Ühe koeraloo lahendus

Siin siis jutud, mis täna metsas juhtus, kas uluk liigub või ei liigu - jookseb või on juba jooksnud ja muud päeva sündmused.
Vasta
Üllar Tamm
Postitusi: 894
Liitunud: N Okt 13, 2005 12:45 pm

Ühe koeraloo lahendus

Postitus Postitas Üllar Tamm »

Tänases Postimehes siis selline jutt http://www.postimees.ee/1030166/koera-t ... sel-uuesti
Tundub, et ka võimuorganites hakatakse aru saama vajadusest ohjeldada hulkuvaid lemmikloomi ja nende hooletuid omanikke (y)
puugi
Postitusi: 1479
Liitunud: E Mär 05, 2012 7:08 pm

Re: Ühe koeraloo lahendus

Postitus Postitas puugi »

Üllar Tamm kirjutas:Tänases Postimehes siis selline jutt http://www.postimees.ee/1030166/koera-t ... sel-uuesti
Tundub, et ka võimuorganites hakatakse aru saama vajadusest ohjeldada hulkuvaid lemmikloomi ja nende hooletuid omanikke (y)

Ei maksa eriliselt rõõmustada,sest tihti lasevad igasugused tolgused ka jahimeeste jahikoeri!Mu endagi koera ähvardasid külatondid keset päeva maha lasta.Sellised asjad ei ole ilusad! :!:
rajaleidja
Postitusi: 2633
Liitunud: R Okt 03, 2003 9:50 pm

Re: Ühe koeraloo lahendus

Postitus Postitas rajaleidja »

Igal lool on kaks otsa. Mõnikord on laskmine õigutatud, teinekord mitte. Kui lugeda seda artiklit, et mopeediga sõites on laetud relv põues(Kui koer hüppas ootamatult põõsastest välja, ei taha kohe kuidagi uskuda, et siis hakati veel rahulikult relva laadima) ja "Inimestele piisab tavaliselt lihtsalt relva näitamisest", siis tundub tahtmatult, et iga öiseks märjaks unenäoks on Jack Norris.
Võimalik, et tegemist on minu kiiksuga, kuna minu käsi ei ole siiamaani koera peale tõusnud.
Kasutaja avatar
sammal.habe
Postitusi: 1180
Liitunud: P Jaan 04, 2004 7:43 pm

Re: Ühe koeraloo lahendus

Postitus Postitas sammal.habe »

Laskja julges võtta vastutuse, mis meie päevil nii haruldane on. Helistas ise politseisse ja teatas juhtunust, mitte ei lasknud jalga. Üritas peale lasku tulemust selgitada.
Spekulatsioonid laskja märgade unenägude teemal kõlbaks pigem anonüümsetesse netikommentaaridesse.
Kui kod. Artjomil poleks piisavalt selgroogu olnud, loeksime me artiklit teemal a la "Tundmatud verejanulised jahimehed tapsid süütu Pitsu" ja naudiksime sealseid kommentaare.
Üllar Tamm
Postitusi: 894
Liitunud: N Okt 13, 2005 12:45 pm

Re: Ühe koeraloo lahendus

Postitus Postitas Üllar Tamm »

Niipalju kui on inimesi, on ka erinevaid vaatenurki :lol: Omale jäi silma just see lause kogu jutust: Hiljuti otsustas prokuratuur, et noormees tegutses äärmise hädavajaduse olukorras ning koeraomanik on ise süüdi, et ei hoidnud oma lemmiklooma kinni.
Artiklis kirjas, et see tudeng helistas peale sündmust politseisse ja teatas juhtunust.
Koeraomanik seevastu jooksis politseile oma muret kurtma alles mitu päeva hiljem.
rajaleidja
Postitusi: 2633
Liitunud: R Okt 03, 2003 9:50 pm

Re: Ühe koeraloo lahendus

Postitus Postitas rajaleidja »

Jaa. tegigi peale laskmist nii nagu kord ja kohus, mitte ei vaikinud asja maha. Lihtsalt mind isiklikult häirib seal loos mõni asi nagu see inimeste puhul piisab tavaliselt relva näitamisest. Jääb mulje nagu käib püstol pidevalt põuest välja. Aga võib olla ongi elu seal siis nii karm. Nagu artiklist lugeda võis, siis oli ka teistel selle koeraga probleeme ja eks see aitas ka kaasa, et koeraomanik süüdi jäi. Ja nagu ma ütlesin: mul on koera laskmise kohta oma arvamus. Kui ikka elu kallale kipub, küll ma siis ka lasen. Aga niikaua, kui jalga ei pure, jääb ära.
puugi
Postitusi: 1479
Liitunud: E Mär 05, 2012 7:08 pm

Re: Ühe koeraloo lahendus

Postitus Postitas puugi »

Meenub kohe hiljuti juhtunud lugu kui naabri läänekas näitas kellegi koerale hambaid ja sai kohe selle eest kuuli!Ma peaksin ,siis enamuse küla koertest ära koristama või?Ise helistan politseisse,et tuli kallale ja olen õige mees pealegi?Ma kui midagi teeksin helistaksin kiirelt politseisse,sest paistan,siis ausa inimesena! :lol: Aga asi on selles,et jahikoerad satuvad ka eramaadele ja,siis on nad selliste tegelaste õigustatud saak? :evil:
jyri

Re: Ühe koeraloo lahendus

Postitus Postitas jyri »

rajaleidja kirjutas:. Lihtsalt mind isiklikult häirib seal loos mõni asi nagu see inimeste puhul piisab tavaliselt relva näitamisest.

Igas autos PEAB olema taadeldud tulekustuti! Kas siis oodatakse kohest süttimist? Mul kah alati tukk hõlma all. Ja selle omamise 17 aasta jooksul on tulnud ette tervelt 2 (KAKS!) korda kabuurist välja võtta näitamiseks. Võimalik "konflik" oli sellega mõlemal korral ammendatud :A . Ja kannangi kaasas just sellise elu AINSA võimaliku vajaduse tarbeks. Nagu tulekustuti autos. :H
Andrus Michelis
Postitusi: 436
Liitunud: K Nov 03, 2004 9:13 pm

Re: Ühe koeraloo lahendus

Postitus Postitas Andrus Michelis »

jyri kirjutas: Ja kannangi kaasas just sellise elu AINSA võimaliku vajaduse tarbeks. Nagu tulekustuti autos. :H


Üks mees ütles kah revolvri ostmise järel, et ta ei teagi, kas tal seda vaja läheb aga kui juhtub vaja minema, siis pole enam aega ostma minna tõenäoliselt.
Ma ei kuuluta tõde. Avaldan vaid arvamust.
Vasta