Karu reisil...?

Huvitavaid tähelepanekuid ulukite käitumisest.
Kaxsik
Postitusi: 19
Liitunud: P Okt 23, 2005 11:48 pm

Karu reisil...?

Postitus Postitas Kaxsik »

Mis te arvate mis sellest karust saab kes jääpangaga Ruhnu saarele triivis?
jorr
Postitusi: 3240
Liitunud: T Mär 01, 2005 9:52 pm

karu reisil

Postitus Postitas jorr »

Mis temast ikka saab,tema jaoks ju otsus tehtud, pannakse magama ja viiakse mandrile.Küsimus ainult ajas.
noorus on ilus aeg
jahihull
Postitusi: 31
Liitunud: T Veebr 28, 2006 10:34 pm

Postitus Postitas jahihull »

Mõelge karu arvas et teeks see aasta midagi huvitavat. Ennäe võttis kätte ja läks purjetama.Ega tema ei teadnud et teda seal ei oodata.javascript:emoticon(':lol:')
Laughing
bighornet
Postitusi: 414
Liitunud: P Jaan 30, 2005 6:16 pm

Re: karu reisil

Postitus Postitas bighornet »

jorr kirjutas:Mis temast ikka saab,tema jaoks ju otsus tehtud, pannakse magama ja viiakse mandrile.Küsimus ainult ajas.


http://www.postimees.ee/170506/esileht/ ... 201956.php

Vaata Jorr, Sul oleks nagu olemas üks elukogemuslik geiss...Tabasid ära, et küsimus oleks nagu ainult ajas!
Täna on 17 mai :idea:
Aga ma siin, nagu ma maavillane olen, ei kannata kui ku...t isegi seda karu sitaratast ei saa mede "omad" mehed kätte. Ma mõistan ,et see tuusik selle uinutipüssiga mehel on üks magus võimalus sellel Ruhnul tolgendada....jaa, just tolgendada, sest selle ajaga isegi, kui Villu Aafrikas üritas looduse kuningat tabada, oleks sellise kinnise territooriumi peal vast igast teisest jahisektsioonist võimalik olnud leida iseoma"mitte karukoera", ja see pätakas oleks ikka alla 48 tunniga laskeulatuses noolemehele. Ja pärast oleks mõnel noorel mehel oma kutsaga või kahega mõnus old leheneegrile oma abilistsega poseeridagi ehk!
... ( Nimelt ühe Hiiumaal elava soomlase kogenud karukoer, kes elu jooksul on aidanud peremehel nurka ajada paarkümmend mesikäppa.)
...
Hiidlastel viskas vist esimesena ära, või on see nüüd siis karukoera reklaamiks?! Ma mats peks sinna kah selliks minema ehk...? Või mis!?
Iga kolmas töötav laika teeb selle töö karuga ära, usun , et laikaomanikud on minuga nõus. Eriti agarad on oma oskust näitama nooremad kähra või sea kinnipidanud kutsad. kogenumad hullavad tasa-targu ikka ka mõnegi tunni
koerale radar kaela ja oled ise ka pealtvaatajana kohal!
Kui nüüd too looduskaitse spesialist panna tükitöö peale, jääks ta vaeseke ruttu nälga! Naljatilgad. (venemaal tahtis žirinovski ka pool sõjaväge lõunast saabuvaid linde alla laskma panna, mede piirivalvurid registreerivad karupoisi auravaid hunnikuid!).
Aga teisalt parem käia Ruhnus pätaka sabas, kui Aafrikas jahutuseks omale mineraalvett krae vahele valada.
Minu - maksumaksja raha eest , tsirkust ikka jätkub :!:
Ma pidasin neid seni ikka tõsisemateks meesteks.

Villu! Sa solvad meid sihilikult!
Kasutaja avatar
Feen
Postitusi: 3079
Liitunud: T Veebr 03, 2004 4:58 pm

Postitus Postitas Feen »

Huvitav, et Looduspilt.ee-s ei ole sellest karust juba mitu seeriat pilte. A la - kuidas ma Ruhnu karul nädal aega järel käisin ja temast 2000 pilti tegin. vms :)

Karu kogemus Jorril hea. Ta sügisel uinutas ühe meite piiri lähedal ja siis vastu kevadet lasi selle lahti (näitas meie maade poole suuna kätte). Nüüd siis tatsab mõmmik meil, käpa jälge käisin ise uudistamas. Olla ära ka mõõdetud selle laius, ja Männili komm oli u selline, et hirmsalt suur loom on. Voh, peaks ka Reiljanile kirja saatma, äkki saaks suveks karujahti :D (no, senini pole veel ühtegi kahju avastatud ning üsna tagasihoidlikult käitud... äkki üldse minema jalutanud).
Üks lask - liha. Kaks lasku - võib-olla. Kolm lasku...
aivar00
Postitusi: 3263
Liitunud: K Juun 16, 2004 2:09 pm

Postitus Postitas aivar00 »

Ega rahvas muud peale tsirkuse ja leiva eriti tahagi. See juba vana tõde ja kahjuks :oops: kaasneb meie riigis tsirkuse trikk iga valitsusega. Muidugi neid postimehe kommentaare lugema hakates viskas lihtsalt poole peal üle. Aga noh issanda loomaaed on ikka kirju :lol:
ikka lõbusalt
bighornet
Postitusi: 414
Liitunud: P Jaan 30, 2005 6:16 pm

Postitus Postitas bighornet »

Feen kirjutas:..

. Voh, peaks ka Reiljanile kirja saatma, äkki saaks suveks karujahti :D (no, senini pole veel ühtegi kahju avastatud ning üsna tagasihoidlikult käitud... äkki üldse minema jalutanud).
....

Mis jahti siin veel...:shock:

No kui paar nädalat paus oli ... siis leheneeger luges kuningate jalgsikäimise kojas vanad lehed läbi ja supp pandi sooja nüüd siis nii, et...ruhnulase tühja teeks uue aga.. vot
tsiteerin artiklist:
Nimelt on algamas turismihooaeg, mis toob suveks saarele tuhandeid külalisi, ja saare asunike arv kasvab hoobilt kümnekordseks. «Juba 1. juuni praamile on tehtud ligi 70 broneeringut,» märkis Tuulberg.

...kes kartamatu mandrimehe püksitagumiku ära kindlustab, kui karumagnet veelgi turistide arvu kasvatab...lol: No on alles äriidee!
Kas siis 11,4 ruutkilomeetril tolle nägemine nii raske on, kui kirjudes manustes turistilaviin kilgates praamilt maha hakkab voolama.
Karu leiab siis ju kõhulahtisuse rida pidi ka kaks nädalat hiljem ülesse (kui keegi selle lõhna on tundnud, ei too unusta seda spetsiifikat kauaks :wink: )
Ja veidi järele mõeldes...Kuulge RUHNLASED :!:
Ärge seda oma maskotti mitte ära reetke ega Villule kätte andke! Kõik hunnikud matke ka ära ja .... Las ma broneerin ka omale ja sõpradele juuniks kuus piletit...kui teil ainult seal saarel ööbimiseks mõni vaba koht veel leidub!?

Ruhnulaseks ei saada, ruhnulaseks sünnitakse (paralleel ühe saarlase mõtteterast) :lol:
jorr
Postitusi: 3240
Liitunud: T Mär 01, 2005 9:52 pm

karu reisil

Postitus Postitas jorr »

Ongi tänases õhtulehes karujoru sees.Jätavad teise nüüd sügiseni rahule kui mõmmi enne mõne pahandusega hakkama ei saa.
Ilm läks ka halvaks ja huinutimehel ehk igav neid karuhunnikuid lugeda.
noorus on ilus aeg
Kasutaja avatar
Jahimees
Postitusi: 416
Liitunud: N Okt 16, 2003 12:49 pm

Postitus Postitas Jahimees »

Kas tuleb jaht???
jorr
Postitusi: 3240
Liitunud: T Mär 01, 2005 9:52 pm

karu reisil

Postitus Postitas jorr »

No vaatame, mis siis laupäev toob?Kas karukene hakkab vastu või laseb rahulikult noole sappa panna.Lausa väljamaa koerad platsis ja kari kogunud kütte.Ning villu isiklik luba püssikasutamiseks.
noorus on ilus aeg
Kasutaja avatar
Mart
Lehe päälik
Postitusi: 2339
Liitunud: L Dets 07, 2002 8:59 pm

Postitus Postitas Mart »

Meestel peaks kaameramees kogu aeg sabas jõlkuma,et hiljem,kui ehk kuuli läbi mesikäpp siruli,ei oleks nämmutamist,kas ründas ja kuidas ja kui kaugel jne..Kui ikka ots peale tehtakse,siis on hulka aega jahumist asja ümber.
jorr
Postitusi: 3240
Liitunud: T Mär 01, 2005 9:52 pm

karu reisil

Postitus Postitas jorr »

Kaameramehel muidugi ronimisrauad kogu aeg all, et kui juba tuleb siis enam posimist poleks ja saab kohe üles.Aga põnev oleks küll näha seda jahilugu kui aint mehi on kes filmida julgevad?
noorus on ilus aeg
vkx
Postitusi: 231
Liitunud: R Sept 26, 2003 11:51 am

Re: karu reisil

Postitus Postitas vkx »

jorr kirjutas:Kaameramehel muidugi ronimisrauad kogu aeg all, et kui juba tuleb siis enam posimist poleks ja saab kohe üles....

No ma arvan, et karu jõuab puu otsa kiiremini kui kaameramees ja seda ilma mingisuguste raudadetta. :D
Kasutaja avatar
Mart
Lehe päälik
Postitusi: 2339
Liitunud: L Dets 07, 2002 8:59 pm

Postitus Postitas Mart »

Ei ole küll elus ühelegi otile jahti pidanud,ei uinutipüssiga ega muude vahenditega.Aa ühest asjast ei saa aru,ott peab ju midagist sööma,üks korjus metsa ja pukk (eriti hea oleks see meie pakutav,kui ülesse hakkab ronima,siis saab ise ka kõrgemale ronida :lol: ) ja uinuta teist palju tahad.
aivar00
Postitusi: 3263
Liitunud: K Juun 16, 2004 2:09 pm

Postitus Postitas aivar00 »

Suviti ott enamjaolt taimetoidul, eks sellepärast sööta ei tahagi. Pealegi milline mõistusega ott tahab sellisesse kohta einestama tulla, kus pidevalt värske inimese lõhn juures.
ikka lõbusalt
Vasta