trapping

Huvitavaid tähelepanekuid ulukite käitumisest.
MLP
Postitusi: 466
Liitunud: T Jaan 17, 2012 8:20 pm

Re: trapping

Postitus Postitas MLP »

hundikütt... :lol: (y) .
sinu nukker noku!
hundikütt
Postitusi: 1007
Liitunud: R Veebr 19, 2010 7:13 pm

Re: trapping

Postitus Postitas hundikütt »

Aadu,ma ei pea tulu all silmas ainult rahalist tulu.Tulu on ju mitmesugust.Ma leian küll,et kui mingisse organisatsiooni kuuludes ma sinna midagi annan,siis tahaks midagi vastu ka saada.
Kuuludes siinsete foorumlaste hulka, olen ma saanud siit hulga tarkust,samas tahan loota,et olen mõnele abiks olnud oma teadmistega.Kuuluda kuhugi selleks,et ainult anda või ainult kuulumise pärast,no ma ei tea :M
kakuke
Postitusi: 5754
Liitunud: E Sept 01, 2003 3:32 pm

Re: trapping

Postitus Postitas kakuke »

Kuhugi kuuluda üksnes kuulumise pärast, ei oma tõesti mitte mingisugust mõtet, sellepärast ongi hea välja selgitada ja torkida, et mis see muu olla võiks.
Aga hakata juba eos maha materdama ja mitte uurida, et mis see muu olla võiks, ei tundu ka eriti mõistlik olema. Alati võib ise õla alla panna ja omalt poolt panustada.
Nugise hind on juba selline, et on mõte sees nahka võtta. Kui kähriku, rebase, kopra hind sama väärtuse juurde jõuaks, küll siis ka nahka võtma hakataks. Pole seda poolt kuupalka vajagi. :)
Kahtluse korral jäta sõrm sirgeks !!!
Kasutaja avatar
nugise püüdja
Postitusi: 66
Liitunud: E Jaan 03, 2011 7:36 pm

Re: trapping

Postitus Postitas nugise püüdja »

Meie prantsuse kolleeg tahaks teada, et ka Eestis on piisavalt huvilisi, või need vähesed kes on saavad ka nt soome kaudu liituda. Praegustel andmetel mingit liikme maksu pole. Ma peaks talle nüüd mingi suguse vastuse ütlema ja siis ta saab saata Euroopa trappingu ühingu põhikirja, et täpselt mis ja milleks.
Kasutaja avatar
Feen
Postitusi: 3079
Liitunud: T Veebr 03, 2004 4:58 pm

Re: trapping

Postitus Postitas Feen »

Põhikirja võib nii ehk naa saata. Huvi ju olemas. Kusjuures, kähriku hind peaks ka 25 evri olema. Eeldusel, et on olemas koht ning aeg, siis võib nende püügi ja rookimisega saada oluliselt suurema kuu sissetuleku kui maakohas keskmiselt saadakse.
Üks lask - liha. Kaks lasku - võib-olla. Kolm lasku...
hundikütt
Postitusi: 1007
Liitunud: R Veebr 19, 2010 7:13 pm

Re: trapping

Postitus Postitas hundikütt »

Ärge nüüd minust valesti aru saage.Kui on asjaga tegelejaid ,ega ma siis vastu pole.Minu praegune seisukoht on selline,et kui ma seal konkreetset mõtet ei näe,siis liituma ka ei kipu.Kui ma tulevikus näen,et ka mulle on kasulik liige olla,siis kindlasti oma seisukohti võin muuta.
Kasutaja avatar
nugise püüdja
Postitusi: 66
Liitunud: E Jaan 03, 2011 7:36 pm

Re: trapping

Postitus Postitas nugise püüdja »

Sain põhikirja kätte kui keegi on sellest huvitatud siis pange mulle privasse oma meil ja ma saadan selle, ei taha seda siia avalikult ülesse panna.
Kasutaja avatar
sooviku
Postitusi: 2291
Liitunud: R Nov 19, 2004 7:22 pm

Re: trapping

Postitus Postitas sooviku »

:shock: Noh,miks siis avalikult ei tohi seda näidata?Võid mulle privasse ka selle saata :wink: .
Naine võib olla,koer peab olema!
hundikütt
Postitusi: 1007
Liitunud: R Veebr 19, 2010 7:13 pm

Re: trapping

Postitus Postitas hundikütt »

Ja jah,miks avalikult ei saa näha :M tahaks ka pilgu peale visata.
MLP
Postitusi: 466
Liitunud: T Jaan 17, 2012 8:20 pm

Re: trapping

Postitus Postitas MLP »

asi nyyd mida varjata :?: :?: :?: :VS
sinu nukker noku!
Henz
Postitusi: 157
Liitunud: R Mär 28, 2008 5:07 pm

Re: trapping

Postitus Postitas Henz »

Oleks ka asjast huvitet. Niiet kui avalikult ei näidata siis paluks privasse :wink:
Piipu, püssi ja naist ei laenata...
Kasutaja avatar
sooviku
Postitusi: 2291
Liitunud: R Nov 19, 2004 7:22 pm

Re: trapping

Postitus Postitas sooviku »

Tundub,et selle põhikirja saab nüüd privaatsõnumiga kätte aga oleks vaja,et keegi selle asja eesti keeles ka ära seletaks.Et mis ja kus ja palju ja millist :wink: ?
Naine võib olla,koer peab olema!
MLP
Postitusi: 466
Liitunud: T Jaan 17, 2012 8:20 pm

Re: trapping

Postitus Postitas MLP »

[quote="sooviku"]Tundub,et selle põhikirja saab nüüd privaatsõnumiga kätte aga oleks vaja,et keegi selle asja eesti keeles ka ära seletaks.Et mis ja kus ja palju ja millist :wink: ?[/q
teema algataja võiks ikka nii palju vaeva näha ,et eesti keelde ümber asi panna ja siia üles riputada siis saaks iga mees ise otsustada kas tahab liikmeks saada või ei .nii igale mehel saata ka nüri ju....!
sinu nukker noku!
Kasutaja avatar
nugise püüdja
Postitusi: 66
Liitunud: E Jaan 03, 2011 7:36 pm

Re: trapping

Postitus Postitas nugise püüdja »

Ma tegelen sellega aga ma ei tea kaua see aega võtab.
kakuke
Postitusi: 5754
Liitunud: E Sept 01, 2003 3:32 pm

Re: trapping

Postitus Postitas kakuke »

Algul on värk jabur ja midagi ei anna, aga pärast võiks põhikirja ikka ära ka tõlkida ja netti riputada. ;)
Kahtluse korral jäta sõrm sirgeks !!!
Vasta