Weatherby või Tikka T3

2005. aasta teemad
Suletud
sokupoiss
Postitusi: 26
Liitunud: T Mai 11, 2004 6:51 pm

Weatherby või Tikka T3

Postitus Postitas sokupoiss »

Käisin vaatasin mõlemaid püsse cal. 7RemMag, hinnaklass on neil üks, kumba eelistada. Välimuse järgi langeks otsus Weatherby kasuks , kuid mis ta ülejäänd kvaliteet on ? On kellegil kogemusi.
Siili
Postitusi: 416
Liitunud: E Aug 09, 2004 10:23 pm

Postitus Postitas Siili »

Loe Kaupo tehtud test läbi.
mango
Postitusi: 149
Liitunud: E Dets 27, 2004 1:45 am

Postitus Postitas mango »

Mina võtaks Weatherby, selle kasuks räägib palju pisidetaile. Tikka/Sako on pärast omanike vahetumist muutunud, ja mitte positiivses suunas. :cry:
Joosep Käba
Postitusi: 1354
Liitunud: E Okt 18, 2004 9:57 am

Postitus Postitas Joosep Käba »

T3-ga pole kogemust. Aga vahetult ennem seda tootmisest tulnd(nii aasta vast) Tikka Masteriga 30-06 on väga positiivsed kogemused. Ma ei tea kuidas veterbiga kaasas olevat testimärklauda lastakse aga seal tihedus oli mõistlik erinevatel nii 20-30mm ringi sisse. Tikkal Norma Jagdmatsiga 100m pealt kuuliaukudele vahet praktiliselt ei jää :!: , enamus kipuvad lõikuma, seda ikka liivakoti pialt lastes.
Samas veterbi istus poes proovides nigu parem õlga, kuna tal tagumine laad lühem ja mul seda rinda/õlg ikka on vast üle kaeskmise veidi. :wink:
Ja puust veterbi suisa ilus välja näeb. Nii et.....ikka ise tuleb teha need rasked otsused. :D
Kunagi läksin poest iz18 ostma ja asi lõppes praeguseks Sakoga. :D
baddmann
Postitusi: 2830
Liitunud: E Nov 15, 2004 11:27 am

Postitus Postitas baddmann »

OffTopic: läksin Sakot ostma, aga asi lõppes,kurivaim, Saueriga :D

Aga kui teema algataja on silmas pidanud Weatherby odavaimaid versioone, siis minule hakkas täielikult vastu nende võimetus toota oma relvi clip-salvega, nii et kui muud tunnused oleksid samad või minimaalselt erinevad, siis eelistaksin mina Tikka T3 (no lihtsalt ei istu see padrunite pidev sisse-välja nüsimine püsisalvega relval). Kuidas Wthb kallimad püssid varustatakse, ei ole isiklikult kontrollinud, äkki neil on clip-salve võimalus olemas.

Jõudu;)

BM
eeru
Postitusi: 246
Liitunud: N Veebr 26, 2004 9:17 am

Postitus Postitas eeru »

baddmann kirjutas:OffTopic: läksin Sakot ostma, aga asi lõppes,kurivaim, Saueriga :D

Aga kui teema algataja on silmas pidanud Weatherby odavaimaid versioone, siis minule hakkas täielikult vastu nende võimetus toota oma relvi clip-salvega, nii et kui muud tunnused oleksid samad või minimaalselt erinevad, siis eelistaksin mina Tikka T3 (no lihtsalt ei istu see padrunite pidev sisse-välja nüsimine püsisalvega relval). Kuidas Wthb kallimad püssid varustatakse, ei ole isiklikult kontrollinud, äkki neil on clip-salve võimalus olemas.

Jõudu;)

BM


Korralikum, kallim 7mm Rem Mag Weatherby maksab 2xT3. Neid ei ole isegi võimalik võrrelda. Kogemused 7mm Rem Mag Accubrake SLS. Vanguard ....., et osaleda odavapüssiturul (CZ, T3...). Venemaa(Moskva) jahipoed ei olnud 2004.a näit odavast Vanguardist kuulnudki :cry: Kallim Weatherbi on võrdes Blaseri kvaliteediga. Neid müüakse ka(meil) kõrvu ja võimalus alati võrrelda.
baddmann
Postitusi: 2830
Liitunud: E Nov 15, 2004 11:27 am

Postitus Postitas baddmann »

aga on siis kallimatel clip-salve võimalus või mitte ?
Siili
Postitusi: 416
Liitunud: E Aug 09, 2004 10:23 pm

Postitus Postitas Siili »

Ei ole. Üldiselt tüütu jah. Aga ek nähtud ka tikka meest 8 soti eest uut pidet tellimas. See tõllerdav paks tald on pealekauba suht elastse vedru küljes. Aga hakkama on saadud.
Kasutaja avatar
Patterdale
Postitusi: 195
Liitunud: L Nov 06, 2004 12:32 pm

Postitus Postitas Patterdale »

Minu arust ei ole ühelgi Weatherby mudelil clip-salve.
Dog and man are truely partners in the hunt.
Suletud