Deerhunteri optika

2005. aasta teemad
Suletud
asjasthuvitatud
Postitusi: 2
Liitunud: T Dets 07, 2004 10:59 am

Deerhunteri optika

Postitus Postitas asjasthuvitatud »

Tere teadjamad mehed.
On kellegil midagi ütelda Deerhunteri enda optika kohta. Mingit firma märget seal peal ei ole- lubati mulle, "et kui sind see rahuldab, siis paneme Deerhunteri kleepsu peale". Olevat Deerhunteri tellimusel Jaapanis tehtud. 3-9X50, punatäpp ka sees. Maksab vist mingi 6900.-
Muidugi nende jutu järgi ni kvaliteetne asi, et las aga olla.
Andke teada, kes sellest asjast midagi teab.
baddmann
Postitusi: 2830
Liitunud: E Nov 15, 2004 11:27 am

Postitus Postitas baddmann »

Võib ainult aimata, mis firma selle optika tootmise taga tegelikult on. BushnellPerformance mingi odavam bränd kindlasti, mis võimaldab tellida ilma logodeta odava optika märkega "Made In Japan" ning siis sinna ise kleepsu peale kleepida. Korraliku hoidmise korral 3-4 aastat mitte eriti intensiivset laskmist peavad need enamasti vastu - kui just eriliselt halb õnne ei ole ja praagiga tegu pole.

Pea 7 tuhande eest ma vaataks midagi muud, korraliku ilma punatäpita Bushnelli või isegi Tascoga oleks hing kriipsu võrra rohkem rahul tõenäoliselt. Või pane sinna 1,6 K veel otsa ja osta odavam Meopta.


BM
Joosep Käba
Postitusi: 1354
Liitunud: E Okt 18, 2004 9:57 am

Postitus Postitas Joosep Käba »

Selle raha eest tõesti Tasco Titan.
Ei ole ükski japs seda toru puutund. Oopis teised pilukad neid treivad. :D
odin
Postitusi: 1
Liitunud: R Dets 03, 2004 12:54 pm

Postitus Postitas odin »

Ei tea öelda jah kus see valmistatud on aga valgusjõud normaalne ja 5 a.
garantiid nii et ostsin endale ka koos relvaga sai 20% alla
asjasthuvitatud
Postitusi: 2
Liitunud: T Dets 07, 2004 10:59 am

Postitus Postitas asjasthuvitatud »

Ma ostsin ka ära. sama lugu- koos püssiga sai 20% alla. Olen mingi 50-60pauku juba lasknud. Mina olen küll praegu rahul. Ainult punatäpp on vist küll suht mõttetu asi. Kui väljas juba nii pime, et sihtida ei näe, siis ei aita see punatäpp ka eriti midagi- pigem segab.
puukoi

Postitus Postitas puukoi »

Punatäpi suhtes on minulgi sama arvamus - pigem segab! Piltlikult väljendudes on sama, mis pimedas tuledeta autoga sõites nägemise hõlbustamiseks sisse lülitada salongituli! Samas valgel ajal ajust tuleva looma kiirel laskmisel tundub abiks olevat küll!
Ahto Kattai
Postitusi: 2418
Liitunud: R Mär 12, 2004 8:41 pm

Postitus Postitas Ahto Kattai »

puukoi kirjutas:Punatäpi suhtes on minulgi sama arvamus - pigem segab! Piltlikult väljendudes on sama, mis pimedas tuledeta autoga sõites nägemise hõlbustamiseks sisse lülitada salongituli! !

Kui selline efekt ilmneb siis on ilmselt valgus liiga tugev ,kui õiget asja proovida saad kujuneb asjast arvatavasti teine arvamus.Pimedas ei ole muidugi asjast tolku,aga hea valgusjõuga optika juures on hämaras ikka suureks abiks.Kirjutad ,et valges abiks-minu optikal võib näiteks valgel ajal võimsuse põhja keerata ja aru ei saa ,et täpp on aktiveeritud.Kui see nii on siis asi ka toimib.Sellest kuskil oli juttu ka ,mingil margil pidi sees olema kaks patareid ja ka pimestab,soovitati üks patarei välja võtta ja pidi OK olema.
Kivi kotti!
tuuba
Postitusi: 38
Liitunud: N Veebr 03, 2005 1:35 pm

Postitus Postitas tuuba »

Mul sama Deerhunteri optika ja pole enam üldse rahul, st 3*9 ja 50. Kui hakkab pimedaks minema, siis tast suurt abi pole. Sama jama oli õhtuse ajal uduga. Siis oli veel probleemiks see, et valgus mängis ebameeldivalt ja udus fokusseerimisega oli raskusi. Proovisin samas kohe ka kaaslase 42se valgusjõuga Kapsi optikat ja pilt oli täiesti klaar. Tunne oli, et keegi oleks nagu kella paar tundi tagasi keeranud. No aga ega ei tohi nuriseda, sest teadsin, millise optika ostan. Nimelt on plaanis endale järgmine aasta 222 rem muretseda ja siis see Deerhunteri optika selle peale tõsta ja täisvintraudse tarvis kvaliteetoptika soetada.
Suletud