kulti ei tasu narrida

2005. aasta teemad
Hunter32
Postitusi: 13
Liitunud: N Veebr 03, 2005 8:31 pm

Postitus Postitas Hunter32 »

:idea:
Viimati muutis Hunter32, R Okt 07, 2005 6:27 pm, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar
Feen
Postitusi: 3079
Liitunud: T Veebr 03, 2004 4:58 pm

Postitus Postitas Feen »

oot, oot... miks sa maha jäid? ajus peab liin ikka ühtlaselt liikuma. Üldse on nii, et kui mingi tiib ette liigub, siis tehakse häält, aga liin peab ühtlaselt liikuma. Eks ikka juhtub apsakaid, aga kui tunned, et mingi takistus ees ja teised minema liiguvad, siis anna aga valjult teada. Ja ega see siga sama koha peal ajajaid ei passi, et äkki tuleb samast kohast keegi, kellel relva pole :wink: Ja lisaks kõigele - sa ju elus- Palju õnne! :)
Üks lask - liha. Kaks lasku - võib-olla. Kolm lasku...
Hunter32
Postitusi: 13
Liitunud: N Veebr 03, 2005 8:31 pm

Postitus Postitas Hunter32 »

õ
Viimati muutis Hunter32, R Okt 07, 2005 6:27 pm, muudetud 1 kord kokku.
jorr
Postitusi: 3240
Liitunud: T Mär 01, 2005 9:52 pm

kulti ei tasu narrida

Postitus Postitas jorr »

Julged mehed ja imelikud lood, kuid varem oli nagu nõue, et alla kolme mehe haavatud looma jälitama ei lähe.Minu arust, tihedas kuusikus pole sul haavatud looma vastu püssistki tolku.Padrikusse peaks ikka koer minema. Olime ka kunagi Matjamaa kandis seajahil ja haavasime suure kuldi ära.Laskja oli suur tugev mees kolmeraudse püssi ja kahe laikaga kogenud kütt.Sattus veidi hasarti ja üksi koertega kuldile järgi.Kui nüüd kult kuusepadrikust välja hüppas, ei jõudnud mees püssigi tõsta.Haavatud loom virutas lähemal olevale laikale kihvaga, rebides koeral naha esikäpast kuni lõuani puruks ja mehele kärsaga teise matsu, mis käristas mehel tuttuued kalifeed kummiku äärest kuni võõni puruks, mees pikali,siga tormas edasi. Hüüdega, sa k...i kult, oli mees lumest püsti ja valge kindsu välkudes jooksis seale järgi.kihutas siis kolm kuuli kaugeneva looma poole, millest kaks ka tabasid ning kuldi maha võtsid.Järgi tulev mees lausa kohkus kuldi rünnakust, ega jõudnud püssigi tõsta.Olime autode juurest kaugel, nõela ega niiti kellegil kaasas polnud, nii kõndis laskjamees talvisel ajal palja kintsuga lumist metsa pidi ja sai kaaslaste käest veel nöökidagi.Mul peab kuskil veel piltki alles olema mis tehtud sai.Neid lugusid on palju juhtunud, et haavatud loom võib rünnata.Kuid minudeada haavatud siga ainult korraks ründab, ega hakka sind taga ajama, kui õigel ajal kõrvale hüppad, püüab loom põgeneda.
noorus on ilus aeg
kaavik
Postitusi: 45
Liitunud: R Dets 24, 2004 11:36 am

Postitus Postitas kaavik »

Jama jutt et siga ainult korra üle jookseb. Jääb passima ja jookseb uuesti kui liigutad. ja hakib sind lõpuks päris ära.
jorr
Postitusi: 3240
Liitunud: T Mär 01, 2005 9:52 pm

Kulti ei tasu narrida

Postitus Postitas jorr »

Jama jutt et siga ainult korra üle jookseb. :shock: Kas on juhus olnud, et hakib sind ära?Hea oleks kuulda kui selline asi juhtus.Minu jutt ei ole jama vaid tugineb kogemustele aga metsas juhtub nii mõndagi.Kui sul teistmoodi kogemus, lase tulla, kuulame ära, saame targemaks.
noorus on ilus aeg
Kasutaja avatar
hendrik
Postitusi: 890
Liitunud: R Veebr 04, 2005 10:33 am

Postitus Postitas hendrik »

Minu tuttava kogemuse põhjal on see täitsa jama jutt jahh, et aint korra üle jookseb. Jooksis teisel jalge vahelt nii läbi, et püksid puru, keeras ringi ja tuli tagasi, lõhkus selja koos puhvaikaga. Siukseid asju olen ka mujalt kuulnud. See, et paljudel vedand on kuldiga kohtudes ja seejuures talle alla jäädes, on juhus. Samapalju on juhus, et mõni kult teeb pikemalt säru. Seda ei saa MITTE KEEGI väita, et teab, mismoodi siga tavaliselt käitub...
jorr
Postitusi: 3240
Liitunud: T Mär 01, 2005 9:52 pm

Kulti ei tasu narrida

Postitus Postitas jorr »

Ei väida, et see alati nii on, räägin ainult mis ise tähele olen pannud.Ja see on minu kogemus.Metslooma käitumine on ikka olnud ettearvamatu, tal ju looma aru.Siin mineid kindlaid reegleid eriti pole.
noorus on ilus aeg
baddmann
Postitusi: 2830
Liitunud: E Nov 15, 2004 11:27 am

Postitus Postitas baddmann »

2004. kevadtalvel Põlvamaal üks mees lausa haiglasse toimetati poolteadvusetus olekus peale kuldipoolset töötlust. Kult püsis pikalt juures ja muudkui lõi ning hammustas, oli lausa järanud jalga vahepeal. Hea oli, et oma koer oli juures, see tõmbas korraks sea tähelepanu endale ja mees sai püssi uuesti kätte ning vajalikud lasud tehtud. Aga lumises metsas läks ikkagi vaja mootorsaani ja kiirabiautot ning ravi kujunes kah päris pikaks.

BM
Suletud