kas keegi on nii tore ja mxxks mulle nirgi

Huvitavaid tähelepanekuid ulukite käitumisest.
Vasta
vallo

kas keegi on nii tore ja mxxks mulle nirgi

Postitus Postitas vallo »

ostan nirgi vxi mxne muu sellise vxikse kiskja.mitte aga tuhkurt.pxxaks kasvxi ise aga ei mxista.
kakuke
Postitusi: 5754
Liitunud: E Sept 01, 2003 3:32 pm

Re: kas keegi on nii tore ja mxxks mulle nirgi

Postitus Postitas kakuke »

vallo kirjutas:ostan nirgi vxi mxne muu sellise vxikse kiskja.mitte aga tuhkurt.pxxaks kasvxi ise aga ei mxista.

Järsku selgitaksid, mida selle kuulutusega öelda tahad? Nirk minu teada pole kindlasti jahiuluk ja kui otsid ka elusat ulukit, siis see ka kohe kindlasti ebaseaduslik tegevus (kui just ei oma 101 luba selleks). Samas kuskilt on meelde jäänud ühest ajalehest (vist oli Postimehe Arter), et kellelgi on tuhkur koduloomana ja saanud selle Tallinna loomaaiast.
Kahtluse korral jäta sõrm sirgeks !!!
Kasutaja avatar
Eik
Postitusi: 1237
Liitunud: L Jaan 25, 2003 12:18 am

Postitus Postitas Eik »

Võibolla koju kassi asemel, peaks olema tubli närilise püüdja. :D
Kasutaja avatar
serx
Postitusi: 203
Liitunud: N Jaan 08, 2004 1:36 pm

heh

Postitus Postitas serx »

ma võin minki pakkuda aga ta suht surnud ja sygavkylmas......
Kasutaja avatar
sisu
Postitusi: 1
Liitunud: T Juun 27, 2006 3:05 pm

Postitus Postitas sisu »

minul oli ka tuhkur koduloomana :)
sisu rulz!
intu
Postitusi: 103
Liitunud: K Mär 30, 2005 12:43 pm

Nirk

Postitus Postitas intu »

Mul on nirk „koduloomana“. Tuli ise pööningule elama. Püüab hiiri.
kaliiber
Postitusi: 327
Liitunud: N Apr 14, 2005 10:45 am

Postitus Postitas kaliiber »

Ma kasvatasin nooruses kord nirgi pojast peast ülesse ning ta oli mul 4 aastakest. Elas omaette toas, kuhu talle siis elusaid hiiri jms söögiks viisin. Peab ütlema et päris kodustada seda liiki polegi võimalik, ta võib küll inimese samas ruumis viibimist tolereerida ja tema nähes mängida ja süüa, aga puudutada juba naljalt ennast ei lase, rääkimata kätte andmisest (kui oli tarvis teda vahest kinni püüda, siis see oli võimalik ainult eluspüügi rotilõksuga, kuhu ta nürimeelselt, kokku ilmselt sadu kordi sisse läks ning ukse sulgumisest alati ülimalt üllatus ja vihastas). Niipalju julgust omas aga küll, et kui kõht tühjaks läks, siis tuli ja hammustas suurest varbast, ise seejuures sõjakalt häälitsedes.
vallo
Postitusi: 463
Liitunud: P Aug 22, 2004 12:59 am

Postitus Postitas vallo »

Noonii, ärge hullu kes tahab metslooma kodus ilma keskonnaministri loata pidada minuga küll segi ajage. Teema algatajal ja foorumi kasutajal vallo pole mingit seost. :evil:
enki
Postitusi: 143
Liitunud: E Mai 08, 2006 11:27 am

Postitus Postitas enki »

Tavaliselt metsas elavat looma tohib vabalt kodus pidada kui ta on vangistuses sündinud. Keskkonnaministri luba on vaja ainult metslooma vangistamiseks (eluspüügiks)
Vasta