väga vaja karu küüniseid

2005. aasta teemad
indjaaniplika
Postitusi: 3
Liitunud: T Dets 06, 2005 10:04 am

väga vaja karu küüniseid

Postitus Postitas indjaaniplika »

Oleks väga tänulik informatsiooni eest, mis juhataks mind eesmärgini. Nimelt otsin võimalust karu küüniste omamiseks.........olgu see siis ost või kink. Kui keegi omab infot palun kiiret tagasisidet, sest jõulud lähenevad :wink:
Kasutaja avatar
põrgukütt
Postitusi: 33
Liitunud: L Okt 15, 2005 12:30 pm

Postitus Postitas põrgukütt »

pole ühtegi tuttavat pruunkaru, kes oma küünistest vabatahtlikult loobuks ja vaevalt ükski jahimees selliseid asju lihtsalt ära kingiks. 8)
sula loodusega kokku
jorr
Postitusi: 3240
Liitunud: T Mär 01, 2005 9:52 pm

Karu küünised

Postitus Postitas jorr »

Taotle tulevaks aastaks karulaske luba, kõige odavam pidi vist 30tonni olema.Siis otsi jahimees kes karule julgeb kallale minna ja ongi käes.
noorus on ilus aeg
saialõikaja
Postitusi: 406
Liitunud: E Okt 04, 2004 10:03 am

Postitus Postitas saialõikaja »

Naljakas oleks küll, kui keegi oma karunahalt küüned ära võtaks :lol:
... see oleks justkui kirsitort ilma kirsita sääl pääl!

aga mine sa tea ...äkki saadki kellegi nõusse, kui libekeel oled :wink:
tuleb jaht või jaa?
rajaleidja
Postitusi: 2633
Liitunud: R Okt 03, 2003 9:50 pm

Postitus Postitas rajaleidja »

ma kardan ka, et kui siin mõnel foorumlasel need ka on, siis neist ta ei loobu. paraku pead vist minema tallinna turgudele kolama. seal leidub neid vast ikka. plastmasist küll, aga noh... :lol:
puukoi

Postitus Postitas puukoi »

Indiaaniplika peab selleks ise karu tapma või leidma indiaanipeika, kes talle selle ohvri toob!
indjaaniplika
Postitusi: 3
Liitunud: T Dets 06, 2005 10:04 am

Postitus Postitas indjaaniplika »

Eks võtan siis siin teie poolt antud nõuandeid kuulda, kuid ei oska teha valikut kas lasta karu ise (kuna oman laskeoskust ja ka .......) või siis tõesti hakata metsast indiaanipossi otsima kes ohvri võiks tuua.....mõlemad on head :lol:
jahe
Postitusi: 743
Liitunud: K Mär 24, 2004 10:03 am

Postitus Postitas jahe »

palju vaja on?
243win
saialõikaja
Postitusi: 406
Liitunud: E Okt 04, 2004 10:03 am

Postitus Postitas saialõikaja »

indjaaniplika kirjutas:ei oska teha valikut kas lasta karu ise (kuna oman laskeoskust ja ka .......)


No kui laskeoskused olemas ja karu-loa jaksad osta siis polegi küsimus ... aga...

indjaaniplika kirjutas:palun kiiret tagasisidet, sest jõulud lähenevad


... kui oma küüsede pärast karu juba enne jõule ära võtad, no siis lähed küll parasjagu Jõuluks kinni :wink: :wink: :D
tuleb jaht või jaa?
jorr
Postitusi: 3240
Liitunud: T Mär 01, 2005 9:52 pm

karuküüned

Postitus Postitas jorr »

No mis sa nende küünte pärast kohe karu tapma tükid?Ott praegu talveunes, mine nakitse küünised tasakesi küljest ära.Pärast, kui enam vaja ei lähe, paned liimiga tagasi.Ehk veel uhkem, kui paned need poes olevad kuntsküüned asemele, või ott seda märkab.Tal sügav uni.
noorus on ilus aeg
indjaaniplika
Postitusi: 3
Liitunud: T Dets 06, 2005 10:04 am

Küünised

Postitus Postitas indjaaniplika »

Ega nende küünte panemisega tekigi probleemi, sest diplom taskus küünetehnikuna ja poe odava kraamiga vaevalt, et karumõmm lepiks 8)
andrus1
Postitusi: 59
Liitunud: E Jaan 17, 2005 5:13 pm

väga vaja karu küüniseid

Postitus Postitas andrus1 »

nali naljaks,aga minu ühel tutaval juhtus selline jama et peale karunaha parkimist oli tal karuküünised kilekotiga kaasas,ma urin asja kas tal on need veel alles .see jama juhtus pea 10 aa.tagasi Karjakül parkimises.
andrus1
Postitusi: 59
Liitunud: E Jaan 17, 2005 5:13 pm

väga vaja karu küüniseid

Postitus Postitas andrus1 »

need küüned mis olid kaasas liimis naha külge ja 2-3 jäi ka puudu ,see kord ei saa aidata.
Teet
Postitusi: 67
Liitunud: P Veebr 20, 2005 9:20 pm

Postitus Postitas Teet »

Kas indjaaniplikale paari kuu pärast sobib? mul on mõned sõbrad kes jääkarusid kütivad ja ma olen endale juba paar küünt tellinud võibolla õnnestub rohkem saada. Ühe küüne hind oli 25 dollarit aga võibolla tahavad juba rohkem saada sest turistile maksab karuluba 30.000 dollarit. Anna aga varakult teada sest olen juba sinna pole teel.
Päikest
greenhorn
Postitusi: 188
Liitunud: N Apr 29, 2004 8:31 pm

Postitus Postitas greenhorn »

niih,
sadas teine täna uksest sisse, rõõmus kui maitiamis
"said vä`"
"sain jah"
"kelle käest?"
"ise ka ei tea! aga sain"

see kes abiks oli, sellele kõike kõigeparemat kuhjaga.
Viimati muutis greenhorn, R Jaan 06, 2006 8:30 am, muudetud 1 kord kokku.
Suletud