Hunt ajakirjanduses

2005. aasta teemad
Pauli
Postitusi: 1291
Liitunud: E Nov 29, 2004 4:03 pm

Postitus Postitas Pauli »

Ajakirjanik peab ju kirjutama seda, mida inimesed lugeda tahavad ja eestlane tahab ikka lugeda, et kõik ümberringi on sead ja tõprad. Sellel, kas parasjagu materdatakse jahimehi, poliitikuid või politseinikke pole vist tihtipeale mingit tähtsust, peaasi et materdatakse.

Aga inimesi olen kohanud igasuguseid: "marurohelisi" ja muidu imelikke. Üks kiitis mulle isegi farminaaritsate "vabastamist". Kui ma kirjeldasin (võimalikult värvikalt loomulikult) 3000 puurilooma metsa lahtilaskmise tagajärgi jäi teine kuidagi vaikseks.

On olnud kombeks õhata: eestlased - metsarahvas, aga mulle tundub, et tegelikult on eestlased - stepirahvas, sest vähe sellest, et metsad kaovad, isegi selle eest hoolitsetakse, et linnas maja kõrval puid ei oleks (ilmselt põhjus selles, et puu otsa võib tihane lennata ja siis mersu peale sittuda: pole puid - pole tihaseid - auto püsib puhas ja naabrimees kadestab).
Kristi
Postitusi: 256
Liitunud: E Dets 29, 2003 11:51 am

Postitus Postitas Kristi »

http://www.sakala.ajaleht.ee/281204/esi ... 013964.php
no see on sulaselge õli tulle valamine ju!!!!!!
jorr
Postitusi: 3240
Liitunud: T Mär 01, 2005 9:52 pm

Euroseadus

Postitus Postitas jorr »

Räägiks veel jahist.Jahti on mitmesugust, on näiteks kirbujaht,kui keski kirpe püüab, on kärpsejaht, on sääsejaht jne.(mõnel pool on sääsed kemiga häävitatud ja püütakse taastada). :) On suurekalajaht, on naistejaht,on viinajaht, on loomajaht jne.Igat kirglikku tegevust võib jahiks nimetada.Siinjuures on osadel inimestel kujunenud arusaam, et just nemad tegelevad selle ainuõige asjaga või jahiga.Kõigi teiste tegevus või jaht on kahjulik ja vale asi.See teema on lõputu.Mina leian ,et kui mulle on seadusega antud õigus relva kanda ja jahti pidada, siis ma seda ka teen, nimeta mind siis kuidas tahad. :( Mina kedagi õpetama ega halvustama ei tüki, pea sa siis kirbu või naistejahti jne. oma asi.Igal tegevusel on omad head ja halvad küljed ja minu tegevust ainult halvast küljest näitata ning õpetada on minu arust nats väiklane.Las iga inimene tegeleb oma seaduse piiridesse jääva jahiga ikka ise, vägisi kedagi ümber ei tee.Eriti veel Eestlasi, keda isegi papa Staalin oma siberiga ei saanud murda, me ju kõik kangekaelsed ja kavalad. :) Mõned isegi seadusekuulekad. :lol: :lol:Jälle teemast mööda.
Viimati muutis jorr, T Juul 19, 2005 6:33 pm, muudetud 2 korda kokku.
noorus on ilus aeg
baddmann
Postitusi: 2830
Liitunud: E Nov 15, 2004 11:27 am

Postitus Postitas baddmann »

Vot selliste madalalaubaliste tegelaste õli tulle valavatele artiklitele (viide Sakalale eespool) peaksidki end Eesti jahinduse lipulaevaks vms tituleerivad EJS ja tema juhtfiguurid reageerima. Aga ei ..... ju siis vaikimisi ehk isegi nõustutakse, et võiks ju seda va võsavillemijahti rohkem olla.

BM
Suletud