Kiirlaskmine

2005. aasta teemad
Suletud
Üllar Tamm
Postitusi: 894
Liitunud: N Okt 13, 2005 12:45 pm

Kiirlaskmine

Postitus Postitas Üllar Tamm »

Leidsin klipi huvitavast maailmarekordist http://www.benelliusa.com sealt edasi Tom Knapp`s World Record. Mis arvate, kas Eestis ka keegi sellega hakkama saaks :wink:
Kasutaja avatar
hendrik
Postitusi: 890
Liitunud: R Veebr 04, 2005 10:33 am

Postitus Postitas hendrik »

Ei usu. Proovi kõigepealt 2-3 nii ära lasta, siis saad aru kui raske see tegelt on.
saialõikaja
Postitusi: 406
Liitunud: E Okt 04, 2004 10:03 am

Postitus Postitas saialõikaja »

Väga hull vana...
Jälgige seda, kui lähestikku tegelikult need taldrikud lendavad ja kas näete mõnda lasku, mille tagajärjel puruneb rohkem kui 1 taldrik korraga... ma vist ühe korra nägin ainult!
tuleb jaht või jaa?
Üllar Tamm
Postitusi: 894
Liitunud: N Okt 13, 2005 12:45 pm

Postitus Postitas Üllar Tamm »

Pole püssi, millega proovida :lol: Omal Benelli 308Win ja teist automaati pole praegu plaanis soetada :wink: Kui kevadel tiiru saab, tuleb proovida mitu lasku seale jõuab teha ühe jooksu ajal :wink:
Kaupo Kindsigo
Postitusi: 1059
Liitunud: E Nov 22, 2004 11:57 am

Postitus Postitas Kaupo Kindsigo »

Sinu kurvastuseks pean lisama, et Winchesteriga on see rekord juba üle lastud...http://www.patrickflanigan.com/
Aga Anti Järvelaiul ja minul on see (Tom Knappi) Benelli M1 Super 90 püss olemas, noh läheb veel natuke aega ja...laseme üle...
Üllar Tamm
Postitusi: 894
Liitunud: N Okt 13, 2005 12:45 pm

Postitus Postitas Üllar Tamm »

Ühel jahikaaslasel on ka see püss. Sai teist eelmine nädalavahetus näppida, jättis väga hea mulje. Hea kerge, normaalse pikkusega kaba, õlga istus hästi. Kahjuks aeg kulus muudele asjadele ja lasta ei jõudnud, eks mõnikord proovin ära. Jahikaaslane tahtis minu omaga ka proovida, nii et tuleb karjäärist läbi sõita.
Üllar Tamm
Postitusi: 894
Liitunud: N Okt 13, 2005 12:45 pm

Postitus Postitas Üllar Tamm »

****, see Patrick on ikka eriline hull, teeb veel rohkem šõud kui Tom :A Sellisele tasemele jõudmiseks peab ikka olema kõvasti aega, raha ja tahtmist... Samas jälgige, kui vähe automaat tagasi lööb ja kui sujuvalt töötab :lol: Tekib juba tahtmine oma vana 16 cal pensionile saata :P
Kaupo Kindsigo
Postitusi: 1059
Liitunud: E Nov 22, 2004 11:57 am

MM

Postitus Postitas Kaupo Kindsigo »

Need maailmarekordid ei ole kõige tõsisem teema, eriti kui vaadata kui lähestikku märgid lendavad. Aga trikilaskurid lasevad õlalt, puusalt ja jalgade vahelt nagu hullud...
Rootsi EM ja Austria EM ajal esines üks rootsi trikilaskur kes on üldiselt väga hea aga reaalses kahevõistluses (Autom trap+ kompak sporting) kus lasti märke oli mees Rootsis 120.-nest osavõtjast 36.-ndal kohal (mina olin 6.) aga vinti lasi (6,5X55SE Warbergerist) harjutuses VSS tugevas tuules 197 p! Vindilaskur?
Suletud