Pardijaht

Huvitavaid tähelepanekuid ulukite käitumisest.
tädimaali
Postitusi: 104
Liitunud: N Mär 31, 2005 3:28 pm

Re: Pardijaht

Postitus Postitas tädimaali »

Kuna ära jäi jaht laup (13.sept) Viljandis, üritaksin leida mõnd teist võimalust. Võibolla keegi plaanib minna laup õhtul pardijahile kas Võru kandis, Viljandis, Tartu kandis, kusagil vahepeal ... Olen laup päeva teises pooles liikumas Võru kandist Haapsalu kanti ja mõtlesin, et võimalusel põikaks jahile, kui keegi minemas.
Kasutaja avatar
Feen
Postitusi: 3079
Liitunud: T Veebr 03, 2004 4:58 pm

Re: Pardijaht

Postitus Postitas Feen »

Ise juba reedel Haapsalu kanti :) Ja laupäeval seal.
Üks lask - liha. Kaks lasku - võib-olla. Kolm lasku...
Kasutaja avatar
Beretta
Postitusi: 1452
Liitunud: T Nov 25, 2003 4:47 pm

Re: Pardijaht

Postitus Postitas Beretta »

Rändpart Uulus kohal ja teda oli vähemalt täna hommikul palju. Aga oh häda. Veetase praegu 50 cm nullist allpool. Isegi kivid, mille taha saab muidu pugeda, on kuival. Vesi roost praegu 100-300 meetrit. Lastud viu ja piilu olid kõhnakesed aga sinikaelad olid NII rasvas, kui põdral kah alati seljapeal niipalju pekki oleks.
Grumpy old man
mõtus
Postitusi: 79
Liitunud: L Nov 12, 2005 5:38 pm

Re: Pardijaht

Postitus Postitas mõtus »

meil saares sama lugu part istub kaugel merel kuna vesi on nii maas et sellist asja pole ma ammu näinud,rändparti paistis kyll palju aga sinikaela on juba vähemaks jäänud.Kivi kotti! :)
Pauli
Postitusi: 1291
Liitunud: E Nov 29, 2004 4:03 pm

Re: Pardijaht

Postitus Postitas Pauli »

Tartu kandis häda jälle vastupidine: vesi nii kõrge, et sõida paadiga metsa all. Part puha roos ja luhal pajude vahel ning lendu ei lähe, ainult kuuled kuda prääksuvad ja rabistavad.
Ei, see ei ole Rio de Janeiro, see on hoopis midagi hullemat.
Kristi
Postitusi: 256
Liitunud: E Dets 29, 2003 11:51 am

Re: Pardijaht

Postitus Postitas Kristi »

tädimaali kirjutas:Kuna ära jäi jaht laup (13.sept) Viljandis, üritaksin leida mõnd teist võimalust. Võibolla keegi plaanib minna laup õhtul pardijahile kas Võru kandis, Viljandis, Tartu kandis, kusagil vahepeal ... Olen laup päeva teises pooles liikumas Võru kandist Haapsalu kanti ja mõtlesin, et võimalusel põikaks jahile, kui keegi minemas.



Tädimaali koer on viispluss (y) ! Pakkuge aktiivsemalt koerale praktiseerimisvõimalust!
Vasta