Rebaserohkus

Huvitavaid tähelepanekuid ulukite käitumisest.
andrus
Postitusi: 2800
Liitunud: R Veebr 27, 2004 8:45 pm

Re: Rebaserohkus

Postitus Postitas andrus »

Tegimegi ainult kähra.Eelneval õhtul olid mehed karu passinud ja nendelt ka info,et kus 6 ja kus 5 tk jalutasid.saime nii verd kui päid.Aga no aru ei saa sellest kährikust kord tõmbab iga krõpsu peale tuld ja no eile......lased ühe ära ei lähe 5 min kui tuleb järgmine.Kaks tükki sõid pead koos ühele tegin arakiiri ära teine pani minekut.Vaatasin veel kella,ei kulunud 2 min kui oli juba tagasi. :lol:
jahismurf
mustlesk
Postitusi: 635
Liitunud: N Dets 02, 2004 1:48 pm

Re: Rebaserohkus

Postitus Postitas mustlesk »

Ma siin ka mõne õhtuga 5 kährikut lasknud oma söödalt. Sama lugu, lased ühe ära, teine ootab millal tema kord tuleb :D . Üleeile tuli 10 minutit peale esimese kähriku laskmist järgmine kohale. Hirmus palju teisi siginenud jah.
mõtus
Postitusi: 79
Liitunud: L Nov 12, 2005 5:38 pm

Re: Rebaserohkus

Postitus Postitas mõtus »

vähe teemast mööda aga huvitav oleks kuulda kas on kellegil juba uudiseid ,kuidas lahenes mandril nende kahe leitud nugise laborisse saatmine ,kas leiti tõendeid võimalikust vaksiini yletoosist ... :|
Kasutaja avatar
sooviku
Postitusi: 2291
Liitunud: R Nov 19, 2004 7:22 pm

Re: Rebaserohkus

Postitus Postitas sooviku »

Käisin täna just päid ja verd laborisse viimas.Sealsel inimesel ei tundunud küll olevat ettekujutust,kuidas rebased-kährikud seda vaktsiini omastavad.Tema arvas,et need elukad söövad selle plastiktopsi sealt kalajahu seest ka ära. :) Ma arvan,et kui see vaktsiin oleks nugisele liialt kange,siis sureksid ju kõik temast väiksemad loomad(nirgid,kärbid,mingid samuti euroopa naaritsa allesjäänud isendid)ka maha.Meie maadel mina nugise vähenemist küll täheldanud ei ole.Ennemini püüti neid just rohkem,kui varemalt.
Aga teemasse:kährikut on ropult,rebast meil mitte nii palju.
Naine võib olla,koer peab olema!
Vasta