pÕDER2014

Huvitavaid tähelepanekuid ulukite käitumisest.
Kasutaja avatar
rartzik
Postitusi: 94
Liitunud: N Okt 31, 2013 9:54 pm

Re: pÕDER2014

Postitus Postitas rartzik »

TiitR kirjutas:
rartzik kirjutas:14.nda õhtul siga passides nägin kaugelt tulemas üht suurt pulli. Hakkasin ohkima ja see hakkas ka.. tuli mulle 20m kaugusele, ragistades vahepeal põõsaste ja puudega. 7+7 harudega korralike kühvelsarvedega pull oli. Kahju, et pole korralikku kaamerat, millega pilte saaks teha :(

Krt, selline napp kuupäevaga mäng, sellise isendi puhul, ajaks une küll jupiks ajaks minema vist ja kindlasti mõtleks mõtteis selle 14. kuupäeva 15.-ks? :D


Ehh.. ei ajanud und ära, olen varemgi seda pulli läbi binokli vaadanud ja mõelnud, et mis raha selle ühe.. või siis mitme lasu peale kuluks. Samas, võib-olla peab ikkagi tagasi minema, trofee järgi :M
gunnar
Postitusi: 882
Liitunud: P Aug 22, 2004 4:18 pm

Re: pÕDER2014

Postitus Postitas gunnar »

rartzik kirjutas:
TiitR kirjutas:
rartzik kirjutas:14.nda õhtul siga passides nägin kaugelt tulemas üht suurt pulli. Hakkasin ohkima ja see hakkas ka.. tuli mulle 20m kaugusele, ragistades vahepeal põõsaste ja puudega. 7+7 harudega korralike kühvelsarvedega pull oli. Kahju, et pole korralikku kaamerat, millega pilte saaks teha :(

Krt, selline napp kuupäevaga mäng, sellise isendi puhul, ajaks une küll jupiks ajaks minema vist ja kindlasti mõtleks mõtteis selle 14. kuupäeva 15.-ks? :D


Ehh.. ei ajanud und ära, olen varemgi seda pulli läbi binokli vaadanud ja mõelnud, et mis raha selle ühe.. või siis mitme lasu peale kuluks. Samas, võib-olla peab ikkagi tagasi minema, trofee järgi :M


Mis kaliibrit sa kasutad et rahast kahju ? Või on teil loahind nii lakke löödud ?
sax
Postitusi: 246
Liitunud: T Nov 09, 2010 3:31 pm

Re: pÕDER2014

Postitus Postitas sax »

14ndal küsib inspektor ikka hingehinda. oleks veel veebruaris, ehk saaks isegi armu :twisted:
GC
Postitusi: 389
Liitunud: R Nov 12, 2004 5:15 pm

Re: pÕDER2014

Postitus Postitas GC »

sax kirjutas:14ndal küsib inspektor ikka hingehinda. oleks veel veebruaris, ehk saaks isegi armu :twisted:


:D :lol: :(
koos koeraga
Kasutaja avatar
rartzik
Postitusi: 94
Liitunud: N Okt 31, 2013 9:54 pm

Re: pÕDER2014

Postitus Postitas rartzik »

gunnar- trofee pull 500€.. :roll:
andrus
Postitusi: 2800
Liitunud: R Veebr 27, 2004 8:45 pm

Re: pÕDER2014

Postitus Postitas andrus »

Mis te selle rahaga teete,et lubade eest tuleb maksta ja veel selliseid hindasid???
jahismurf
madiskl
Postitusi: 147
Liitunud: L Mär 17, 2007 5:08 pm

Re: pÕDER2014

Postitus Postitas madiskl »

17 .09.2014 õnnestus tabada pull 3+1 väärakas sarv,lask 20 m pealt ja tuli peibutuse peale.
Vasta