Jahimeeste kokkutulek

2005. aasta teemad
jorr
Postitusi: 3240
Liitunud: T Mär 01, 2005 9:52 pm

Jahimeeste kokkutulek

Postitus Postitas jorr »

kuidas rahule jäid, ma praegu just tulin ja muljed on veel seedimata?
noorus on ilus aeg
Kasutaja avatar
Feen
Postitusi: 3079
Liitunud: T Veebr 03, 2004 4:58 pm

Postitus Postitas Feen »

Ma jõudsin kah just... mis siis kommiks. Transpordi ja paigutuse teema tundus alguses suht jama olevat. Aga kuidagi sai sellest üle. Samuti võiks nuriseda selle üle, et üldine informeeritus oli küll olemas, aga kui rafas õlut võtab, siis küsimärkidega ajakava tõttu jääb nii mõndagi tegemata. See muidugi natuke minu enda viga kah. Esimene kord, vihmane kah, raffast kõvasti... ja nii võivadki mõned asjad endal olemata jääda. Eks tulevikus olen ses suhtes targem (ahjaa.. kui kõlaritest oleks ikka põhjalikumalt asju hõigatud ja mõnes kohas ajatabelid, siis oleks rahval lihtsam olnud).
Rohkem ei nurisegi. Rahvas oli lahe, telgid olid hea paigutusega ja aitasid vihma ajal meeldivalt aega sisustada. Ansamblid olid kah täiesti head. Tantsuplats oli vast natukene pisike... ja kõrval oli katlaselt paju juhtmeid, aga tantsida igatahes sai. Nii... rand oli, sinna ei jõudnuki. No, peaaegu, siis kui ilutulestikku lasti nagu aastavahetusel, siis ikka käisin ära, mobiilivõrk oli kah sama hõivatud kui aastavahetusel. Kõigest mis seal lahe oli, kirjutatakse peagi EJ-s ;) sealt siis kõigest sellest, mis mulle meeldis, ja natuke enamgi :D
Ps. Kakuke kaitses ikkagi kutsemeiterlikuses tiitlit, ise ei saanud alguses kuidagi vedama ja nii oli siis tulemuseks kaks ühte, ehk siis 11. koht. Piinlik oli seal see, et suitsulihade arvamisel sai võssa pandud (no, üldse ei uskunud, et nad väljaspool jahiaega faasanit pakuvad :), ja sokk oli hea aga siga vintske, pooltoores ront. Nii saigi alguses õigesti pandud sokk maha tõmmatud ja lihad ära vahetatud. Kokkuvõtteks võin öelda, et on palju asju, mis vajavad meelde jätmist ja selgeks tegemist enne kui tulevikus uuele ringile minna :)
Ja nüüd siis tahaks minna jahti kah, aga enne hommikut vist ei saa :?
Üks lask - liha. Kaks lasku - võib-olla. Kolm lasku...
Kasutaja avatar
hendrik
Postitusi: 890
Liitunud: R Veebr 04, 2005 10:33 am

Postitus Postitas hendrik »

Kuule, Feen, vähk oli ka ometi hea ja ilusti tehtud, miks sa seda ei maininud.... :D
mustlesk
Postitusi: 635
Liitunud: N Dets 02, 2004 1:48 pm

Postitus Postitas mustlesk »

Telkimisega oli küll pisut kitsas,aga muidu oli päris tore,rahvas oli lõbus.Võrreldes eelmise aastaga oli minu arust küll tegevust vähem,eelmine aasta oli vibulaskmine,õhupüssilaskmine,saun ja tünn,aga tegelikult jäin rahule,kuigi ühegi foorumlasega kokku ei saanud.
jorr
Postitusi: 3240
Liitunud: T Mär 01, 2005 9:52 pm

Jahimeeste kokkutulek

Postitus Postitas jorr »

Mul oli korraldajate hulgas tuttav ja tema rääkis, et ruumi napib sellepärast,et ümberringi eramaad ja rannad.Peame lihtsal sellega harjuma, et eraomaniku soov on püha .Ka laskmise pidid kaugemale viima.Feeni jutuga täitsa nõus, lõpu segas ka ilm veidi ära ja paremini saab alati.Jaak krt. ikka esimene.
noorus on ilus aeg
Kasutaja avatar
Feen
Postitusi: 3079
Liitunud: T Veebr 03, 2004 4:58 pm

Postitus Postitas Feen »

Jah, unustasin vähid ära. Vähk oli hea :D Silma jäi ka see, et mõlemal vähil oli lapihaigus... kas seal oli vähkidel seda palju kust te neid püüdsite?
Üks lask - liha. Kaks lasku - võib-olla. Kolm lasku...
shane49
Postitusi: 73
Liitunud: P Jaan 25, 2004 6:44 pm

Postitus Postitas shane49 »

..kahju tõesti et ühegi foorumlasega kokku ei saanud :cry: ...iseenesest koht oli ilus sai ujumas käidud jne..aga ruumi oli ikka väga vähe...reede õhtune vihm oli küll kuidagi väga ootamatu...nii et ühetgi kuiva riiet seljas ei olnud ja laagri ümbrus oli väga porine...aga kõik selle kaalus positiivsuse poole hea seltskond ja hea pidu...Kõik jahimehed olid seal nagu üx suur pere..ei olnud mingeid probleeme..nii et tänud kõigile minu poolt...Kohtumiseni järgmisel aastal...kuigi ei ole kursis kus jörgmisel aastal see toimub..?
Suur Tükk Ajab Suu Lõhki...
kakuke
Postitusi: 5754
Liitunud: E Sept 01, 2003 3:32 pm

Postitus Postitas kakuke »

Ise mainiks ära ka negatiivse poole. See oli WC majandus. Eelmine aasta oli see palju viisakama olemisega, eriti naisterahvaste seisukohast lähtudes. Valgamaal paiknesid need laagrist natuke eemal. Nüüd, aga olid igal pool laiali haisvad täis tehtud haisupommid. :? Järgmine aasta toimub see Põlvamaal. Ise kohtasin vist mingit seitset foorumlast kokkutulekul.
Kahtluse korral jäta sõrm sirgeks !!!
Kasutaja avatar
Mart
Lehe päälik
Postitusi: 2339
Liitunud: L Dets 07, 2002 8:59 pm

Postitus Postitas Mart »

Peo poole pealt ja võistlused jne. OK!
Aga mis kurvastas oli peibutusjahi nii öelda koolitus ,peale soku ja laanepüü on meil ka põder ja hirv,miks mitte ka siga,siis pardid,keda vilega peibutada ja ma saan aru küll,et enda tehtud viled ja puha ,kuid informatiivsuse mõttes oleks pidanud ka naturaalset looma häälitsust lindi või plaadi pealt laskma.Mina näiteks pole sellist häält kuulnud,meie esimees küsis ka,et mis loom see on.Ja lihtsalt väita,et meie kits teeb teist häält,kui Poola kits,selleks oleks pidanud plaadi peale panema.
Põdra peibutamist polnud,kuna eestis pidavat ainult üks mees seda oskama ja teda polnud,hirve ei hakanud ootamagi,võib-olla polegi eestis meest,kes seda oskaks.Igatahes asi,mille peale ma kellaajaliselt kohale tulin oli küll nõrk.
Foorumalste otsingu keeras vihm tuksi.Kakukest ,Feeni ja ühte veel trehvasin,kuna tundsin neid juba nägupidi :D ,heh ja viimasel hommikul juhuslikult Patterdale'i ka ,aa kui mõtlesin,et teeks tiiru hakkas sadama.
Seal siis tuli mulle idee,et järgmise kokkutuleku ajaks võiks mingi riietuseseme Jääger-online logoga teha,kes tahab,see ostab ja kui tuleb tahtmine foorumlasi trehvata,siis kannab.Ainult,mis see võiks olla ,selles võiks kokku leppida,kas särk,müts või midagi muud.Müts oleks vist etem,tuleks ehk soodsam ja osadel seltsidel on oma särk juba olemas,siis ei pea särki vahetama ja müts paistab juba kaugemale ära. :D
Kasutaja avatar
pri:t
Postitusi: 388
Liitunud: E Dets 01, 2003 5:55 pm

Postitus Postitas pri:t »

trucker kirjutas:Müts oleks vist etem,tuleks ehk soodsam ja osadel seltsidel on oma särk juba olemas,siis ei pea särki vahetama ja müts paistab juba kaugemale ära. :D


Müts mis ühtpidi roheline ja teistpidi keerates punane!
Mine metsa!! ;)
Andres - saarlane
Postitusi: 174
Liitunud: E Dets 15, 2003 11:19 am

Postitus Postitas Andres - saarlane »

Tervisi Saaremaalt.

Ise küll kokkutulekule ei jõudnud,aga see mütsi idee oleks hea .Ostaks isegi. Tikandiga logo peale ja miks ka mitte kasutajanimi.
Egas elevant pole siga!
baddmann
Postitusi: 2830
Liitunud: E Nov 15, 2004 11:27 am

Postitus Postitas baddmann »

saarlane kirjutas:.... ja miks ka mitte kasutajanimi.


et siis iga müts de facto individuaalne ja seega ka vastavast hinnaklassist ? :D

BM
Kasutaja avatar
Tõnu
Postitusi: 132
Liitunud: E Veebr 02, 2004 2:32 pm

Postitus Postitas Tõnu »

Aga üldjoontes oli kokkutulek siis õnnestunud? Workshopid olid huvitavad (kui nüüd laanepüü ja soku peibutamisse takerdumine välja arvata ;) )? Olin ise haige ja käisin kohal ainult laskevõistlusel, pärast finaali korjasin uuesti kompsud kokku ja läksin Haapsallu tervenema.
jorr
Postitusi: 3240
Liitunud: T Mär 01, 2005 9:52 pm

Jahimeeste kokkutulek

Postitus Postitas jorr »

Läksin ka ise seda põdrapeibutust kuulama ja olin pettunud kui ära jäi.Kempsulugu jättis soovida just ruumipuuduse pärast aga lõpetus vajus küll korraldajate kraesse.Ka olid juba paljud lahkunud.No loodame Põlvast paremat lugu.Vähemalt Karla oli tasemel nagu alati.
noorus on ilus aeg
Kasutaja avatar
Eik
Postitusi: 1237
Liitunud: L Jaan 25, 2003 12:18 am

Postitus Postitas Eik »

Pühapäeva hommikul sai kohtutud foorumlase "Patterdalega" ja ka tema koer üle vaadatud, väga kena koer, minu oma kargas ja jooksis ja üritas teis igati pöördesse ajada aga see nagu vana rahu ise :D mulle jättis igati positiivse mulje, et võiks ühe sellise ka kõrvale sebida, kunagi.
Katsun teda veits utsitada, et siis ka mõned pildid ülesse saaks, saab rahvas ka näha.
:D
Suletud