Kala ja jahimehed

Huvitavaid tähelepanekuid ulukite käitumisest.
Vasta
Kasutaja avatar
Beretta
Postitusi: 1452
Liitunud: T Nov 25, 2003 4:47 pm

Kala ja jahimehed

Postitus Postitas Beretta »

Loen mõlemat foorumit ja olen ise ka nii seda kui teist. Kindlasti leiab foorumlaste hulgast palju Kajamehi.
Kuidas on teie arvamus? Minu meelest on asi pöördvõrdeline.
Ehk: jahimeestel parem foorum ja nigelam ajakiri; kalameestel parem ajakiri ja ... kuidas diplomaatiliselt öelda... ........foorum Vaata ka http://www.kalale.ee/sisu/NCwyODgyNjYsMSwwLDE/
On kalameeste foorumis mõistlike vendasid , enda jahindusklubist tean kahte: Carlsbergi ja Luxi. Sellised mehed ei domineeri , seega erand kinnitab reeglit
jorr
Postitusi: 3240
Liitunud: T Mär 01, 2005 9:52 pm

Postitus Postitas jorr »

Jah,nii see lugu on ja ise ka nati kalamees(eriti nooruses) ning arvan,et kala- ja jahimehed on mehed kes harjunud toitu loodusest saama(mitte poest) ja ja looduses liikuma ning praegusel ajal ka lihtsalt huvi pärast lähevad metsa ja kalavetele,sest toiduvajadus seda enam ei nõua.Saak polegi siinjuures enam kõige tähtsam,tähtis on just viibimine looduslikus keskonnas,mis kiirest elutempost tekkinud pinged hästi maha võtab.Muide, kalale minek on nati lihtsam kui jahimeheks olemine aga põnevust pakuvad mõlemad ja kalameeste seltskond on kindlasti suurem.
Ise arvan,et kalameeste ajakirja toimetavad kalamehed aga jahimeeste oma aint asjatundjad ja foorumis just vastupidi.
noorus on ilus aeg
soul
Postitusi: 124
Liitunud: N Jaan 27, 2005 1:22 am

Re: Kala ja jahimehed

Postitus Postitas soul »

Beretta kirjutas:Loen mõlemat foorumit ja olen ise ka nii seda kui teist. Kindlasti leiab foorumlaste hulgast palju Kajamehi.
Kuidas on teie arvamus? Minu meelest on asi pöördvõrdeline.
Ehk: jahimeestel parem foorum ja nigelam ajakiri; kalameestel parem ajakiri ja ... kuidas diplomaatiliselt öelda... ........foorum Vaata ka http://www.kalale.ee/sisu/NCwyODgyNjYsMSwwLDE/
On kalameeste foorumis mõistlike vendasid , enda jahindusklubist tean kahte: Carlsbergi ja Luxi. Sellised mehed ei domineeri , seega erand kinnitab reeglit


Nii ta on. Vahel tuleb seal foorumis nn muude teemade vahelt lausa otsida mõnda asjalikumat kala teemat, kus midagi ka lugeda oleks, aga tundub, et sealne rahvas on rahul. On ka alternatiiv olemas, nupuklubi, kus arutlused rohkem teemas.
Vasta