VALGE JÄNES

Huvitavaid tähelepanekuid ulukite käitumisest.
LauriV
Postitusi: 50
Liitunud: K Veebr 08, 2006 10:19 pm

Postitus Postitas LauriV »

kahtlen sügavalt et keegi jänest jooksu pealt lastes üldse mõtleb tabamuskoha peale, enamasti võetakse ette ja proovitakse võimalikult palju haavleid sisse saada. selline on minu arvamus :wink:
aivar00
Postitusi: 3263
Liitunud: K Juun 16, 2004 2:09 pm

Postitus Postitas aivar00 »

Mina proovin alati jänest nii sihtida, et I haavel tabaks silma, II haavel südant st. "käpa taha" nagu kakuke ütles ning III haavel tabaks saba. Ülejäänud haavlid lennaku kuhu ise tahavad. :lol: :lol: :lol: Siis on 100% jänes surnud.
ikka lõbusalt
Pauli
Postitusi: 1291
Liitunud: E Nov 29, 2004 4:03 pm

Postitus Postitas Pauli »

Mõned kasutavad spetsiaalset "jänese kolmikut", kus tropi peale on kolm peenikest haavlitera ritta pandud. Olenevalt haavlite asendist eristatakse ka paremalt ja vasakult läheneva jänese padruneid :D
Buck
Postitusi: 214
Liitunud: N Okt 13, 2005 9:53 am

Postitus Postitas Buck »

Kuuliga ja ainult silma- jääb nahk terveks :D
Aga ettevaatlik peab olema, et jänes varvast ei lase.
baddmann
Postitusi: 2830
Liitunud: E Nov 15, 2004 11:27 am

Postitus Postitas baddmann »

mosse kirjutas:Mõned kasutavad spetsiaalset "jänese kolmikut", kus tropi peale on kolm peenikest haavlitera ritta pandud. Olenevalt haavlite asendist eristatakse ka paremalt ja vasakult läheneva jänese padruneid :D


Enam ei eristata. Lihtsalt kui on näha, kummalt poolt jänes läheneb, siis vajadusel tehakse püss lahti ja keeratakse padrunit rauas ümber tema pikitelje 180 kraadi. :lol:

BM
Kasutaja avatar
Oxoma
Postitusi: 129
Liitunud: R Dets 30, 2005 9:04 pm

Postitus Postitas Oxoma »

Rääkige nüüd ikka vähe tõsist juttu ka! Või ongi see siin mingi naljanurk?
Vaadates teema pealkirja, siis nii see vist ongi... Peaks tegema teema "Valgejänes", siis vast asjalikud kommentaarid. :wink:
Eeltoodu on müstifikatsioon ja ei oma mingisuguseid seoseid reaalse eluga. Kõik nimed on väljamõeldud ja igasugune kokkulangemine reaalsusega on juhuslik ja ettekavatsemata.
jorr
Postitusi: 3240
Liitunud: T Mär 01, 2005 9:52 pm

valgejänes

Postitus Postitas jorr »

BM, jänesejahti lähed ikka kaheraudsega siis üks raud laseb vassakult tulevat ja teine paremalt tulevat.Muidugi, kui segi lähevad siis saad aint ennast kiruda mitte jänest.
noorus on ilus aeg
kakuke
Postitusi: 5754
Liitunud: E Sept 01, 2003 3:32 pm

Postitus Postitas kakuke »

aivar00 kirjutas:ning III haavel tabaks saba.

See on vist tulenenud asjaolust, et paljudele on südamelähedane olnud jänest üldse tagumise käpa taha lasta. ;)
Ps. Oxoma, teema ongi väga tõsine, kuna tuleb ette, et lasta tuleb ka valget jänest. Teist värvi jänestega on palju lihtsam. :D
Kahtluse korral jäta sõrm sirgeks !!!
jorr
Postitusi: 3240
Liitunud: T Mär 01, 2005 9:52 pm

valgejänes

Postitus Postitas jorr »

Oxoma,elu on niigi tõsine asi ja kui sa nüüd valget jänest ka tõsise näoga laskma hakkad, tuleb lausa pisar silma.A mehed ei nuta ju ja kuhu lasta, räägiti küll täpselt ära, lausa puust ja punane. :D :D :D
noorus on ilus aeg
Kasutaja avatar
Oxoma
Postitusi: 129
Liitunud: R Dets 30, 2005 9:04 pm

Postitus Postitas Oxoma »

Sry mul juhe pikk :oops:
Valge valgejänes@Toscana nähtamatu juuksenõel :D
Eeltoodu on müstifikatsioon ja ei oma mingisuguseid seoseid reaalse eluga. Kõik nimed on väljamõeldud ja igasugune kokkulangemine reaalsusega on juhuslik ja ettekavatsemata.
baddmann
Postitusi: 2830
Liitunud: E Nov 15, 2004 11:27 am

Re: valgejänes

Postitus Postitas baddmann »

jorr kirjutas:BM, jänesejahti lähed ikka kaheraudsega siis üks raud laseb vassakult tulevat ja teine paremalt tulevat.Muidugi, kui segi lähevad siis saad aint ennast kiruda mitte jänest.


Kah õige. Aga ei kehti pukkpüssi puhul nii hästi :wink:

BM
Kasutaja avatar
põrgukütt
Postitusi: 33
Liitunud: L Okt 15, 2005 12:30 pm

Postitus Postitas põrgukütt »

sai ka eelmine nädalavahe jänkuonu lastud, oleks teadnud, et pihta saan poleks lasknudki, jänkusid niigi vähe. Vindiga 200m pealt täie auruga jooksvat jänest lasta polegi nii lihtne ja minagi mööda põrutasin.
sula loodusega kokku
mustlesk
Postitusi: 635
Liitunud: N Dets 02, 2004 1:48 pm

Postitus Postitas mustlesk »

Miks sa siis üldse lasksid,kui teadsid,et pihta ei saa :?:
jahimees123
Postitusi: 80
Liitunud: T Dets 20, 2005 5:16 pm

Postitus Postitas jahimees123 »

eile jälle siis käisime jänkusid kiusamas
ei olnud nagu kõige parem päev meile ega jänestele
ainult ühe janese saime üles
ja kui õieti lugesin siis alles üheksas pauk tabas
oli see õnneks minu pauk mis talle viimaseks jäi
ega ma ka mingi täpsus kütt pole oli see minulgi kolmas pauk
aga sõda oli kohe lahe kuulata isegi vanad mehed kes ikka rääkisid et neil ainult üks pauk ja jänes maas imestasid isegi et ma lõpuks ikka pihta sain
aga tore oli ja tuleb veel üks kord vist minna siis ju jaht juba läbi
püss selga
Kasutaja avatar
põrgukütt
Postitusi: 33
Liitunud: L Okt 15, 2005 12:30 pm

Postitus Postitas põrgukütt »

mustlesk kirjutas:Miks sa siis üldse lasksid,kui teadsid,et pihta ei saa :?:


eks ma ikka tahtsin pihta saada...... :idea:
sula loodusega kokku
Vasta