jahimeeste kokkutulek tulekul

2005. aasta teemad
mustlesk
Postitusi: 635
Liitunud: N Dets 02, 2004 1:48 pm

jahimeeste kokkutulek tulekul

Postitus Postitas mustlesk »

Mõtlesin,et uurin järgi paljudel foorumlastel on plaan minna kokkutulekule ja äkki seal omavahel ka korra kokku saada.Ise olen 95% kindel mineja. :lol: :lol: :lol:
kakuke
Postitusi: 5754
Liitunud: E Sept 01, 2003 3:32 pm

Re: jahimeeste kokkutulek tulekul

Postitus Postitas kakuke »

mustlesk kirjutas:Ise olen 95% kindel mineja. :lol: :lol: :lol:

Samad sõnad siin. :M
Kahtluse korral jäta sõrm sirgeks !!!
Kasutaja avatar
Feen
Postitusi: 3079
Liitunud: T Veebr 03, 2004 4:58 pm

Postitus Postitas Feen »

Mul siin nõks laiskus kallal, ei viitsi paari klikki tegema hakata, et selle toimumisaega otsida. Kui keegi teab peasti, äkki paneb siia üles (ma ise tegelikult vist teen need klikid ära, aga siis teistel mugavam). Üldiselt on selline plaan, et jätan kõik muu sel aastal hooletusse ja lähen kindlasti (kui just midagi olulist ei juhtu).

Tegin ära... Juubelihõnguline Eesti Jahimeeste XXV kokkutulek toimub 5-7.augustil 2005 PÄRNUMAAL.
Üks lask - liha. Kaks lasku - võib-olla. Kolm lasku...
baddmann
Postitusi: 2830
Liitunud: E Nov 15, 2004 11:27 am

Postitus Postitas baddmann »

Mina enamvähem kindel mineja, iseasi, kas ööbimise ja õhtuse pidutsemisega või lihtsalt põhimisel päeval korra liigun läbi sealtkandist. Täpsemast toimumiskohast sõltub põhiliselt.

BM
jorr
Postitusi: 3240
Liitunud: T Mär 01, 2005 9:52 pm

Jahimeeste kokkutulek tulekul

Postitus Postitas jorr »

Räägitakse, et tartu klubist saab bussiga minna.Jääks oma auto lõhkumine rohkem jahi jaoks.Üldiselt minek küll plaanis.
noorus on ilus aeg
kakuke
Postitusi: 5754
Liitunud: E Sept 01, 2003 3:32 pm

Postitus Postitas kakuke »

Ise olen ka kindel mineja. Paljud veel üritusest osa võtavad?
Viimati muutis kakuke, K Juul 27, 2005 8:05 am, muudetud 2 korda kokku.
Kahtluse korral jäta sõrm sirgeks !!!
Priit Roostfeldt
Postitusi: 156
Liitunud: N Veebr 03, 2005 1:59 pm

Postitus Postitas Priit Roostfeldt »

100% mineja
Kasutaja avatar
Feen
Postitusi: 3079
Liitunud: T Veebr 03, 2004 4:58 pm

Postitus Postitas Feen »

No, ma ise ka 100% mineja. Värvati jahindusklubi esindama, kutsemeisterlikuses :? Ise veedan reede Sangaste lossis, kui keegi sealt kandist laupäeva hommikul plaanib liikuda, siis andku privas teada (juhul kui minu jaoks autos vaba koht).
Üks lask - liha. Kaks lasku - võib-olla. Kolm lasku...
gunnar
Postitusi: 882
Liitunud: P Aug 22, 2004 4:18 pm

Postitus Postitas gunnar »

olen ka mineja, AGA ma pole ennast veel kuskile regitreerinud ? eelmine aasta läksin kohale, maksin 100.- ja marssisin platsi, kas seeaasta on erinev korraldus ?
Kasutaja avatar
hendrik
Postitusi: 890
Liitunud: R Veebr 04, 2005 10:33 am

Postitus Postitas hendrik »

Loomulikult olen kohal kohal, Feeniga vaja võistlusel konkureerida :wink:

Äkki teab keegi seda ka, et mispärast seeaasta pärnakad kuulilaskmist ei orgunninud - mulle see iga-aastane vindilaskmine täitsa meeldib, eriti eelmise aasta VSS.
kakuke
Postitusi: 5754
Liitunud: E Sept 01, 2003 3:32 pm

Postitus Postitas kakuke »

hendrik kirjutas:Loomulikult olen kohal kohal, Feeniga vaja võistlusel konkureerida :wink:

Sa pole ainuke. Samad sõnad siin (ainult, et tiitlit kaitsma). :wink:
Kahtluse korral jäta sõrm sirgeks !!!
Kasutaja avatar
hendrik
Postitusi: 890
Liitunud: R Veebr 04, 2005 10:33 am

Postitus Postitas hendrik »

Tubli! Ma pole tiitlini veel küündinud, II koht on seni parim... Eelmine aasta läks vääga nirult, polnd siukest tunnetki, et jahimees oleksin :D Eks see iga-aastane osalemine nüritab ka kuidagi ära... Peaks mõnikord vahet pidama äkki, rohkem (b) ja suhtlemisele-mõnulemisele pühenduma...
Kasutaja avatar
Arles
Postitusi: 602
Liitunud: K Dets 22, 2004 11:13 am

Kokkutuleku kuulilaskmisest

Postitus Postitas Arles »

Kuulilaskmisega oli kokkutuleku jaoks siuke plaan:
Lutakul, 2 nädalat varem (23.-24.07).
Harjutused JP ja VJM/JM
Nimeks oli plaanitud parim kütiliin. Iga klubi kütiliin võib olla searajal ja põdrarajal erinev. Põtra saab 100 m peale lasta vaid vindiga, sealiinis saab valida - 35 m sile või 50 m vint. Siledatulemused korrutataks siis võrdsuse huvides 2-ga.
Pärnakatel oleks jäänud siis vaid autasude andmise ja koondtabelisse sisestamise vaev .... kuid läks teisiti.
Nimelt otsustasid korraldajad, et nemad ei pea üldarvestusse vindilaskmise lisamist mõttekaks ja parem korraldada kokkutuleku võistlusi vähem jahinduslikul viisil. Jahinduslikest asjalikematest asjadest jäi siis alles vaid sporting ja mitmevõistlus.
Kahju on lõpptulemusena sellest, et paljudel pole nüüd põhjust oma oskusi veidigi arendada..
Parimat!

Arles
arlestaal.blogspot.com
Kasutaja avatar
pri:t
Postitusi: 388
Liitunud: E Dets 01, 2003 5:55 pm

Postitus Postitas pri:t »

Oleks igal juhul mineja ja siinkohal küsiks et kas keegi transpordiga saab avita? Ise Viljandis....
Mine metsa!! ;)
Kasutaja avatar
Mart
Lehe päälik
Postitusi: 2339
Liitunud: L Dets 07, 2002 8:59 pm

Postitus Postitas Mart »

99% mineja,selle 1% jätsin vääramatule jõule. :lol:
Suletud