Ollallaa, mis weebileht

2005. aasta teemad
Suletud
Kasutaja avatar
Arles
Postitusi: 602
Liitunud: K Dets 22, 2004 11:13 am

Ollallaa, mis weebileht

Postitus Postitas Arles »

Tere!


Sattusin järgnevat weebilehte sirvima:
http://www.hot.ee/jansa350/

Algul oli naljakas, siis kurb, siis päris mõtlemapanev. Kasvõi see õhukaga pardijaht ...

_______________________________

Enne mõtle, ...
Kasutaja avatar
pri:t
Postitusi: 388
Liitunud: E Dets 01, 2003 5:55 pm

Postitus Postitas pri:t »

Ei arva sellisest asjast küll mitte midagi. See "pardijahi" pilt on ikka liig. Mees tehku selgeks mis lind see part on. Ei taha midagi halba öelda õhkrelvade kohta ja lehekülg üsna hea ja informatiivne. Kel tahtmine õhkrelvade kohta midagi teada saada siis sealt peaks küll head informatsiooni saama.
Mine metsa!! ;)
Kasutaja avatar
nimetu taat
Postitusi: 137
Liitunud: E Aug 30, 2004 10:08 pm

Postitus Postitas nimetu taat »

lehekülg on hea, aga sellise jahimehega oma jahimaal kohtudes tuleks lühike jutt ja sõn :wink: u tehtaks vähe
kakuke
Postitusi: 5754
Liitunud: E Sept 01, 2003 3:32 pm

Postitus Postitas kakuke »

Mul tekkis küll tunne, et mees pajatab juttu mida kuskilt kuulnud ja riputab pilte mille teised teinud. Uuel maal on ju paljud asjad lubatud millest siin vaid unistada võib. Hämmingut tekitasid minus hoopis hirvlase ja sea laadse eluka pildid (need ka õhukaga). :shock:
Kahtluse korral jäta sõrm sirgeks !!!
gunnar
Postitusi: 882
Liitunud: P Aug 22, 2004 4:18 pm

Postitus Postitas gunnar »

Tundub et mingi 13 aastase heietused.
Kirjavead ja "Parimad Lood" on selge tunnistus sellest.
Kasutaja avatar
Beretta
Postitusi: 1452
Liitunud: T Nov 25, 2003 4:47 pm

Postitus Postitas Beretta »

Gunnaril ja Kakukesel õigus. Lastud tuvi on pandud ajalehe The Herald :roll: peale ja jänese (või hoopis küüliku?) taustaks ühel pildil :shock: kaktused. Tubli copy -paste töö.
Kaarel
Postitusi: 98
Liitunud: R Mär 05, 2004 9:48 am

Postitus Postitas Kaarel »

Lisaks kõigele, ei tee see "jahimees" veel pasknäril ja rästal vahet.Huvitav oleks tõesti pasknäre maasikaid söömas näha.
gloss
Postitusi: 110
Liitunud: E Dets 06, 2004 8:34 pm

Postitus Postitas gloss »

kakuke kirjutas:Mul tekkis küll tunne, et mees pajatab juttu mida kuskilt kuulnud ja riputab pilte mille teised teinud. Uuel maal on ju paljud asjad lubatud millest siin vaid unistada võib. Hämmingut tekitasid minus hoopis hirvlase ja sea laadse eluka pildid (need ka õhukaga). :shock:

ega seal midagi imestada pole,eestiski juba räägitakse et õhkrelvadega võiks jahti pidada.
need püssid laetakse eelnevalt kompressoriga ja kuuli algkiiruseks pidi tulema juba peaaegu 500m\s. kaliiber aga kuni 9mm,niiet miks ka mitte, ainult et pauku ei saa siis enam teha a samas jälle moona kokkuhoid missugune-püss ja kotike plönnidega vööl põdrajahil :?:
kaidojaht
Postitusi: 141
Liitunud: R Okt 29, 2004 8:46 pm

Postitus Postitas kaidojaht »

Lugege kommentaare Postimehe loole "Jahimehed Osmussaarel tormivangis". Tõesti tore suhtumine.
Teder
Postitusi: 417
Liitunud: N Okt 07, 2004 3:17 pm

Postitus Postitas Teder »

Endal pole soovi õhkrelvaga jahti pidama hakata. Võimalik see teatud väiksematele ulukitele aga kahtlemata on. Tuleb meelde, et kord õpetati mulle väljaõppes (lektor Ameerikast) autokolonni mahavõtmist, kus soovitati tulistada esimese masina juhti auto väikese kiiruse pealt õhkrelvast meelekohta. Pluss pidi olema väike pauk ( ülejäänud autod ei saa aru, miks masin seisab) ja töö pidavat see õhkrelv täpse tabamuse korral ära tegema. See jutt jäi mulle meelde ja seetõttu suhtun õhkrelvadesse tõsiselt, neil on kindlasti teatud funktsioon teatud olukorras.
THEONE
Postitusi: 7
Liitunud: T Apr 26, 2005 5:36 pm

Postitus Postitas THEONE »

dirk kirjutas:Lisaks kõigele, ei tee see "jahimees" veel pasknäril ja rästal vahet.Huvitav oleks tõesti pasknäre maasikaid söömas näha.

Ilma naljata,sest ma ple veel yhtegi pasknääri näinud nii maja lähedal....ikka rästaid ja selliseid...
Mindhunter
Postitusi: 1
Liitunud: K Aug 10, 2005 3:27 pm

Postitus Postitas Mindhunter »

See janza, või kes iganes ta oli kirjutas oma kodulehel jah mingist sea ja kitse laskmisest õhukaga, mis oli arvatavasti lastud 9mm-sega....endal aga samal kodukal üleval jahiseadus, mis ütleb, et relvaluba ei ole vaja 4,5mm ja alla selle kaliibriga õhkrelvadel...mõtet mul siis õhukat osta on, kui panen paar tonni juurde ja võin osta juba sellise relva mis teeb pauku ka...vähe vingem ikka :wink: relvaluba on naguinii vaja :( ...
Suletud