karu murdis poisi

Huvitavaid tähelepanekuid ulukite käitumisest.
Vasta
jorr
Postitusi: 3240
Liitunud: T Mär 01, 2005 9:52 pm

karu murdis poisi

Postitus Postitas jorr »

Lehes jutt,et lombi taga murdis karu 11a koolipoisi aga karu pilt tehtud pruunkarust mida seal minu teada olla ei tohiks?Tea kas lugu jälle selline nagu see "tonnise" metseaga laskmisega oli,peaasi,et kuulsaks saada?
Mida arvate?
noorus on ilus aeg
Kasutaja avatar
duma
Postitusi: 523
Liitunud: N Mär 15, 2007 12:10 pm

Postitus Postitas duma »

duo on parem
rajaleidja
Postitusi: 2633
Liitunud: R Okt 03, 2003 9:50 pm

Postitus Postitas rajaleidja »

Eks pildiks on võetud mingi suvaline karu pilt. Aga millal huvitav USAs see isadepäev on, et sai kindlaks teha, et just see karu poisi sõi? Oletan, et seda saab mao sisu järgi teha. Või saab seda veel mingit moodi kindlaks teha? Meie moodi novembris vist neil isadepäev ei saa olla. Vastasel juhul oleks tegu ennustusega, et selle aasta novembris murrab karu poisi maha, aga karu ise on juba surnud :lol:
Joosep Käba
Postitusi: 1354
Liitunud: E Okt 18, 2004 9:57 am

Postitus Postitas Joosep Käba »

Pruunkaru pilt?
Se sl õhtalehe pilt küll pruunkaru ei ole!
See ju see ameerika must karu või baribal või kudaiganes ta täpselt oligi. Vaevalt nüüd jah sama murdjakaru oma aga.....
Kasutaja avatar
honkomees
Postitusi: 2969
Liitunud: P Mär 14, 2004 4:13 pm

Postitus Postitas honkomees »

rajaleidja kirjutas:.... Aga millal huvitav USAs see isadepäev on... Meie moodi novembris vist neil isadepäev ei saa olla. ...
mu teada vist oli sel pühapäeval, 17. juunil...
Jaht on kunst, mis nõuab ohvreid!
rajaleidja
Postitusi: 2633
Liitunud: R Okt 03, 2003 9:50 pm

Postitus Postitas rajaleidja »

honkomees kirjutas:
rajaleidja kirjutas:.... Aga millal huvitav USAs see isadepäev on... Meie moodi novembris vist neil isadepäev ei saa olla. ...
mu teada vist oli sel pühapäeval, 17. juunil...

Siis tal ikka miskit seal kõhus veel leidus
Teder
Postitusi: 417
Liitunud: N Okt 07, 2004 3:17 pm

Postitus Postitas Teder »

Lugesin artikli kommentaare. Üks kommenteerija väitis, et saja aasta jookul pole huntide inimsöömise juhtumeid esinenud. Las loeb 80-ndate "Ohotasid" - seal on ühes artilis ikka paarkümmend juhtumit detailselt kirjeldatud (kuna tegemist on mingi valikuga, siis jäi mulje, et juhtumeid oli tunduvalt rohkem). Autor sai infot minu mäletamist mööda kas miilitsa või KGB arhiividest, aga võib artikli üle lugeda ja täpsustada. Juhtumid Venemaa Euroopa osast ja aeg ca 1941- viiekümnendate algus. Mul on see "Ohota" kodus olemas ja saab täpsustada kui kedagi väga huvitab, ma ei tea kas ma ise küll viitsin mitu tundi ajakirju lapates tööd teha, aga see on võimalik, möödunud aastal lugesin seda veelkord. Minu mäletamist mööda mainis viimase suure sõja aegsed inimsöömise juhtumeid Venemaal ka Ilmar Rootsi oma raamatus "Tuli susi soovikusta", aga raamat pole hetkel minu käes, et seda kontrollida.
jorr
Postitusi: 3240
Liitunud: T Mär 01, 2005 9:52 pm

Postitus Postitas jorr »

Ei või küll pead anda aga minu teada oli viimane inimese murdmine hundi poolt 54aastal.Allikaid praegu nagu peast ütelda ei oska aga meeles selline asi oli.
noorus on ilus aeg
Vasta