Karu

Huvitavaid tähelepanekuid ulukite käitumisest.
Vasta
saialõikaja
Postitusi: 406
Liitunud: E Okt 04, 2004 10:03 am

Re: Karu

Postitus Postitas saialõikaja »

Galeriis üks 202 XT-ga poseeriv ja tuttavana tunduva näog kütt on küll koos karuga. Aga see ei ole vist päris see mees, keda mina mõtlen. Viimane rääkis et karu oli ühte käppa meest puhtaks imenud, samal ajal kui teist veel tünnis keerutas ja just sel hetkel olla õnnelik kütt ta omale trofeeks otsustanud võtta. Sellel karul aga tundub aga käpp täitsa kuiv olema. :wink:
tuleb jaht või jaa?
Kasutaja avatar
honkomees
Postitusi: 2969
Liitunud: P Mär 14, 2004 4:13 pm

Re: Karu

Postitus Postitas honkomees »

no galerii pole enam sellel lingil ... sel lingil pole küll midagi :VS
Jaht on kunst, mis nõuab ohvreid!
Grouse
Postitusi: 85
Liitunud: T Aug 16, 2005 4:23 pm

Re: Karu

Postitus Postitas Grouse »

Mingi jant jah selle lehega.
Saialõikajal asi toimis ja vastus olemas:)
Kasutaja avatar
-Imre-
Postitusi: 197
Liitunud: T Mai 31, 2005 9:33 pm

Re: Karu

Postitus Postitas -Imre- »

Galeriis ju pildi üleval paremas nurgas lausa info link, kus kogu lugu olemas :D
jahe
Postitusi: 743
Liitunud: K Mär 24, 2004 10:03 am

Re: Karu

Postitus Postitas jahe »

saialõikaja kirjutas:Galeriis üks 202 XT-ga poseeriv ja tuttavana tunduva näog kütt on küll koos karuga. Aga see ei ole vist päris see mees, keda mina mõtlen. Viimane rääkis et karu oli ühte käppa meest puhtaks imenud, samal ajal kui teist veel tünnis keerutas ja just sel hetkel olla õnnelik kütt ta omale trofeeks otsustanud võtta. Sellel karul aga tundub aga käpp täitsa kuiv olema. :wink:

Ei ole vist jah sama mees,sest too rääkis veel, et karu olla peale pauku käpad taeva poole tõstnud ja mõirgand hirmsasti :lol:
243win
mustlesk
Postitusi: 635
Liitunud: N Dets 02, 2004 1:48 pm

Re: Karu

Postitus Postitas mustlesk »

Vaatasin minagi seda tooli ja ei saanud midagi aru. Peale vihjet leidsin siiski galeriist tuttava näoga tegelase karu taustal poseerimas :D
Kasutaja avatar
hendrik
Postitusi: 890
Liitunud: R Veebr 04, 2005 10:33 am

Re: Karu

Postitus Postitas hendrik »

Tõttöelda oli päris hingesoojendav "päris Eesti mehi" ning eestimaiseid ulukeid näha sellise tootja saidil. Jahe mõmm on muidugi vaatamisväärsus omaette, peale mõne põdra ja "veise" ning olivantsi ei hakanudki väga suuri elukaid silma. Tubli töö!!

Tool oli ka ilusti immutatud... :D
Messer
Postitusi: 225
Liitunud: T Nov 30, 2010 9:17 pm

Re: Karu

Postitus Postitas Messer »

Kui tähelepanelikumalt galeriid vaadata, siis jah ülanurgast sai infoakna ka lahti ja seal andmed ilusasti olemas. (y)
Kasutaja avatar
honkomees
Postitusi: 2969
Liitunud: P Mär 14, 2004 4:13 pm

Re: Karu

Postitus Postitas honkomees »

Grouse kirjutas:Mingi jant jah selle lehega.
Saialõikajal asi toimis ja vastus olemas:)

OT: no ikka pusisin ja sain lõpuks sotti, isegi galerii leidsin üles. Algul otsisin ja avanes kah mingi galerii sealt toolile klõpsamise alt aga meie meest sealt ei leidnud ... lõpuks hakkasin menüüsid lappama.
Aga mul avanes lingile klikkides pildil toodud lk (vt aadressi ja puha) ja teise pildi lehelt ma siis otsisin oma pühas lihtsameelsuses ...
Manused
sauer2.jpg
sauer1.jpg
Jaht on kunst, mis nõuab ohvreid!
Grouse
Postitusi: 85
Liitunud: T Aug 16, 2005 4:23 pm

Re: Karu

Postitus Postitas Grouse »

Vaata selle teema esimest lehte ja teist pilti(karu külgvaates).
Sama pildi peaksid leidma galeriist.
Tundub, et need kaks erinevat galeriid :?:
aivar00
Postitusi: 3263
Liitunud: K Juun 16, 2004 2:09 pm

Re: Karu

Postitus Postitas aivar00 »

Paistab, et Lauri on "Maailmakodanikuks" saanud. Tubli! Pilt on päris kobe. Lugesin ka pildi juures olevat kommentaar, millega karu lastud.
ikka lõbusalt
jahe
Postitusi: 743
Liitunud: K Mär 24, 2004 10:03 am

Re: Karu

Postitus Postitas jahe »

Tegelikult on asi väga lihtne,tuleb sauer osta ja saabki karu kõrval poseerida :D
243win
Kasutaja avatar
honkomees
Postitusi: 2969
Liitunud: P Mär 14, 2004 4:13 pm

Re: Karu

Postitus Postitas honkomees »

jahe kirjutas:Tegelikult on asi väga lihtne,tuleb sauer osta ja saabki karu kõrval poseerida :D

lihtsam ja odavam on osta karu :lol:
Jaht on kunst, mis nõuab ohvreid!
Kasutaja avatar
aadu kadakas
Postitusi: 1469
Liitunud: T Veebr 16, 2010 2:21 pm

Re: Karu

Postitus Postitas aadu kadakas »

Laena Sauer`t Jahe, karu leian ise :D
vallo
Postitusi: 463
Liitunud: P Aug 22, 2004 12:59 am

Re: Karu

Postitus Postitas vallo »

aadu kadakas kirjutas:Laena Sauer`t Jahe, karu leian ise :D

Teeme nii, Aadu orgunnib karu, mina võtan jahe autu peale, ja toon kohale. Jahe laseb karu oma Saueriga ,müraki maha. Mõlemad maksate mulle hea jahi korraldamise eest 1000 euri. Sellise mõtlemise omandasin Iisraelis sellel ajal kui teie lõbusalt foorumi seajahti tegite. (b)
Vasta