Küsimus?

2005. aasta teemad
Suletud
Vari
Postitusi: 135
Liitunud: N Nov 18, 2004 5:41 pm

Küsimus?

Postitus Postitas Vari »

Huvitav kas see on ainult minu arvutis nii, et ühel päeval on olemas selline teema, nagu "Huvipakkuvaid netilehekülgi"(sõnastus võib ekslik olla, aga midagi taolist),aga osadel päevadel on see jälle foorumilehelt kadunud?
Kasutaja avatar
Mart
Lehe päälik
Postitusi: 2339
Liitunud: L Dets 07, 2002 8:59 pm

Postitus Postitas Mart »

Seda nüüd küll ei tohiks olla,et teemad omatahtsi ennast näitavad.Ikka iga päev 24 tundi ja omal kohal. :D Aga kui selline fenomen esineb andke teada.
baddmann
Postitusi: 2830
Liitunud: E Nov 15, 2004 11:27 am

Postitus Postitas baddmann »

Märgiks veel seda, et olles harjunud siin foorumis vaatama peale eelmist külastust kirjutatud postitusi, olen hiljaaegu avastanud, et selline korra loetud postitus ei muutu n.ö loetuks, vaid säilib "uuena" kuni väljalogimiseni. Teistes samale põhjale rajatud foorumites seda häda ei esine, samuti käesolevas foorumis varasemal ajal.

BM
Joosep Käba
Postitusi: 1354
Liitunud: E Okt 18, 2004 9:57 am

Postitus Postitas Joosep Käba »

Logisin sisse, lugesin läbi aint ühe teema uued lood ja välja.
Uuesti sisse logides olid kõik uued asjad loetuks tehtud.?!
Kasutaja avatar
Mart
Lehe päälik
Postitusi: 2339
Liitunud: L Dets 07, 2002 8:59 pm

Postitus Postitas Mart »

To BM.
Jah ära neid sealt ei kustutata,aga oranž leheke teema ees peaks värvuma valgeks,mis annab märku,et sa oled seda juba lugenud.See hea selleks,et teema ei kao käest,kui otsustad mõni minut hiljem ,kui teised temad üle vaadatud, siiski omi mõtteid kirja panna.
Kasutaja avatar
Mart
Lehe päälik
Postitusi: 2339
Liitunud: L Dets 07, 2002 8:59 pm

Postitus Postitas Mart »

To Joss.
Jah,seda puudust olen ka ise märganud,aga kuna ei ole päris tõsiseltvõetav programmeerija,siis lihtsalt ei oska seda puudust kõrvaldada.
baddmann
Postitusi: 2830
Liitunud: E Nov 15, 2004 11:27 am

Postitus Postitas baddmann »

Hmm, ei värvu valgeks kah. Teistes sama põhjaga foorumites, nt taksiklubi, värvub ilusti valgeks. Aga noh, elan üle ;)
BM
Kasutaja avatar
Feen
Postitusi: 3079
Liitunud: T Veebr 03, 2004 4:58 pm

Postitus Postitas Feen »

Mul endal värvub küll valgeks. Asi võib olla selles, et kui vaatad postitust ja siis back nupule, siis ei värvu. Aga kui võtad uuesti selle pärast viimast külastust postitatud teemad (või mis see iganes on), siis on küll valged need mis loetud.
Üks lask - liha. Kaks lasku - võib-olla. Kolm lasku...
Kasutaja avatar
sooviku
Postitusi: 2291
Liitunud: R Nov 19, 2004 7:22 pm

Postitus Postitas sooviku »

Minul toimub sama värk,mis Varil.Teema"viited huvipakkuvatele netilehekülgedele"näitab ennast siis,kui oled sisse loginud.Samas,täna on ta ka ilma olemas.
baddmann
Postitusi: 2830
Liitunud: E Nov 15, 2004 11:27 am

Postitus Postitas baddmann »

Feen kirjutas:... uuesti selle pärast viimast külastust postitatud teemad (või mis see iganes on), siis on küll valged need mis loetud.


Isegi nii ei värvu valgeks, seda olengi kogu aeg teinud. Peaks IE-s kah proovima, võimalik, et äkki Firefoxis põhjus hoopis ;).

BM
kakuke
Postitusi: 5754
Liitunud: E Sept 01, 2003 3:32 pm

Postitus Postitas kakuke »

Kasutan ka ise Firefox`i ja mul seda probleemi ei esine.
Kahtluse korral jäta sõrm sirgeks !!!
Kasutaja avatar
Feen
Postitusi: 3079
Liitunud: T Veebr 03, 2004 4:58 pm

Postitus Postitas Feen »

IE-d ei kasuta juba ammu ;) Ikka tulirebase peal.
Üks lask - liha. Kaks lasku - võib-olla. Kolm lasku...
baddmann
Postitusi: 2830
Liitunud: E Nov 15, 2004 11:27 am

Postitus Postitas baddmann »

Noh, IE-s kah sama asi. Egas midagi, elame niisama edasi ;)
Suletud