Accubond CT

2005. aasta teemad
Kaupo Kindsigo
Postitusi: 1059
Liitunud: E Nov 22, 2004 11:57 am

Accubond CT

Postitus Postitas Kaupo Kindsigo »

Pudel õlut mehele kes ütleb ükskõik missuguse koha USA-s kes müüb Accubond CT (must, Lubalox kattega, tulipunase plastiktipuga) kaliiber .30 kuule! Pakkumine kehtib üks nädal! :lol:
vallo
Postitusi: 463
Liitunud: P Aug 22, 2004 12:59 am

Postitus Postitas vallo »

uuri Cabelas sel on kõiksugu kola, pole praegu kataloogi käepärast õhtul võiks juba täpsemini öelda.
Kaupo Kindsigo
Postitusi: 1059
Liitunud: E Nov 22, 2004 11:57 am

Postitus Postitas Kaupo Kindsigo »

Kõik jäävad õllest ilma! Vähemalt hetkel seda kuuli küll USA-s ei müüda. Laetud padrunis, küll, palun! Õnneks töötab uus Accubond (ilma CT-ta!) ka imekenasti mehed on sellega lasknud 2 sokku ja 4 siga, pikim jooks oli ühel seal 35-40 m, sokud kukkusid jalapealt ja teised sead tegid 0 (peapauk) ja 2-3 sammu. Hau!
puukoi

Postitus Postitas puukoi »

Vaat see oli hea viktoriiniküsimus! Ja otse loomulikult peab küsija ise ka vastust teadma! Kümme punkti Kaupole!
Kaarel
Postitusi: 98
Liitunud: R Mär 05, 2004 9:48 am

Postitus Postitas Kaarel »

Eks peapauguga jääb loom ka teiste kuulidega lastes kohe maha, teineasi muidugi rindkere puhul :)
bighornet
Postitusi: 414
Liitunud: P Jaan 30, 2005 6:16 pm

Postitus Postitas bighornet »

dirk kirjutas:Eks peapauguga jääb loom ka teiste kuulidega lastes kohe maha, teineasi muidugi rindkere puhul :)


Ma vabandan, et ei räägi laskemoonast, kuid Dirk´i veendumust "KOHE Maha", tahaksin jahutada, sest nii see teps mitte 10-15% pole. Tean vähemalt kümmekond juhtu (eriti põdraga). See oleks sobilik teema all- "ULUK PEALE LASKU", kuid lõpatan mõtte. Olenematta suuresti moonast, kui esimese lasuga pähe Ta siis ikkagi ei kuku, jäädki tampima. Eks see peagi ole üks peenikene ehitis :!:
Kaupo Kindsigo
Postitusi: 1059
Liitunud: E Nov 22, 2004 11:57 am

Postitus Postitas Kaupo Kindsigo »

Jah, tegelikult olen ise peapaukude ja kaelapaukude vastu! Põdra ja sea peapaukude puhul on tüüpiline nn. alalõua lask kus palju verd ja uluk läheb nagu lennuk, kilomeetreid, kätte ei saa. Lõpuks sureb nälga.
Kaelapaugud: no vaadake näiteks hirve kaela, metsik hunnik lihaseid ja "traat" sees,
ebaloomulik "jõnks" kah veel sees! lihtne mööda lasta!
See (viimati kirjeldatud) sea peapauk oli viljas, otse vastu vaatav, kaks kõrva püsti, mujale polnud võimalik lasta. Nõrganärvilistele mitte lugeda:
Kui olime sea naha ja sisikonna eemaldanud (ilus roosa liha) siis alalõualuude prepareerimise eesmärgil võtsime pea otsast, jalutasin, pea kärssa pidi näpus eemale kui käis õudne "lurts"! Aju kukkus välja, Accubond oli kogu aju segi tampinud!
Kaarel
Postitusi: 98
Liitunud: R Mär 05, 2004 9:48 am

Postitus Postitas Kaarel »

Ega ma tahtnudki peapauku propageerida, vaid mõte oli selles, et kui Kaupo oleks ka mõne teise kuuliga seale(see kellel aju välja kukkus) samasuguse lasu teinud, oleks siga vast samamoodi kohe kukkunud ja 0 sammu teinud.
puukoi

Postitus Postitas puukoi »

Dirk! No mõtle ise, mis efekti oleks andnud, kui aju oleks segi tampinud mingi muu "tavaline" kuul! Seda tegi ikkagi ACCUBOND! Mis siis, et ilma lubalox katteta ja tulipunase tiputa.
Kaupo Kindsigo
Postitusi: 1059
Liitunud: E Nov 22, 2004 11:57 am

Postitus Postitas Kaupo Kindsigo »

Aitäh iroonia eest! Tõsi, ka tavaline SP kuul oleks sea momentaalselt maha võtnud sellise peapaugu puhul. Selles pole point. Kas meie list on ellusuhtumiste ja/või laskeoskuse võitlusväli kus ühed kadetsevad teiste laskeoskust, teised kolmandate kalleid püsse, kolmandad neljandate häid optilisi sihikuid ja viiendad kuuendate "premium" klassi kuule? Kas meil on mingi "Moskvich" liiga? Minu meelest paljud anonüümsed (nujah, tuttavad helistavad ja küsivad kes need "nimed" on kes aeg-ajalt sapiselt reageerivad?) elanikud koondnimetusega: "Kust **** mina neid tean" oma vaimukuse piiri lähedal...
Nii, et võtkem sõbralikult ja rahulikult. Oleksin rõõmus, kui keegi viitsiks ka näiteks Lost Riveri või Rhino kuule Eesti oludes testida. Andke tulla!
Arvan, et ka Arlesel ja Priidul oleks siin tore oma muljeid ja kogemusi jagada. (Priidul mõned sellised lasud "peale 300 m" tehtud mis nagu ulmefilmist-ei julge öeldagi...) Või kui õhkkond läheb ebasõbralikuks ja laskurid siit lahkuvad kas siis on parem?
Kasutaja avatar
Mart
Lehe päälik
Postitusi: 2339
Liitunud: L Dets 07, 2002 8:59 pm

Postitus Postitas Mart »

Njah,ega kõik ei saagi sellest aru,miks mul näiteks just see või teine kuul padrunis on.Aga on ta seal selle pärast,et see on hobi ja mul on võimalik kasutada just sellist kuuli nagu tahan ja poest pauke ostma ka ei lähe.Miks?Sest sellist padrunit lihtsalt meil ei pakuta nagu mulle meeldiks.
Vulkanit,mille 11,7g kuuli BC on .315 ja Accubond,mille 11,7g kuuli BC on .507 ei olegi midagi võrrelda.Üks kaardub nagu vikerkaar,teine ikka lendab :D Ja kui selle vikerkaarega püss sisselastud,millega sa siis rebast lased,kihutad sellesama 11,7g või lükkad kergema kuuli rauda ,aga sellega pole relv sisse lastud,kuul jookseb teisiti,jälle jama :D Laskmata ka nagu ei tahaks jätta,aga sihtimist ei tea arvestada.Ah OK see selleks.

Küsiks Kaupo käest sellist asja,et kas need uued katted millega kuule kaetakse ka ennast õigustavad.
Kaarel
Postitusi: 98
Liitunud: R Mär 05, 2004 9:48 am

Postitus Postitas Kaarel »

Vabandust , kui minu kommentaarid liiga"sapised"tundusid, see ei olnud nii mõeldud.Kedagi foorumist minema peletada ka ei plaaninud, veelvähem läheb mulle korda, kui kallis on kellegi optika, relv jne. Mõtlesin lihtsalt seda, et peapauk(mis on sama täpselt tehtud, nagu Kaupo tegi) ei näita kui efektiivne kuul on. Rindkerre lastes peaks just erinevate kuulide paremad/halvemad omadused välja tulema(kuid siingi peab tabama küllaltki täpselt).
puukoi

Postitus Postitas puukoi »

Kulla Kaupo! Oled küllalt soliidses eas ja kõrgete tiitlitega pärjatud mees! Minu lugupidamine! Kuid, võta heaks või pane pahaks,kui Sinu postitusi lugeda, siis kohati jääb mulje, et tegemist on rullnokaga. Kuna tean ja tunnen Sind, siis julgesin ka ironiseerida. Vabanda, ei osanud arvata, et tõsine tegija nii valuliselt reageerib! Mis puutub anonüümsusesse, siis enamus esineb siin varjunime all. Nende eeskujul ka mina. Pärisandmed on foorumi reg. olemas, kui nende vastu huvi tunned. Nagu ütlesid,võtkem sõbralikult ja rahulikult! Kivi kotti!
jorr
Postitusi: 3240
Liitunud: T Mär 01, 2005 9:52 pm

AccubondCT

Postitus Postitas jorr »

Ei tunne Kaupot ,ega ole vist ka kunagi kohanud, ainult kuulnud ja lugenud temast.Leian, et teema oli hea ja ilma tagamõtteta aga vastused veits närvilised ning nöökivad mis minu arust siin foorumis tavaline nähtus.Kõik on võrdsed ja see teebki asja keeruliseks,keegi kõrgemale tõusta ei tohi, kohe läheb allatirimine lahti.
noorus on ilus aeg
tsuks
Postitusi: 197
Liitunud: N Apr 17, 2003 10:56 pm

Postitus Postitas tsuks »

kahju, kui ühemehe algatus aastast 2002(?)/3 läheb siin akadeemiliseks kätte!

Lugupeetud- olge viisakad ja alustage foorumilugemist algusest.
Liiga pikk tekst?
Kärsitud?
Ei suuda keskenduda- vaja kohe panna?

Miks kõik kohe vastanduvad üksteisevastu?
kus on heatahtlikus ja abistav käsi?


2 tucker + moderatorid- liigapalju halvustavat reklaami ja ülbuist on tunda.

Sõda sõdigu sõjas- siin me räägime meeldivast asjast- ehk jahist.

"Kui ei meeldi- ära söö!"
Ja viimasel ajal ei meeldi.
seltskond on hea- a õhkkond annab soovida
tsuks nigu ma olen...
Suletud