Hunt kodu valvuriks!?

Huvitavaid tähelepanekuid ulukite käitumisest.
Kasutaja avatar
Mart
Lehe päälik
Postitusi: 2339
Liitunud: L Dets 07, 2002 8:59 pm

Postitus Postitas Mart »

Ma otsin ühe venna ülesse,kes aastaid Siberis metsas töötas,seal igasugu seiklusi juhtus,võib õhta otsa jutustada. :D
villu
Postitusi: 6
Liitunud: T Jaan 10, 2006 5:47 pm

Postitus Postitas villu »

.
Viimati muutis villu, N Veebr 03, 2011 12:09 am, muudetud 1 kord kokku.
kraavik
Postitusi: 378
Liitunud: E Okt 03, 2005 4:06 pm

Postitus Postitas kraavik »

Hundi kohta ei tea, aga Elistvere loomapargis on praegu üks reps, kelle külamees olla kutsikana endale koju võtnud. Kuskil aastasena olid ikkagi instinktid välja löönud ja loom oli hakanud kanu murdma. Ei aidanud selle vastu miski vägi ega võim.
Kasutaja avatar
sooviku
Postitusi: 2291
Liitunud: R Nov 19, 2004 7:22 pm

Postitus Postitas sooviku »

Paneme jah hundi maja valvama.Mul on veel ettepanekuid:varese võiks kana asemel munema õpetada,rebase sahvrist hiiri püüdma ja põder peaks lehma välja vahetama.Kõiki neid loomi saab ehk hea raha eest Tallinna Loomaaiast.Loomaaed hakkab kõva pappi kokku ajama.
jorr
Postitusi: 3240
Liitunud: T Mär 01, 2005 9:52 pm

hunt koduvalvuriks

Postitus Postitas jorr »

Ah mis sa selle hundiga jamad, kui juba võtta siis karu.Aga jah, pagan magab talveund, eks siis pead teda iga hommiku üles äratama.Räägitakse,et venes pidid karupojad päris tihti müügis olema, mitteametlikult muidugi ja kui siis karu hoovis möriseb,kaob patsaanidel igasugune huvi ligi tulla, hea kui sind ennastki tuppa laseb.
noorus on ilus aeg
Kasutaja avatar
Jahimehe naisuke
Postitusi: 50
Liitunud: R Dets 03, 2004 12:23 pm

Postitus Postitas Jahimehe naisuke »

Panen siia lingi hundi ja koera hübriiditeemale Koertekojast
http://www.koertekoda.net/forum/viewtopic.php?t=1971&highlight=
Teoorias tugev ;)
suslik252
Postitusi: 9
Liitunud: K Okt 26, 2005 1:26 pm

Postitus Postitas suslik252 »

Vana metsamees tõi hundikutsika kuid ei pidand pikatvastu.Alul sõi ike usinalt mida aeg edasi hakkas end näljutama tahab ika ise murda-otsida. 4-kuud oli siis suri surnuks.Aasta 80-85 ei mäleta täpselt :roll:
kaliiber
Postitusi: 327
Liitunud: N Apr 14, 2005 10:45 am

Postitus Postitas kaliiber »

Öelgu teised mida tahes, aga kui sa selle mõtte tõepoolest teoks teed siis mina olen kade. Olen ise nooruses erinevatel aegadel kasvatanud kodus ülesse nirgi ja soorätsu (lasin mõlemad hiljem loodusse ja tean et nad jäid ellu) ning see milliseid kogemusi, teadmisi ja elamusi see mulle kui loodusehuvilisele andis ei ole sõnades kirjeldatav.
jorr
Postitusi: 3240
Liitunud: T Mär 01, 2005 9:52 pm

hunt koduvaluriks

Postitus Postitas jorr »

No kodus kasvanud kiskja vaevalt loodusesse lastes ellu jääb.Ta ju inimesega harjunud ja ei karda teda aga inimesi on igasuguseid.Võta või need koerhundid mis venest sisse tulevad.Ja ega jahimees metsas tea, kas see inimest mittekartev kiskja on inimese kodus kasvand, või hoopis marutaudis.
noorus on ilus aeg
kollnomm
Postitusi: 27
Liitunud: T Aug 23, 2005 10:12 pm

Postitus Postitas kollnomm »

Sügaval vene ajal kui ma alles noor ja algaja jahimees olin ,siis meil lasti
üks hunt,kes oli kangesti koera värvides selline pruunikas.Jälg oli täitsa hundi oma.Kahjuks ma ei tea,mis tast sai.Jutt oli et viiakse kuhugi uurimisele.See juhtus ca20aastat tagasi.See oli esimene kord kus hunti nii lähedalt nägin !
Õnneks surnult :twisted: Seda elukat mina oma õuel näha ei soovi!Kui siis lahkununa juba parematele jahimaadele :A
metsamoor
Postitusi: 10
Liitunud: K Jaan 12, 2005 6:08 pm

Postitus Postitas metsamoor »

suslik252 kirjutas:Vana metsamees tõi hundikutsika kuid ei pidand pikatvastu.Alul sõi ike usinalt mida aeg edasi hakkas end näljutama tahab ika ise murda-otsida. 4-kuud oli siis suri surnuks.Aasta 80-85 ei mäleta täpselt :roll:
See on nüüd küll jama. Loomaaias toidetakse loomi ja keegi ei tee näljastreiki, kuna ise murda ei saa. Põhjus pidi siiski muus olema.
jorr
Postitusi: 3240
Liitunud: T Mär 01, 2005 9:52 pm

hunt koduvaluriks

Postitus Postitas jorr »

Siiski juhtub seda, et kui metslooma üle toidad, viskab kergesti vedru välja.Tean vene ajast metsavahti, kes püüdis kevadel paar metseapõrsast kinni ja tahtis kodus üles kasvatada aga söötis üle ja surid varsti.Järgmine aasta tegi siis kindla kopli, pani metseapõrsad sinna ja ainult vahete-vahel viis toitu, kasvasid suureks.Või vaata neid kalleid poputatud sülekoeri, kaua need elavad?Ega loomaaias loomi kogu aeg söödeta seal ikka petsid kes teavad keda ja kui palju.
noorus on ilus aeg
Vasta