Hunt ja koer

Huvitavaid tähelepanekuid ulukite käitumisest.
Kasutaja avatar
sooviku
Postitusi: 2291
Liitunud: R Nov 19, 2004 7:22 pm

Postitus Postitas sooviku »

Torkan siia vahele,et tore oleks ,kui sellistele peibutusviledele saaks hääle ka näidiseks juurde panna.Muidu osta nagu põrsast.......tähendab põrsahäält kotis.
mustlesk
Postitusi: 635
Liitunud: N Dets 02, 2004 1:48 pm

Postitus Postitas mustlesk »

Seal kirjas,et saab imiteerida nii vasika kui jänese hädakisa,kuidas see reguleerimine seal käib?
Kasutaja avatar
Mart
Lehe päälik
Postitusi: 2339
Liitunud: L Dets 07, 2002 8:59 pm

Postitus Postitas Mart »

Seal need rohelised kummist rõngad, mida nihutades saab häält muuta. See nagu enamustel viledel.
Kasutaja avatar
sooviku
Postitusi: 2291
Liitunud: R Nov 19, 2004 7:22 pm

Postitus Postitas sooviku »

Ma tahaks ikka teada milline on see vasika hädakisa?Olen päris kaua lehmi pidanud,aga millist häält vasikas hädaga teeb,ei tea.
Ahto Kattai
Postitusi: 2418
Liitunud: R Mär 12, 2004 8:41 pm

Postitus Postitas Ahto Kattai »

sooviku kirjutas:Ma tahaks ikka teada milline on see vasika hädakisa?Olen päris kaua lehmi pidanud,aga millist häält vasikas hädaga teeb,ei tea.

Just oli võimalus seda surmaeelset vasika hädakisa kuulda-tegelt kiilub kaunis võikalt ja inimesel seda päris kerge jäljendada! -iiiiiiiii või eeeeee hästi pikalt keel suu laes ja nina kinni!
jorr
Postitusi: 3240
Liitunud: T Mär 01, 2005 9:52 pm

hunt ja koer

Postitus Postitas jorr »

Päevaleht kirjutab,et Ambla vallas oli pühapäeva öösel lambaid murtud ning lugu vist huntide tehtud aga võisid ka koerad olla.Peremees nõuab kohe kohalikele jahimeestele hundiluba või maksku riik murtud lambad kinni.
noorus on ilus aeg
Buck
Postitusi: 214
Liitunud: N Okt 13, 2005 9:53 am

Postitus Postitas Buck »

Vasta