Ajalehest

Siin siis jutud, mis täna metsas juhtus, kas uluk liigub või ei liigu - jookseb või on juba jooksnud ja muud päeva sündmused.
Vasta
Kasutaja avatar
Ain Aavik
Postitusi: 842
Liitunud: R Okt 03, 2008 12:13 pm

Ajalehest

Postitus Postitas Ain Aavik »

Mida rohkem olen inimeste loomust tundma õppinud, seda rohkem kuulub mu poolehoid metsale ja metsaelanikele.
Joosep Käba
Postitusi: 1354
Liitunud: E Okt 18, 2004 9:57 am

Re: Ajalehest

Postitus Postitas Joosep Käba »

Eks oleme ka püüdnud teha selgitustööd, et miks on vajalik helistada ja infot jagada kes kuhu pukka õhta läheb jne.
Aga egas kõik sellest siis õppust veel võta. Leidub ikka tegelasi kes nii kõvad mehed et ega ei hakka helistama küll.
kirp
Postitusi: 597
Liitunud: K Jaan 02, 2008 12:12 am

Re: Ajalehest

Postitus Postitas kirp »

Ja halb "reklaam" jahimeestele. Kindlasti oleks vaja põhjalikku infot, mis siis ikkagi juhtus ja miks. Mitte postimehe veergudel, aga siin foorumis või ejs kodulehel. Selliste juhtude kirjeldused ja analyys võiks olla kõigile jahimeestele pidevalt kättesaadav ja ka koolituste kavas, et tekiks arusaam, millised on eksimuste kombinatsioonid, mis sihukeste traagiliste tulemusteni viib. Individuaaljaht, kus punast vesti pole ja roomates või muidu varjatult hiilitakse on kindlasti yks potentsiaalselt ohtlikeim. See, et siga hämaras ja käpuli inimesega segi aetakse on varemgi juhtunud, aga et sarviline sokk...?
Samas arvan, et tuleks hoiduda igasugustest kommentaaridest ja ytlustest, mis võiksid olla käsitletavad syydistustena yhe või teise suhtes enne kui uurimine on joone alla tõmmanud. Seda peaks eriti silmas pidama pinda käivate leheneegrite suhtes, kes kohe peale lendavad ja kommentaare ja seisukohavõtte välja pyyavad pigistada. Seltsi esimehe kusagilt kaugelt tehtud märkus mõlema syyst on kahjuks selline.
baddmann
Postitusi: 2830
Liitunud: E Nov 15, 2004 11:27 am

Re: Ajalehest

Postitus Postitas baddmann »

kirp kirjutas:... See, et siga hämaras ja käpuli inimesega segi aetakse on varemgi juhtunud, aga et sarviline sokk...?...


Väga inimlik näide sellest, kuidas artikli(te)st jääb vähem meelde, kui kommentaaridest. Nimelt viimastes hakkas levima arvamus, et üks jahimees laskis soku pähe teist jahimeest. Enne oli ikka juttu sellest, et sokku laskma läinud jahimees tabas teist jahimeest, kes sama sokku jahtis. Lasta taheti ikka sokku. Erinevad asjad, aga tähelepanelik tuleb olla.

BM
Kasutaja avatar
Ain Aavik
Postitusi: 842
Liitunud: R Okt 03, 2008 12:13 pm

Re: Ajalehest

Postitus Postitas Ain Aavik »

No need kommentaarid on küll sellised, et anna kannatust ... ikka lüüakse meid risti ja tõmmatakse rattale, kastetakse tõrva sisse ja seejärel keeratakse sulgedesse - siis lastakse lahti ja heal juhul pillutakse kividega vigaseks. Ikka oleme vaenlased, kas on põhjust või pole ... :M
Mida rohkem olen inimeste loomust tundma õppinud, seda rohkem kuulub mu poolehoid metsale ja metsaelanikele.
rajaleidja
Postitusi: 2633
Liitunud: R Okt 03, 2003 9:50 pm

Re: Ajalehest

Postitus Postitas rajaleidja »

...Senine info on tulnud kohalike püssimeeste väikeselt kogukonnalt ja täpsemaid asjaolusid uurib politsei...

Ja nii kaua, kui pole täpset infot, ei ole mõtet ka targutada.
Ats
Postitusi: 933
Liitunud: R Aug 18, 2006 12:14 pm

Re: Ajalehest

Postitus Postitas Ats »

Ei taha kehvasti öelda, aga no nii l... annab ikka olla, et jahipüssiga lastes ei tee sokul ja inimesel vahet ja no egas taat ise ka puhas mees polnud...
Pole looma, pole probleemi!
TOZike
Postitusi: 33
Liitunud: N Mär 26, 2009 8:24 pm

Re: Ajalehest

Postitus Postitas TOZike »

Kahju, et selliseid asju juhtub. Olen eelpool kõnelejatega nõus, et neil, kes ei tea mis seal täpselt juhtus pole mõtet tarka juttu puhuda. Võibolla halbade juhuste kokkulangemine, mine sa tea. Eks katsuge ise siis olla "eksimatud" ja puhtad. Olen küll kuulnud jutumehi, kes ütlevad, et nad pole kunagi eksinud jne. Jõudu neile...
Kasutaja avatar
raindrenkhan
Postitusi: 219
Liitunud: K Mär 26, 2008 10:26 pm

Re: Ajalehest

Postitus Postitas raindrenkhan »

Väga imelik ongi see, et laskja lasi ilmselt mingit kogu, endale selgeks tegemata kas see on sokk, siga või inimene või hoopsi midagi muud :roll:
Jaht ilma koerata on justkui saun ilma õluta
andrus
Postitusi: 2800
Liitunud: R Veebr 27, 2004 8:45 pm

Re: Ajalehest

Postitus Postitas andrus »

Teeme nüüd nii,et kui ise kõrval ei olnud ja täpselt ei näinud siis hoiame oma suukesed kenasti kinni :!:
Niisama teemal NSR pole mõtet heietada ja lolli juttu suust ajada.See mõttetu kaagutamine juhtunut olematuks ei tee.
jahismurf
Kasutaja avatar
Kolevoll
Postitusi: 249
Liitunud: E Apr 05, 2004 2:16 pm

Re: Ajalehest

Postitus Postitas Kolevoll »

Juhtub ka mujal seda, et inimesi uluki asemel tulistatakse. http://www.elu24.ee/?id=303285
Vasta