Tore leid

2005. aasta teemad
kaliiber
Postitusi: 327
Liitunud: N Apr 14, 2005 10:45 am

Tore leid

Postitus Postitas kaliiber »

Ostsin poest nimega Kodu Extra, kus on palju odavat pudipadi, optika mis maksis 70kr (koos jalaga). Kirja järgi pidi sobima õhukale ja spordikale. Ja kuna kõrvalasuvas jahipoes maksis sama asi 400kr ringis, siis ma ei saanud seda ligi võtmata jätta, kuigi arvasin et küllap on plastmassist ja ei kõlba ilmselt kuhugi, aga selle raha eest... Niisiis kinnitasin ta oma Toz-17 külge (jalg sobis ideaalselt) ja läksin testima. Ja uskuge või mitte, aga mitte ühte paha sõna ei saa selle asja kohta öelda! Kruttimis kruvid töötasid hästi - ei liikunud rist vaid kogu pilt ja kui olin ta sisse lasknud, siis laksutasin 100m pealt tikutopsi, nii et polnud asigi. Igati tubli asi.
Ps. ainuke, millega norida saaks on, et hämaras ta lisavalgusjõudu eriti ei tooda, selleks on ta liiga peenike.
baddmann
Postitusi: 2830
Liitunud: E Nov 15, 2004 11:27 am

Postitus Postitas baddmann »

Sellise hinnaga võib optika tõepoolest kulumaterjali hulka arvata lahedalt ;) (y)
Kasutaja avatar
hendrik
Postitusi: 890
Liitunud: R Veebr 04, 2005 10:33 am

Postitus Postitas hendrik »

Mul oli eelmina aasta sama rõõm. Sai üks odav õhupüss ostetud ja samas klassis umbes 70 eegune optikajunn ostetud. Kusjuures katsetused olid ka ülihead, 15m kauguselt ei olnud suurt probleemi 308 kestasid kukutada. Ainuke jama oli see, et millegipärast transportimisel läks alati paigast ära, ksujuures hoidsin nagu s.. pilpa peal. Kinnitus on lihtsalt nutune. Aga põhimõtteliselt on sellise raha eest rõõmu väga piisavalt...

Üks tuttav oli isegi nii julge, et suutis kuidagi horisont. 2 raudsele selle külge aretada. Sellega oli lahe küll. pärast iga pauku pidi läbi raua vaadates optikat korrigeerima... :D Üle õhupüssi siiski ei soovita...

H.
baddmann
Postitusi: 2830
Liitunud: E Nov 15, 2004 11:27 am

Postitus Postitas baddmann »

Kaheraudsega tundub veidi häiriv jah, üheraudse lahtimurtavaga ei olekski niiväga probleemi - tulistad, murrad relva lahti, vana kest välja, optika korrektuur, uus padrun rauda, püss kokku, uuesti sihtima ;)

Päikest naljakuul ;)

BM
Kasutaja avatar
Arles
Postitusi: 602
Liitunud: K Dets 22, 2004 11:13 am

Hurra, kangelased

Postitus Postitas Arles »

Tere 100 m pealt tikutopsi mees.
Nädalavahetusel kaius võistlused tule näita, kas 50 m pealt seakuju ikka ka tabad..
sry, aga mul lihtsalt tikutopsimeeste vastu allergia :)
jahe
Postitusi: 743
Liitunud: K Mär 24, 2004 10:03 am

Postitus Postitas jahe »

kas allergia sellepärast, et esi nii täpne põle või? :wink:
243win
kaliiber
Postitusi: 327
Liitunud: N Apr 14, 2005 10:45 am

to: ch

Postitus Postitas kaliiber »

ch mis sa üppad, kui inimest ei tunne! Aga kui arvad et must parem laskja oled, siis siin sulle väljakutse - ise ma kuskile Kaiu ei viitsi tulla (ei teagi ausaltöeldes kus see asub), aga kui tuled Viljandi, võime võidu lasta ja sina ütle, mille peale - mina võtan vastu. Relvadeks ükskõik milline täiskaliibriline püss või püstol. Püssi puhul tuleks võistelda mõistagi lahtise sihikuga, et kaotaja ei saaks oma kehvemat sihikut vabanduseks tuua :)
Ahto Kattai
Postitusi: 2418
Liitunud: R Mär 12, 2004 8:41 pm

Postitus Postitas Ahto Kattai »

Ärge publikut vaatemängust ilma jätke :D ........ei iial või teada,ka terav kirves leiab kivi jne. :wink:
Kivi kotti!
laurits
Postitusi: 215
Liitunud: T Mai 04, 2004 10:15 am

Postitus Postitas laurits »

ch ülbab kogu aeg kui jutt laskmisest!Tea kui kõva mees ta jahil on!!!
Kasutaja avatar
Estlander
Postitusi: 338
Liitunud: K Nov 17, 2004 12:25 pm

Postitus Postitas Estlander »

Poole silmaga märkasin kuskil kirjutatavat, et ch olla EM-l laskmas käinud...
Ju on tal professionaalne kretinism (heas mõttes) ;)
Viimati muutis Estlander, R Apr 15, 2005 7:40 am, muudetud 1 kord kokku.
Hundist toakoera ei saa.
laurits
Postitusi: 215
Liitunud: T Mai 04, 2004 10:15 am

Postitus Postitas laurits »

Mul on üks tuttav kes ka EM-l lasknud ja laseb edasigi aga normaalsem vend kui ...h!
antonius
Postitusi: 31
Liitunud: K Nov 10, 2004 7:10 pm

Postitus Postitas antonius »

Ehheee! Mulle ka see CH kepslemine juba pikka aega silma jäänud. See kui mees hästi(väidetavalt) laseb on muidugi hea, aga eks igaüks meist võib osata midagi temast paremini(jälgede tundmine, jahi korraldamine, jahis laskmine jne.). Intelligentne ja tasakaalukas inimene ei kipu igal võimalusel kiitlema oma oskustega vaid ajab lihtsalt oma asja hästi. Kelkimine rohkem nagu nende vendade asi, kellel elus enda tõestamisega raskusi. Ja kui siis ühte asja hästi(?) osatakse, seda igal võimalusel ka afišeeritakse. Nii et minu poolt KALIIBRILE võidu korral pudel!
baddmann
Postitusi: 2830
Liitunud: E Nov 15, 2004 11:27 am

Postitus Postitas baddmann »

ässitaja ei ole, aga verd tahaks näha küll..irwwww.....naljatilgad :D
ozz
Postitusi: 179
Liitunud: K Dets 03, 2003 10:18 am

veri

Postitus Postitas ozz »

EM niipalju, et ise pole käind a tean kodanikku (ta kahjuks sakslane) kes momendil treenib Saudi Araabias šheiki ja kelle naine on kogemata eestlanna! Ta on momendil siin s.t. kodus nii,et kiirustage selle laskmisega!? Me tuleks ka kaema. Kui kellelegi tundub asi kahtlane siis eelmistel suveolümpiängudel andis toosama härrasmees ka Eesti raadiole intervjuu!
Kaupo Kindsigo
Postitusi: 1059
Liitunud: E Nov 22, 2004 11:57 am

Postitus Postitas Kaupo Kindsigo »

Me tunneme maailmameister Heinrichi, ta tegi mõned head aastad tagasi Männikul trenni, räägib täiesti arusaadavat Eesti keelt.
Tema käes on purustamatu (tema oli esimene, hiljem on 3 laskurit seda korranud) maailmarekord, 150 märgist kaarrajal tabas 150!
Ehmatas ära küll kui maailmameister küsib tiirus: "Tere Kaupo, kuidas elad"? Nagu Schumacher hakkaks ootamatult Eesti keeles pajatama!
Tervitage teda Männiku tiiru seltskonna poolt!
Suletud