kuidas minki püüda??????

2005. aasta teemad
Suletud
jahimees123
Postitusi: 80
Liitunud: T Dets 20, 2005 5:16 pm

kuidas minki püüda??????

Postitus Postitas jahimees123 »

paistab teda iga suurema kraavi peal olema kuidas ja millega kõige edukamalt ta kätte saab
püss selga
jorr
Postitusi: 3240
Liitunud: T Mär 01, 2005 9:52 pm

kuidas minki püüda.

Postitus Postitas jorr »

Kätte saad nii lõksu kui ka raudadega.Aga küsi Kakukese käest tema neid kiusab.
noorus on ilus aeg
Kasutaja avatar
Feen
Postitusi: 3079
Liitunud: T Veebr 03, 2004 4:58 pm

Postitus Postitas Feen »

Ma vist peaks soojenduseks mingi ja tuhkru teemalised kirjutised üles riputama, jooniseid oleks vaja ja pilte. Kui kastid metsa jälle saavad, siis tulevad pildid kah. Otsi natuke foorumist.. siin sel teemal kirjutatud küll. Hetkel kirjutistega see jama, et olemas mingi-, tuhkru- ning kährikupüük kastlõksudega. Nugise teemal ei julge veel midagi kirjutada, loodetavasti (kui kirjutised kusagile üles saavad, kirjutab äkki keegi kogenum sarnase peatüki nugisest kah). Ja edasi kuna täna läks kokkamiseks, siis vast homme jõuan nülgimise, puhastamise ja kuivatamise juurde. Parkimise tahaks enne ära proovida... siis saaks sel teemal ka miskit kirja (enne muidugi mõni muljetamine veel asja proovinutega). Ja siis juba köösneri teemal mõtete mõlgutamiseni. Jahimees lubas pilte saata kopranahksete katetega toolidest (toolist). Eks kevadeks on äkki miskit endalgi lisada. Seniks, kui jahimees123 saadab mulle oma e-maili adre, siis võin mõningase ülevaate sellest püügiteemast talle läkitada.
Üks lask - liha. Kaks lasku - võib-olla. Kolm lasku...
Buck
Postitusi: 214
Liitunud: N Okt 13, 2005 9:53 am

Postitus Postitas Buck »

paistab teda iga suurema kraavi peal olema kuidas ja millega kõige edukamalt ta kätte saab

Püss on? Kui on ei tohiks probleeme olla, tegutsevad päris usinalt päeval. Lihtsalt nädalavahetusel, kui rebaseid käid noolimas astu kraavi äärest läbi. Ma küll ei tea äkki oled loomaaialt tellimuse saanud.
Viimati muutis Buck, K Dets 28, 2005 2:52 pm, muudetud 1 kord kokku.
kakuke
Postitusi: 5754
Liitunud: E Sept 01, 2003 3:32 pm

Postitus Postitas kakuke »

Kahtluse korral jäta sõrm sirgeks !!!
kaliiber
Postitusi: 327
Liitunud: N Apr 14, 2005 10:45 am

Postitus Postitas kaliiber »

Mingi püük raudadega on kõige lihtsam asi mida üldse ette võib kujutada. Kui tatikas olin sai neid hulgi nii kinni püütud. Saab muud moodi ka, aga kõige efektiivsemad on 2 varianti: 1. Rauad panna ojakesest ülekukkunud puule, kui on lund, siis maskeerida sellega, kui pole siis kuivanud heina peale kuhjata nii, et eriti välja ei paista. 2. Leida urg kus nad püsivalt elutsevad (tavaliselt oja kaldast mõne meetri kaugusel suure kuuse juurte all) ja rauad sissekäigu juurde raja peale. Maskeerimine jällegi lumega või siis vanade puulehtede, kulu, sambla vms-ga.
kakuke
Postitusi: 5754
Liitunud: E Sept 01, 2003 3:32 pm

Postitus Postitas kakuke »

See millest kaliiber juttu teeb vist ikka püük taldrikraudadega mis juba jupp aega keelatud on.
Kahtluse korral jäta sõrm sirgeks !!!
vana sokk
Postitusi: 144
Liitunud: E Nov 22, 2004 3:32 pm

Postitus Postitas vana sokk »

Paigalduse järgi peavad olema need rauad ikka taldrikuga sest kuidas praegusi raudu sinna langenud puule paigaldad sest see on tehtud 6-8mm varvast.Panna muidugi saab aga siis peab natuke juurde ehitama kinnituse jaoks et oleks fikseeritud kõrgus.
võimalikult suurem ports
kaliiber
Postitusi: 327
Liitunud: N Apr 14, 2005 10:45 am

Postitus Postitas kaliiber »

Olid jeh taldrikuga, ma jätsin raudadega püügi üle 10a. tagasi ja kui nad nüüd keelatud on, siis võtku teema püstitaja seda mu eelmist postitust kui lihtsalt üldharivat juttu :wink:
Suletud