Mulgist "suleneegri" üllitis !

2005. aasta teemad
Kasutaja avatar
Eik
Postitusi: 1237
Liitunud: L Jaan 25, 2003 12:18 am

Mulgist "suleneegri" üllitis !

Postitus Postitas Eik »

http://www.sakala.ajaleht.ee/201205/esi ... 019055.php
Ei kommenteeri aga "repliigi" korras ütleks, et sellist paska näen küll esimest korda.
Kasutaja avatar
Beretta
Postitusi: 1452
Liitunud: T Nov 25, 2003 4:47 pm

Postitus Postitas Beretta »

Kuule, ega Sa ei taha öelda, et see on kutselise :evil: kirjutatud :?:
Kasutaja avatar
Jass
Postitusi: 15
Liitunud: N Okt 13, 2005 11:23 am

Postitus Postitas Jass »

Neil ajakirjanikel on see praegu kuum teema nii et see pole mingi ime et jahimehi igal võimalusel mahatehakse.
Aga tõesti see mis seal artiklis kirjutatud on üks suur s..t!
rajaleidja
Postitusi: 2633
Liitunud: R Okt 03, 2003 9:50 pm

Postitus Postitas rajaleidja »

artikli on kirjutanud majanduse ala reporter. tule taevas appi, peaks ka hakkama äripäevale börsiinfot kirjutama.
kohe saadan kurja kirja sakala peatoimetajale :twisted:
baddmann
Postitusi: 2830
Liitunud: E Nov 15, 2004 11:27 am

Postitus Postitas baddmann »

A ma vähemalt esimese kommentaari jõudsin sinna kirjutada :D

BM
Kasutaja avatar
J.Lagle^
Postitusi: 31
Liitunud: P Sept 18, 2005 5:53 pm

Postitus Postitas J.Lagle^ »

kiidan rajaleidjat, kes ikka võitleb sellise idiootsuse vastu :D :A
Aga usun et kui jahimehi ikka hullult vihastada, siis võtame ennast kokku ja hakkamegi selle vastu võitlema.
Tegelt võikski teha sellise alateema kuhu pannakse artikleid, milles räägitakse halba jahimeeste kohta, ja siis saavad kõik siin foorumis olevad jahimehed midagi vastu öelda, mida nad arvavad.
Aga see on ainult minu arvamus :wink:
Mina ja Mets.
rajaleidja
Postitusi: 2633
Liitunud: R Okt 03, 2003 9:50 pm

Postitus Postitas rajaleidja »

siin foorumis saavad niigi kõik jahimeeste kohta käivad artiklid läbi arutatud
jorr
Postitusi: 3240
Liitunud: T Mär 01, 2005 9:52 pm

Mulgist suleneegri .........

Postitus Postitas jorr »

Njah,varem oli Kaitseliit ajakirjanikel hammaste vahel, nüüd siis jahimehed, kes järgmised on?Kui aga kuskil seepi näevad nii puhumiseks läheb,eetika ja teised inimesed neile korda ei lähe, ainult RAHA ja RAHA ja peaasi et loetakse, olgu või mingi p..k.
noorus on ilus aeg
Kasutaja avatar
karupoeg
Postitusi: 283
Liitunud: N Dets 08, 2005 2:47 pm

Postitus Postitas karupoeg »

kutsun ülesse jahimehi ja muid selle foorumi lugejaid rahunema ja andma leheneegritele lõugade laksutamise voli. kui keegi kulmugi ei liiguta, siis kaotavad nad varsti huvi. küll süüdlased ise oma karistuse saavad.

Rahu jõuluajaks.
rajaleidja
Postitusi: 2633
Liitunud: R Okt 03, 2003 9:50 pm

Postitus Postitas rajaleidja »

see, et jahimehed vait jäävad, ei tähenda, et mitte-jahimehed sellistest artiklitest välja ei tee. kui jahimehed neist välja ei tee, tambitakse meie maine veelgi rohkem maa sisse.
vahel tundub, et ajakirjanikeks on paadunud rohelised. rohelistele oskan soovitada ainult autodest loobumist. käige parem jala. mõelge vaid, kui palju loomi hukkub autode tõttu
Joosep Käba
Postitusi: 1354
Liitunud: E Okt 18, 2004 9:57 am

Postitus Postitas Joosep Käba »

Ma ei jõua ära oodata EJS-i pressiteadet. Nüüd jõuluajal olek väga õige panna kirja mitukümmend tonni sööta 3-e päevaga ulukitele viiakse, kuidas metsasihte lahti saetakse jne... :D Ilmselt jäängi ootama. Leiaks ju ka sõbraliku ajakirjaniku, kes kirjutaks.
baddmann
Postitusi: 2830
Liitunud: E Nov 15, 2004 11:27 am

Postitus Postitas baddmann »

rajaleidja kirjutas:see, et jahimehed vait jäävad, ei tähenda, et mitte-jahimehed sellistest artiklitest välja ei tee. kui jahimehed neist välja ei tee, tambitakse meie maine veelgi rohkem maa sisse.
...


Just! Ning reageerida tuleb tasakaalukalt, mõistlikult ja mõistvalt, näidates jahinduse positiivseid külgi ning kutsudes nn vastaspoolt üles tolerantsusele. Kindlasti on ka jahinduses sellist, mida meie, (liht)jahimehed ei salli või mida õigeks ei pea (reeglite mittetäitmine) - tuleb mõista anda, et jahimeeste üldsus ei kiida samamoodi nagu mittejahimehedki heaks ohutusreeglite eiramist, eetiliselt kaheldavaid küttimisviise ja alkoholi kokkusobitamist relvadega. Kui just on vaja reageerida negatiivsetele uudistele/ilmingutele, siis on parem õige koha peal rääkida ja õige koha peal suu pidada (B. Clinton tegi samamoodi, "did'nt volunteer information" st ei pea ju end ise sisse rääkima;), mitte aga rind ees "ambrasuuri ette viskuda" ja selle käigus kõike ikkagi uudisenäljas ajalehehundile välja lobiseda. Ajakirjandusega suhtlemisel tuleb olla tavainimese mõtetest üks samm eespool - enne mingi mõtte väljaütlemist tuleb seda juba oma vestluskaaslase kõrvadega kuulda ning tema peaga mõista ning siis analüüsida, kuidas saaks kõige pahatahtlikumalt korral öeldut valesti või vaenulikult tõlgendada.

BM
saialõikaja
Postitusi: 406
Liitunud: E Okt 04, 2004 10:03 am

Postitus Postitas saialõikaja »

Uskumatul kombel on senised kommenteerijad just leheneegrit maha teinud! Aga juba pealkiri ütleb selle mehe kohta kõik!
Liitun nedega, kes arvavad, et sellistest asjadest ei saa külmalt mööda vaadata... :evil:
tuleb jaht või jaa?
Kasutaja avatar
karupoeg
Postitusi: 283
Liitunud: N Dets 08, 2005 2:47 pm

Postitus Postitas karupoeg »

rajaleidja kirjutas:see, et jahimehed vait jäävad, ei tähenda, et mitte-jahimehed sellistest artiklitest välja ei tee. kui jahimehed neist välja ei tee, tambitakse meie maine veelgi rohkem maa sisse.


Jah, nõus olen, kuid ei saa ka ütlemata jätta seda, et jahimees on jahimees ja jaht on aus nende(meie) endi sees. Mis pinget pakub see, mis keegi mitte asjas sees olev inimene või inimrühm arvab. Ma arvan, et jahimeestel ei ole vaja kellelgi midagi tõestada. Me oleme omaette kogukond, kellel on ühised huvid. Oluline on, et me ise kokku hoiame ja ei lase tujul langeda. Kui otsene rünnak on siis ka kokkuhoidmine aitab.
Kasutaja avatar
Mart
Lehe päälik
Postitusi: 2339
Liitunud: L Dets 07, 2002 8:59 pm

Postitus Postitas Mart »

Ma käisin see leht näpuvahel toimetusest läbi ja avaldasin nördimust,et 14 ja enamale tuhandele jahimehel on sedasi näkku sülitatud.Minuarust on selline võrdlus ,mis pealkirjas, ikka rängalt solvav ja ebaeetiline niimoodi sõnu pilduda.Öeldi,et see ajakirjaniku arvamus ja arvamust (ei tea kas siis millist tahes :?: ) võib igaüks avaldada.Ja mulle jääb alati võimalus oma arvamust avaldada ja see ka ära trükitakse.Võin ju vastulause kirjutada,aga tegu on juba tehtud ning igasugune hilisem õiendamine ei päästa suurt midagi.Lisati,et kui midagi ei meeldi on võimalus pöörduda pressinõukogu poole.Seda viimast soovitust võtan ma arvatavasti kuulda.

P.S.Lugupeetud ajakirjanik Hans Väre kuuluvat toimetuse sõnul "vististi" ka ise jahimeeste ridadesse.
Suletud