Husky

2005. aasta teemad
Suletud
Aksel
Postitusi: 10
Liitunud: T Dets 07, 2004 4:43 pm

Husky

Postitus Postitas Aksel »

Kas kellelgi on kogemusi husky´ga? Kas temaga jahti pidada tohib? Mind huvitaks teda kasutada seajahil ja haavatud, kütitud looma otsimisel.
Kasutaja avatar
Feen
Postitusi: 3079
Liitunud: T Veebr 03, 2004 4:58 pm

Postitus Postitas Feen »

Huskydega tohib jahti pidada. Väljanägemiselt päris tore (eriti silmad :) ). Kuulu järgi pidada põdra- ja seajahis hea olema. Hetkel pole aega, aga kui keegi ette ei jõua, siis täiendan seda postitust husky kirjeldamisega tegeleva lingiga, ja seal kiidetakse teda jahikoerana küll, olla veres (aga millist koera siis tõuarendajad ei kiidaks :D)
Üks lask - liha. Kaks lasku - võib-olla. Kolm lasku...
Pikk
Postitusi: 375
Liitunud: K Mai 26, 2004 4:35 pm

Postitus Postitas Pikk »

Husky on vist rohkem ikka kelgukoer, aga eks ta saab jahkoerana ka hakkama, kõik oleneb õpetamisest. Ainult et kardan et ta lastakse suht kähku hundi pähe maha. Kui sihuke ikka metsas jooksuga vastu tulen siis ma arvan et enamus ei hakka uurima et kas on ikka hunt või ei, sarnasus on liiga suur.
Ka halb kogemus on kogemus!!!!!
Kasutaja avatar
Patterdale
Postitusi: 195
Liitunud: L Nov 06, 2004 12:32 pm

Postitus Postitas Patterdale »

Ühel tuttaval leedukal on kaks huskyt kasutab edukalt seajahis,
sarnasus hundiga pole mingi probleem koertele on samasugused vestid
nagu jahimeeselgi olemas
Pelle
Postitusi: 127
Liitunud: K Nov 24, 2004 7:38 pm

Postitus Postitas Pelle »

Ma olen kuulnud, et tal pidi selline viga olema, et on liiga visa meie lühikeste vahemaade jaoks. Paneb kasvõi 70 kilti enne kui seisma jääb. Jaksu tal kuraskil jagub, kopsud ja süda on hundi omadest suuremadki ning keha hästi jooksmisele kohastunud.
jahinaine
Postitusi: 80
Liitunud: K Jaan 12, 2005 11:19 am

Postitus Postitas jahinaine »

Pelle kirjutas:Ma olen kuulnud, et tal pidi selline viga olema, et on liiga visa meie lühikeste vahemaade jaoks. Paneb kasvõi 70 kilti enne kui seisma jääb. Jaksu tal kuraskil jagub, kopsud ja süda on hundi omadest suuremadki ning keha hästi jooksmisele kohastunud.


Visadusest neil vist tõesti puudust pole. Eelmisel aastal eksis meile lumetormi ajal paar Huskysid(emane ja isane) kui lõpuks peremehe järgmisel päeval leidsime selgus et koerad on pärit mitmekümne kilomeetri kauguselt. Need polnud küll jahi koerteks mõeldud kuid pole just eriti raske ära arvata kuidas nad nii kaugele jõudsid eks ikka jahi hoos.
Aksel
Postitusi: 10
Liitunud: T Dets 07, 2004 4:43 pm

Postitus Postitas Aksel »

Teab keegi mõnda husky kutsikat saada olevat?
Kasutaja avatar
villuvih
Postitusi: 112
Liitunud: E Juun 14, 2004 8:09 am

Postitus Postitas villuvih »

Aksel kirjutas:Teab keegi mõnda husky kutsikat saada olevat?

börsist vast :twisted: ikka leiad
Margitjoy
Postitusi: 2
Liitunud: L Veebr 12, 2005 9:53 pm

Postitus Postitas Margitjoy »

Vaata lehele aadressil: http://www.konuvereskennel.ee/
See lehekülg on küll inglis keelne aga küll aru saab. Ning kui viitsid neti sisse toksida siberi huski, saad kindlasti nii mõnedki vasted. Alati tasub kasvatajatega kontakti võtta ja küsida. Nad on alati nõus vastama küsimustele ja aitama informatsiooniga, muidugi kui ise osata küsida.
Suletud