kulti ei tasu narrida

2005. aasta teemad
Kasutaja avatar
pri:t
Postitusi: 388
Liitunud: E Dets 01, 2003 5:55 pm

Postitus Postitas pri:t »

Ärge jamage nüüd mehed! Viimati tekib veel tunne, et ei maksa metsa üldse ronidagi enam :? :) Meil sektsioonis kah oli lugu kus kult jooksis suu lahti mehe poole nii et lõuad vahutasid, aga enne lasi paugu suhu ära ja nina ees kukkus kult maha. Hmm....poolautomaat vist seajahis hea-mitu järjestikust pauku. Teistega võib vat et hättagi jääda.
Mine metsa!! ;)
Kasutaja avatar
Tõnu
Postitusi: 132
Liitunud: E Veebr 02, 2004 2:32 pm

Postitus Postitas Tõnu »

njah, ega siga nalja mõista :) onul lõi aastaid tagasi haavatud põrsas hambad põlve. olla veel vaadanud, et mis see põrsas ikka teeb, lükkan jalaga eemale, aga siga arvas teisiti.
põrsas leidis muidugi oma otsa paar sekundit hiljem, aga onu lonkas mitu kuud :lol:
veix

Postitus Postitas veix »

aastaid tagasi oli olnud selline juhus kus ajujahis lasti kulti ja muidugi peale pauku keeras ringi ja tuli.vanem mees ka kuna laadida ei jõudnud
astus paar sammu tagasi ja komistas kukkus selili.kult tuli vanamehele esimeste jalgadega rinna peale vana sai püssi risti kuldi lõugade vahele
oli olnud päris kõva ragin ja vanal olid kõvad muljumis jäljed rinnal.asi
mis teda päästis oli laika jõudis õigel ajal ja tõmbas kuldi eemale.
vanamees oli veel nii kõva mees lasi ise selle kuldi veel ära ka.
Ahto Kattai
Postitusi: 2418
Liitunud: R Mär 12, 2004 8:41 pm

Postitus Postitas Ahto Kattai »

Nõrga närvilistele võin lohutuseks öelda,et vahel saab ka noaga hakkama .Sõber lasi suvel kesikut ,kukkus ja maast üless ja muudkui rühib edasi .Sell murdis teise külili torkas noaga ära,nagu kodu siga ja lasi lahti .Siga jalutas kuni kuivaks jooksis.Mul see jant filmilindilgi olemas :D Kivi kotti!
kütt
Postitusi: 294
Liitunud: L Nov 29, 2003 10:14 am

Postitus Postitas kütt »

Ahhsaa, see lugu kõlab hästi! Äkki saaks selle siia vaatamiseks üles kah?
Ahto Kattai
Postitusi: 2418
Liitunud: R Mär 12, 2004 8:41 pm

Postitus Postitas Ahto Kattai »

kütt kirjutas:Ahhsaa, see lugu kõlab hästi! Äkki saaks selle siia vaatamiseks üles kah?

Poleks selle vastu midagi ,aga ei oska arvutit ia kaamerat kuidagi ühte ajada :lol: Kivi kotti!
kütt
Postitusi: 294
Liitunud: L Nov 29, 2003 10:14 am

Postitus Postitas kütt »

Kahjuks ise ka nii pädev pole asjas, pole vaja läinud aga küll siin mehi on, loodan, kes nõu ja jõugagi abiks ehk...
Kasutaja avatar
honkomees
Postitusi: 2969
Liitunud: P Mär 14, 2004 4:13 pm

Postitus Postitas honkomees »

Videost arvutisse saada pole keeruline: lase läbi teleri antennisisendiga videokaardi arvutisse kui telepilt ja salvesta. Aga ... maht on ikka kohutav :wink:
Jaht on kunst, mis nõuab ohvreid!
Teder
Postitusi: 417
Liitunud: N Okt 07, 2004 3:17 pm

Postitus Postitas Teder »

Minu endises sektsioonis võeti koera eest kesikuid ( ja ka vähe suuremaid) noaga päris palju. Ei peetud ilusaks lastagi, võis koerale pihta saada. Laskmise eest olen vanematelt meestelt noomida saanud- et oleks ju võinud ikka noaga tappa, nüüd ilmaasjata hulk liha raisus, aga olgu pealegi, ilusti siiski kaela lastud.
Üks naljakas lugu: mees lasi koerte eest ühte laialipaiskunud kesikutest metsa all sügava lumega. Loom jooksis ca 7m ja pani ninaga kännuvahesse kinni, ainult jalad käisid all. Mees arvas, et kesik kutu ja võttis tagumisest jalast kinni. Vedas mõned meetrid, siis vihastas, et mis ta veel vastu hakkab. Torkas noaga ära. Pärast nülgimisel selgus, et nahas kuuliauke polegi, loom oli lihtsalt hirmust kännuvahesse kinni jäänud. Lugu juhtus minu igapäevase jahikaaslasega. Naerame seda siiamaani.
Joosep Käba
Postitusi: 1354
Liitunud: E Okt 18, 2004 9:57 am

Postitus Postitas Joosep Käba »

Sai kah eelmine aasta veebruaris üks võetud. Kihv 20cm. Kuuvalgel pukist. Vaatas poolküliti metsast välja ja edasi ei usaldand tulla. Kuul jooksis pealt keaelast(veitsa maad enne õlga) sisse ja kuhugi ta jäigi. Kuuvalgel lambiga sai uuritud ei piiska verd ei ühtki karva. Noor kuusetihnik ja ei tihkand minna. Ööse und ei saand. Hommikul kohe vaatama. Karvad maas verd netu. Jälgi palju ei oskagi milliseid mööda minna. Üles leidsin, oli nii 50m ainult veel jõund minna. 12g Mega 30-06-st pole nali. :wink: Aga verd ei olnudgi, ainult ninast paar tilka lumme imbunud. Vorst tast hea sai-vastu ootusi. Vanad mehed pärast veel, et ei **** sellisele või ööse järgi minna. Tegelt ta muidugi surnd enne juba oli kui pukist maha sain. :)
aivar00
Postitusi: 3263
Liitunud: K Juun 16, 2004 2:09 pm

Postitus Postitas aivar00 »

Sõber lasi hilissügisel kuldile paugu ära. Pani platsist jooksu. Lasi sileraudsega 12. Kuulis ainult pukist eemal oleva kraavi poolt nagu veesolinat. Otsisime pea tund aega. Verd ega midagi. Taskulambil patareid tühjad. Hommikul uuesti plats. Kult oli laskekohast ca 30 meetrit eemal tihedas võsas, kahe esimese jalaga käsivarre jämedusest haavast kinni krabanud ja küpse. Puutüvi oli kõvasti ära näritud, üks kihv ka ära murdunud. Eks need haavalehed värisedes tegid veesolina sarnast häält. See meid eksiteele viiski arvates, et siga pani kraavist läbi. Vaadates selle haava tüve, siis võttis kõhedaks küll. Ma usun, et oleks inimene ette jäänud, siis vist oleks samuti loojakarjas olnud.
ikka lõbusalt
Joosep Käba
Postitusi: 1354
Liitunud: E Okt 18, 2004 9:57 am

Postitus Postitas Joosep Käba »

Huvitav mul oli ka üks kihv katti. Ei tea kas rapsis ka mõnd puud enne. Huvi pärast lähen päris vaatama seda kohta mõnikord veel. Kihva juurepoolne ots oli ka selline imelik, võibolla sellest hammas vähe nõrgem oli. :roll:
Kasutaja avatar
metsavana
Postitusi: 82
Liitunud: K Okt 20, 2004 6:23 pm

Postitus Postitas metsavana »

Minu teada nendel aladel kus üks vana kult elutseb seal kandis mitmel paari aastasel kihvad puru olnud . Eks nad jooksu ajal võidelnud. Kuid kus suur kult paigas seal ka alati sigu ja palju. Nigu selle ära korjad kohe karjad laiali.
Eriti sellistes kantides kus juhtub hunti olema. Olen ise kaht puruks kihvaga näinud.
Teder
Postitusi: 417
Liitunud: N Okt 07, 2004 3:17 pm

Postitus Postitas Teder »

Kui hunte palju, siis siga liigub vähe. Kükitab ühe koha peal.
metsamees
Postitusi: 62
Liitunud: N Sept 16, 2004 4:02 pm

Postitus Postitas metsamees »

pole hullu midagi, mul juhtus ühekorra samamoodi, läks teine jurakas metsa, läksin järgi, kui hakkas mulle käeulatusse sattuma siis tahtis ära joosta, ma sain sabast kinni,siis keeras otsa ringi, ma hüppasin vanale selga, nuga välja ja võtsin elu välja. vot nii mehed!
Suletud