rebasejaht

Huvitavaid tähelepanekuid ulukite käitumisest.
Vasta
Kasutaja avatar
tuisk
Postitusi: 142
Liitunud: R Okt 20, 2006 9:22 pm

Postitus Postitas tuisk »

rajaleidja kirjutas:siin sama lugu. **** küll, hulk raha mõtetult vindi peale kulutatud. järgmine hooaeg tuleb võtta nr. viiest veits jämedamad haavlid ja saab ka põdrad lastud.


mis, ma lähen pardipauguga...noh, lasen lähemalt, nii 70 meetri pealt :lol:
Kaks eestlast, kolm arvamust
puukoi

Postitus Postitas puukoi »

Eh, mehed, te ei saa ka üldse naljast aru!
See ju stiilne jahimehejutt! :lol: :lol:
Gustaf
Postitusi: 52
Liitunud: K Veebr 22, 2006 8:06 pm

Postitus Postitas Gustaf »

See on ikka tõestisündinud lugu,
üks juhuslik haavel sattus õigesse kohta, nahkt terve- kõigil hea meel :wink:
rajaleidja
Postitusi: 2633
Liitunud: R Okt 03, 2003 9:50 pm

Postitus Postitas rajaleidja »

Gustaf kirjutas:See on ikka tõestisündinud lugu,
üks juhuslik haavel sattus õigesse kohta, nahkt terve- kõigil hea meel :wink:

sellisel juhul julgen küsida, kumb nüüd ikka loll oli: rebane, või hoopis mees, kes hakkab haavlitega 120 meetri pealt looma laskma.
Kust küll sellised ideed tulevad???
Teet
Postitusi: 67
Liitunud: P Veebr 20, 2005 9:20 pm

Postitus Postitas Teet »

lugu läheb küll veidi teemast mõõda aga ma looda et keegi ei pahanda.
Nimelt üks hea sõber jutustas kord loo hanejahist aastaid tagasi. Olid siis mehed põlluservas ja terve suur parv hanesid põllus ca. 200 m kaugusel. No mida teha? Sõber arvas et paneb paugu kuuliga, kaelad ju kenasti püsti lootuses et haned tõusevad lendu ja ehk siis lendavad üle ja saab lasta. Nii kui paugu pani tõusis parv lendu aga üks hani siiski jäi maha. No läksid mehed siis asja uurima ja leidsid ilusa kaelapauguga hane. Ja siis kommentaar "No ma silma sihtisin aga krt selle distantsi pealt ei oskand nii arvestada" :lol:
Kasutaja avatar
Troll
Postitusi: 158
Liitunud: E Mai 05, 2003 3:41 pm

Postitus Postitas Troll »

Teet kirjutas:. Ja siis kommentaar "No ma silma sihtisin aga krt selle distantsi pealt ei oskand nii arvestada" :lol:

Irw, hea lugu! :D (y)
jorr
Postitusi: 3240
Liitunud: T Mär 01, 2005 9:52 pm

Postitus Postitas jorr »

Lugu tõesti tore,ja hanest veel,et hani läheb lendu alati vastu tuult.
Aga rebasejahist häiris see nr5 haavel,kes sellise numbriga rebast laseb ja 120m pealt?Ehk oli 5/o.Kui tõesti väga vaja siis kuuliga (nagu hanelugu) võib proovida ja olen näinud nii ka kitse kukkuvat (kuul täpselt selgroogu ja umbes 100 m) aga haavel ja sellise numbriga?Tundub rohkem jahijutt olevat nagu Puukoi ütles.
noorus on ilus aeg
Kasutaja avatar
sammal.habe
Postitusi: 1180
Liitunud: P Jaan 04, 2004 7:43 pm

Postitus Postitas sammal.habe »

see on vana jahilugu, milles tõtt on parasjagu:
ma ise küll juures polnud, aga üks meie jahtkonna mees lasi 150 m pealt - või oli see 200, hirmkaugelt igaljuhul - rebase sileraudsest kuuliga. oli toru vastu taevast ajand nagu haubitsal ja ennäe - rebusk maas. ise veel arvand, et hirmutab edutu jahipäeva lõpuks, saab vähemasti paugu tehtud ja "päeva kirja"... :wink:

ühe noore rebuski olen pardipauguga (nr. 5) isegi lasknud, aga 25-30 m pealt.
Gustaf
Postitusi: 52
Liitunud: K Veebr 22, 2006 8:06 pm

Postitus Postitas Gustaf »

No see oligi 5/0, mite pardipauk nagu te mõtlete,
ükskorda ka küsisin poest nr 5 anti hirmus peenike, annab nende nr harjuda...vot
Vasta