Mis ajal korbas hetkel väljas käib?

Siin siis jutud, mis täna metsas juhtus, kas uluk liigub või ei liigu - jookseb või on juba jooksnud ja muud päeva sündmused.
Vasta
Kasutaja avatar
Kristjannn
Postitusi: 106
Liitunud: P Apr 26, 2009 7:26 am

Re: Mis ajal korbas hetkel väljas käib?

Postitus Postitas Kristjannn »

Too jahimees punktiga,naljategemise vastu pole mul miskit naljavend :lol: :lol: :lol: aga ma mõtlesin just moona ,moona millega lasti?Võib olla saad aru? :wink: :wink: :wink:
mürka
Postitusi: 188
Liitunud: T Okt 31, 2006 10:04 am

Re: Mis ajal korbas hetkel väljas käib?

Postitus Postitas mürka »

Meil jõgi täitsa lahti ja ujutab mis kole. Õhtul poes käies,sõitsin kohast mööda kust olin varem kaks kobrast lasknud. Vaatan on väljas teine kell oli 19.50 paiku. Kähku koju püssi järgi. Tagas tulles kollas teine veel lumel. Üks lask ja kotti ma ta pistsin. Kaldun arvama, et seal terve pesakond. Kaalusin kodus ära ja 22,8 kg. Naine kodus juba tige.Kuhu ma oma lihaga pidavat minema.
küll siga pori leiab
Kasutaja avatar
honkomees
Postitusi: 2969
Liitunud: P Mär 14, 2004 4:13 pm

Re: Mis ajal korbas hetkel väljas käib?

Postitus Postitas honkomees »

no mul lahtist vett ei ole, aga täna õnnestus kaldaugu juures ära oodata - ca 20.45 ronis välja oksa närima, nii alla meetri august. Minu nägemisega enam muud kui kogu eristada polnud võimalik, vajutasin, korraks vajus kokku ja siis vaikselt roomas auku. Kirusin, et ei andnud poolmantliga, siis otsisin autokastist tulutult "äsja sinna pandud" õngitsemisvahendeid (seisid maja ukse kõrval) ja suundusin lootusetu tunde ja paljaste kätega otsima. Augus vee pinnal ta hulpiski, kuul oli käpa tagant sisenedes väljudes kaasa viinud vähemalt tollise jupi selgroogu ja siis oma teed läind- ikka suutis loom edasi liikuda. Suur loom oli, emane kolme lootega :cry:
Jaht on kunst, mis nõuab ohvreid!
Kasutaja avatar
sooviku
Postitusi: 2291
Liitunud: R Nov 19, 2004 7:22 pm

Re: Mis ajal korbas hetkel väljas käib?

Postitus Postitas sooviku »

Kristjannn kirjutas:Sooviku millega lasid kui saladus pole?

Browning GTS ja 4,5mm haavel.Jutu jätkuks siis,et eile olid kraavid kõik triiki vett täis,söömiskohad vee all ja ei näinud seal ka ühtki kobrast.Ja see muutus on toimunud kõik ühe ööga :shock: .
Naine võib olla,koer peab olema!
Pikk
Postitusi: 375
Liitunud: K Mai 26, 2004 4:35 pm

Re: Mis ajal korbas hetkel väljas käib?

Postitus Postitas Pikk »

Eile Emajõepealt 9 tk. Esimest korda niimoodi käinud, arvasin et teiste meeste jutt on lihtsalt jahijutt et vaat kus me kord ikka 15 ja meie jälle üle kahekümne. Nüüd usun et täiesti reaalne. Oleks isegi rohkem ringi sõitnud siis oleks kindlalt rohkem. Kobras ei karda paati ei kuradistki, sõidad paadiga lähedale, mootor seisma ja hooga libiseb vaikselt koprani, niikaua kui kõrval ja siis on ainult vormistamise küsimus. Sitt bisnes on ainult see et kui jõuab üle serva vette kukutada siis on põhimõtteliselt läinud, vool on nii tugev et koheselt veab põhja ja läinud ta ka on. Meie kadu oli 3 looma :cry:
Kui pimedas tagasi sõitsime siis oli veel paar looma kes otse paadi ees hüppasid alles tagasi vette, et kui oleks suutnud kaugemalt ära näha siis kes teab mis see seis lõpuks oleks olnud.

Et teemas püsida siis esimene kobras sai nähtud veidi enne 19.00
Ka halb kogemus on kogemus!!!!!
quentin
Postitusi: 72
Liitunud: L Jaan 20, 2007 11:13 am

Re: Mis ajal korbas hetkel väljas käib?

Postitus Postitas quentin »

Tervitus

Sain nüüd siis lõpuks teada, millal käib väljas 20.00 nägin täna esimest kobrast sel aastal ja vormistasin asja ära.

Edu!
www.aigur.com
kraavik
Postitusi: 378
Liitunud: E Okt 03, 2005 4:06 pm

Re: Mis ajal korbas hetkel väljas käib?

Postitus Postitas kraavik »

Viimase nädala jooksul 3 päeva käinud, kobrast pole näinud:( Ei ole aidanud ei suurvesi ega tammi lõhkumine. Ei näita ta nägu ei päeval ega õhtul, aga hommikuks on järjekordne puu maha võetud.
Kasutaja avatar
Bullet
Postitusi: 40
Liitunud: R Nov 28, 2008 7:21 pm

Re: Mis ajal korbas hetkel väljas käib?

Postitus Postitas Bullet »

Pikk kirjutas:Eile Emajõepealt 9 tk. Esimest korda niimoodi käinud, arvasin et teiste meeste jutt on lihtsalt jahijutt et vaat kus me kord ikka 15 ja meie jälle üle kahekümne. Nüüd usun et täiesti reaalne. Oleks isegi rohkem ringi sõitnud siis oleks kindlalt rohkem. Kobras ei karda paati ei kuradistki, sõidad paadiga lähedale, mootor seisma ja hooga libiseb vaikselt koprani, niikaua kui kõrval ja siis on ainult vormistamise küsimus. Sitt bisnes on ainult see et kui jõuab üle serva vette kukutada siis on põhimõtteliselt läinud, vool on nii tugev et koheselt veab põhja ja läinud ta ka on. Meie kadu oli 3 looma :cry:
Kui pimedas tagasi sõitsime siis oli veel paar looma kes otse paadi ees hüppasid alles tagasi vette, et kui oleks suutnud kaugemalt ära näha siis kes teab mis see seis lõpuks oleks olnud.

Et teemas püsida siis esimene kobras sai nähtud veidi enne 19.00


Oskab keegi öelda kuidas Väike Emajõel kopra arvukuse/ liikuvusega on?
Difference between men and boys is the price of their toys!
Gustaf
Postitusi: 52
Liitunud: K Veebr 22, 2006 8:06 pm

Re: Mis ajal korbas hetkel väljas käib?

Postitus Postitas Gustaf »

ahoi,
eile siis pool 8 sai vennaga kraavi peale mindud, juba olidki poisid väljas , nägin kaugemal ühte,sai lähemale hiilitud, kuid vend läks teises suunas, kuulisn lasku, võtsin ka kopra sihikusse, lask ja käes, tohoh imet, juba ujub uus kobras ja 2 tk tammi peal, jälle üks kotis, teine ujus rahulikult ära, ilma sulpsuta, ujus veel teine tükk aega ringi, minu poolt jäi ta laskmata, kuna ei tulnud kaldale, vend pistis ka kopra kotti, seega 19:30-19:40 oli kõige aktiivsem aeg.
s!!m
Postitusi: 84
Liitunud: K Nov 21, 2007 7:06 pm

Re: Mis ajal korbas hetkel väljas käib?

Postitus Postitas s!!m »

Käisin ka eile kraavi peal kobrast vaatamas. Seitsme ajal tuli üks ning vormistasin ära. Eelmise aasta kutsikas oli. Poole tunni pärast tuli samasse kohta teine veel aga tema reageeris kiiremini ja jõudis enne lasku sukelduda. 8)
Igatahes!!
andrus
Postitusi: 2800
Liitunud: R Veebr 27, 2004 8:45 pm

Re: Mis ajal korbas hetkel väljas käib?

Postitus Postitas andrus »

Lõpuks on siis õnn ka meie õuele jõudnud.Kui ennem tundus,et kobras ei elagi enam meie juures siis täna õhtul võin öelda,et vanad head ajad on tagasi.Kobras ujub....ja mitte vähe.20:04 29,5kg üle kallaste ajava oja harukraavist.Lasin sollad välja ja auto poole.Asju autosse pakkides otsustas üks suuremat kasvu tegelane ennast auto kõrval kaldale ajada.Sain püssi kotist kätte ja kiirustades pots ära aga nagu ikka ja alati peale kere pauku kipub teine veel ära jooksma.Ja nii ta läkski ............ Ojas vool tugev ja peab homme otsima minema.Ehk jääb kuskile kraavi kaldasse või truubi taha pidama.

Loo moraal on see,et kuni 15-ndani tuleb iga õhtu metsa poole sättida.
jahismurf
kakuke
Postitusi: 5754
Liitunud: E Sept 01, 2003 3:32 pm

Re: Mis ajal korbas hetkel väljas käib?

Postitus Postitas kakuke »

Sain ise ka esimese looma täna kotti, st ühe varem kompostiks lasknud. Kutsikas oli. Kui läksin möödaminnes kopraid vaatama nii peale kaheksat, siis olid juba kenasti platsis olemas, aga lasta ei saanud, kuna olid keset lodu jääl ja kätteaamine oleks piin olnud sealt. Lõpuks üks otsustas minupoolsesse kaldasse ka randuda ja see oli talle viga. Lasin siis pea pool 10 õhtul.
Kahtluse korral jäta sõrm sirgeks !!!
rajaleidja
Postitusi: 2633
Liitunud: R Okt 03, 2003 9:50 pm

Re: Mis ajal korbas hetkel väljas käib?

Postitus Postitas rajaleidja »

Sai ka täna korra kopravetel käidud. Kraav korralikult üle ujutatud. Kella kaheksa ajal kaks kopraonu toimetasid juba keset lodu okste kallal ja paar tükki ujus ojas ringi. Tuul oli tugev ja vaatamata sellele, et lumesupis sumpamine oli suht lärmakas, ei teinud nemad minust väljagi. Kui ühel hetkel ei oleks hetkeks jalgepind alt kadunud ja ei oleks munadeni sisse kukkunud, oleks võinud ühe kopraonudest ka kaasa tuua. No krt kui külm ikka oli. Jalad tahtis vägisi krampi tõmmata ja tekkis juba tõsine kahtlus, et auto juurde tagasi jõuan. Minu koprajahi isu on igatahes augustini kadunud...
Kasutaja avatar
honkomees
Postitusi: 2969
Liitunud: P Mär 14, 2004 4:13 pm

Re: Mis ajal korbas hetkel väljas käib?

Postitus Postitas honkomees »

no mul ka selle aasta esimene suplus tehtud, aga koprajahi isu pole veel kadunud ...
Jaht on kunst, mis nõuab ohvreid!
Rassu
Postitusi: 12
Liitunud: P Mai 02, 2010 2:22 pm

Re: Mis ajal korbas hetkel väljas käib?

Postitus Postitas Rassu »

Sain ka mina oma supluse ja jahi edukalt tehtud, kahjuks ei jaksanud ujuda nii kaugele, et oleks kopra kätte saanud, täna proovin veel. See ka et. Kell kaheksa tuli välja. Jube julge oli. Täna käisin ujumas ja tõin ära.

Pilt
Pilt
[img]http://www.album.ee/files/45/958/orig/15345958_tzgs.png[/img]
Vasta