huvitavat metssigadest

Huvitavaid tähelepanekuid ulukite käitumisest.
Kasutaja avatar
sooviku
Postitusi: 2291
Liitunud: R Nov 19, 2004 7:22 pm

Postitus Postitas sooviku »

No näed ja Fred saigi üleilma kuulsaks.Mis sest,et postuumselt.
jorr
Postitusi: 3240
Liitunud: T Mär 01, 2005 9:52 pm

Postitus Postitas jorr »

Ja mida kõike kuulsuse pärast ei tehta ja kui ikka kaalunumbrid õiged olid,siis selline pirakas siga üles kasvatata???Tea, mis tõug see selline võiks olla?Või on kuulsusejanus mõni null kogemata juurte tulnud ja pilti annab alati muuta?
noorus on ilus aeg
skog
Postitusi: 150
Liitunud: R Mär 30, 2007 12:28 pm

Postitus Postitas skog »

Kui vaadata seda sea suurust, siis peaks see jurakas olema raskem, kui 400+ kg. Ise olen näinud u 320 kg siga. Kui visuaalselt tollele 100 kg juurde panna, siis ei saa kuidagi nii suurt siga kokku. Kui kõrvutada seda siga näiteks noore jõehobuga, siis hakkab asi juba sinna 1 tonni poole kiskuma.
See muidugi selline oleks ja võibolla jutt, kuid mõte jääb samaks, midagi on selles loos veel segast.
Kasutaja avatar
sooviku
Postitusi: 2291
Liitunud: R Nov 19, 2004 7:22 pm

Postitus Postitas sooviku »

Olen ka elus ,siis kui pekk veel moes oli,ühe üle 300kg sea tapmise juures abiks olnud.Karvavõtu mold oli ikka lojust nii täis,et vett mahtunudki.Kui tahtsime teist külge pöörata siis vedasime traktoriga üles.Meite kandis oli ühel mutil ka 400kg raskune siga.Muuseas selle sea pekk sulas ahjupotis nii ära,et järele jäi ainult vedel rasu.See ameerika monstersiga tundub suur juba sellepärast,et siga on esiplaanil ja väike poiss kaugemal sea taga.Oleks täiskasvand mees istunud sea ees,tunduks loom poole väiksem.
robi1
Postitusi: 299
Liitunud: K Nov 30, 2005 12:46 pm

Postitus Postitas robi1 »

skog kirjutas:Kui vaadata seda sea suurust, siis peaks see jurakas olema raskem, kui 400+ kg. Ise olen näinud u 320 kg siga. Kui visuaalselt tollele 100 kg juurde panna, siis ei saa kuidagi nii suurt siga kokku. Kui kõrvutada seda siga näiteks noore jõehobuga, siis hakkab asi juba sinna 1 tonni poole kiskuma.
See muidugi selline oleks ja võibolla jutt, kuid mõte jääb samaks, midagi on selles loos veel segast.
Huvitav kas sul on metsas kaal, ja sa nägid kui siga ajust tulles sealt üle jooksis?
metsas käi tasa tasa.....
skog
Postitusi: 150
Liitunud: R Mär 30, 2007 12:28 pm

Postitus Postitas skog »

robi1 kirjutas:
skog kirjutas:Kui vaadata seda sea suurust, siis peaks see jurakas olema raskem, kui 400+ kg. Ise olen näinud u 320 kg siga. Kui visuaalselt tollele 100 kg juurde panna, siis ei saa kuidagi nii suurt siga kokku. Kui kõrvutada seda siga näiteks noore jõehobuga, siis hakkab asi juba sinna 1 tonni poole kiskuma.
See muidugi selline oleks ja võibolla jutt, kuid mõte jääb samaks, midagi on selles loos veel segast.
Huvitav kas sul on metsas kaal, ja sa nägid kui siga ajust tulles sealt üle jooksis?

Kui sa sellist kaalu kasutad, siis võid rääkida meile oma kogemustest, mina räägin 320 kg koduseast. Et teda kaaluda, pole ma teda metsa ajanud, aju korraldanud ja kaalu peale sihtinud. Liiga tülikas lihtsalt. P.S. Kui mul 13 postitust on, siis see ei tähenda et ma 13 aastane olen.
Kasutaja avatar
tuisk
Postitusi: 142
Liitunud: R Okt 20, 2006 9:22 pm

Postitus Postitas tuisk »

Huvitav üldse, kust robi1 loeb välja, et skog metsas kaalu kaasas kannab ja sigu sinna peale ajab..aga see selleks..
uurisin ja puurisin pisut netist seda lugu ja paistab, nii on ja nii jääb. väike parandus aga selles, et kaaluks oli 470-480kg.
( http://www.foxnews.com/story/0,2933,275524,00.html )
väike vihja veel, et 1 pound(nael) = 0,453,6 grammiga. 8)
Kaks eestlast, kolm arvamust
robi1
Postitusi: 299
Liitunud: K Nov 30, 2005 12:46 pm

Postitus Postitas robi1 »

Sellest seast kirjutati juba kolm päeva tagasi, et see kodusiga oli ja see poiss küll tapja polnud.Tahtsid vennikesed lihtsalt rekordite raamatusse saada!
metsas käi tasa tasa.....
kakuke
Postitusi: 5754
Liitunud: E Sept 01, 2003 3:32 pm

Postitus Postitas kakuke »

Täna oli Postimehes artikkel, kus räägiti, et ajakirjandus avaldab jama ja näitena oli neil selle sama sea pilt poisiga ja all tekst, a`la poiss küttis metssea asemel tegelikult üle tonni kaaluva kodusea. :D
Kahtluse korral jäta sõrm sirgeks !!!
jorr
Postitusi: 3240
Liitunud: T Mär 01, 2005 9:52 pm

Postitus Postitas jorr »

Või koguni üle tonni,tea,kas kuskil ajakirjanikel ikka mõistust ka alles on?Keskoolis ju oleksid nad pidanud ikka käima ja midagi loomade kohta õppima.Nii need uudised siis tulevad,et võetakse mingi väljamaa link ja pannakse pool juurte,loe ja imesta aint.
noorus on ilus aeg
Vasta