lausa pai teid, aga kartsin inimese lõhna juurde teha.
Ryanz
Postitusi: 18
Liitunud: K Mär 08, 2006 3:05 pm

Re: Põrsad

Postitus Postitas Ryanz »

duv: “…., aga kabuhirmus põgeneda pole ka vaja….” , “Vastsündind põdravasikas on ka mul pükse nuusutanud…”

Kui mina suutsin kuivade pükstega “kabuhirmus põgeneda”, siis sul vist läks pisut jamaks? :oops:
duv
Postitusi: 582
Liitunud: N Jaan 08, 2009 10:48 am

Re: Põrsad

Postitus Postitas duv »

Ryanz kirjutas:duv: “…., aga kabuhirmus põgeneda pole ka vaja….” , “Vastsündind põdravasikas on ka mul pükse nuusutanud…”

Kui mina suutsin kuivade pükstega “kabuhirmus põgeneda”, siis sul vist läks pisut jamaks? :oops:

Ei jamaks metsas küll ei kisu, seal ikka rohkem lõbu pärast, selleks, et silma rõõmustada ja vaimu puhata. Pükste suhtes panid küll täkkesse, need mul metsast naastes eriti suisel ajal kastest pahatihti märjad. Näe ja eile kuram jälle nuusutati mind seekord kassipoja suuruse rebasekutsika poolt saapa nina otsast. Läheks täna fotokaga tagasi, aga eks vana rebane nüüd tassis öösel kutsikad uude pessa.
Vasta