Ei saa läbi keelteta ...

Huvitavaid tähelepanekuid ulukite käitumisest.
Vasta
Kasutaja avatar
honkomees
Postitusi: 2969
Liitunud: P Mär 14, 2004 4:13 pm

Ei saa läbi keelteta ...

Postitus Postitas honkomees »

tony kirjutas:Ei leia minagi nendes turistides midagi halba...

Ei leia minagi nendes turistides midagi halba. seni kuni endile piisavalt jahilooma jagub. S.t. et põtra ja siga küll ei tahaks loovutada, neile peaks ikka me ise jahti. Aga kitsed või koprad vms - andke tuld ja tooge raha kassase
tony kirjutas:...Tänu neile on meestel võimalus uusi tutvusi soetada,oma silmaringi avardada jne...Tänu turistidele olen omale uusi jahisõpru leidnud ja jahil käinud nii ...
jah, õnnelikud on need kes keeli oskavad!
ise ehkki 2 kõrgkoolidiplomit taskus, ei saa peale vene teistes keeltes juttu aetud, rahulikus olukorras loed teksti ja saad inglisest ja saksast põhimõtteliselt ikka aru, aga hääldada ei oska ning kuulmise järgi aru ei saa ja sõnavarast ei tule siis kui vaja miskit öelda midagist meelde ja ega selles viletsas keeles nigu julgegi midagi öelda, ütled veel mingi narruse...
Nii oled nende väljamaalaste kõrval vait ja tunned end lollilt ...
Jaht on kunst, mis nõuab ohvreid!
kaliiber
Postitusi: 327
Liitunud: N Apr 14, 2005 10:45 am

Re: Põder 2008 .

Postitus Postitas kaliiber »

Karm :shock: Ise pole koolis ega ka kuskil kursustel ühtegi tundi ega sekundit ingl keelt õppinud, aga julgen väita et lobisen täitsa vabalt. Isegi ülikooli lõputöö panin elukaaslasel inglise keelde ja sai äbi... Telekas, reisimised ja välismaised koostööpartnerid abiks :wink:
andrus
Postitusi: 2800
Liitunud: R Veebr 27, 2004 8:45 pm

Re: Põder 2008 .

Postitus Postitas andrus »

Teemast küll mööda aga omal on nii,et kirjas ja kõnes saan aru vabalt nii inglise kui vene keelest aga kui pead ise nagu rääkima hakkama siis jookseb juhe kinni kuid kui on teatud kogus teadagi mida sees siis panen puhtalt kas või portugali keelt.
jahismurf
Kasutaja avatar
honkomees
Postitusi: 2969
Liitunud: P Mär 14, 2004 4:13 pm

Re: Põder 2008 .

Postitus Postitas honkomees »

kaliiber kirjutas:... Ise pole koolis ega ka kuskil kursustel ühtegi tundi ega sekundit ingl keelt õppinud... Telekas, reisimised ja välismaised koostööpartnerid abiks :wink:
Ise samamoodi, pole inglist kunagi sekunditki õppind, vanasti maakoolides ikka sakslast õpiti ja nii edaspidi ka ülikoolis, eks see va internet ja arvuti on sundind sõnaraamatu ja loogika abil ühte koma teist aru saama, aga ikka trükitud teksti, kui aega mõelda asja üle
Noh, telekat ma praktiliselt ei vaata, kodus 3 eesti kanalit on, aga tavaliselt kui õhtul peale koduseid maatöid üldse teleka käima panen siis kohe sätin taimeri poole tunni pärast väljalülitamise peale - selleks ajaks magan nigu nott, see mul nagu unerohu eest. Ühtegi saadet lõpuni küll ei vaata.
Reisile, mul koduski hää, no kui töö juurest vägisi aetakse, siis olen mõned korrad käind ja ise mõelnud, mis kõik kodus tegemata jääb, jälle millestki aru ei saa, mis sa seal nende väljamaa partneritele ikka ammulisui otsa vahid ja sama siis kui need meile külla tulevad.

... kui teatud kogus teadagi mida sees on siis muutun mina isiklikult väga kurvameelseks ja ei taha miskit keeles rääkida :roll:
Jaht on kunst, mis nõuab ohvreid!
Vasta