rebane

2005. aasta teemad
Suletud
Kasutaja avatar
Feen
Postitusi: 3079
Liitunud: T Veebr 03, 2004 4:58 pm

Postitus Postitas Feen »

Ise lasin ka ühe ja oli igati kena. Ja teised, keda nähtud, on ka päris ilusad juba tundunud. Nii, et andke minna.
Üks lask - liha. Kaks lasku - võib-olla. Kolm lasku...
god17
Postitusi: 33
Liitunud: K Mär 31, 2004 8:22 am

Postitus Postitas god17 »

lasin kah eile ühe pealt polnud viga midagi aga allt poolt karva juur veel näha
kas selline nahk kõlbab?
Buck
Postitusi: 214
Liitunud: N Okt 13, 2005 9:53 am

Postitus Postitas Buck »

Kõlbab milleks?
Ahjukütteks? Ikka kõlbab.
Sa lased mitte väga ilusa rebase, võtad naha maha, rasva, kuivatad jne.
Siis ütleb kokkuostja sulle, et saad 100 eeki selle eest. Ma ei väida, et majanduslik mõtlemine jahipidamise juures kõne alla saab tulla, aga oma aeg maksab küll midagi. Minu puhul on see argument. Ma ei räägi ideaalsest nahast.
saialõikaja
Postitusi: 406
Liitunud: E Okt 04, 2004 10:03 am

Postitus Postitas saialõikaja »

Rebase poole laske ka siis tina-oad lendu, kui teine juhtub ilma karvadeta olema! Tasub ära! Pea 50% kitsetalledest hukkuvad just reinuvaderi käe läbi!
tuleb jaht või jaa?
Buck
Postitusi: 214
Liitunud: N Okt 13, 2005 9:53 am

Postitus Postitas Buck »

Õige saialõikaja, täpselt minu mõte. Suvise sokujahi ajal sai neid ikka päris hulga. Natuke tüütu on neid matta aga pole viga. Adrenaliini ja emotsioone rohkem, kui kahest pudelist õlust.
Ahto Kattai
Postitusi: 2418
Liitunud: R Mär 12, 2004 8:41 pm

Postitus Postitas Ahto Kattai »

god17 kirjutas:lasin kah eile ühe pealt polnud viga midagi aga allt poolt karva juur veel näha
kas selline nahk kõlbab?

Karusnahk on küttimiseks küps ,kui kooritud naha pind seestpoolt valge ,mitte aga must.Külma on olnud vähevõitu ,ei tah hästi uskuda ,et täiesti kõlbuliku nahka juba saab ,aga mine tea :!:
Kivi kotti!
god17
Postitusi: 33
Liitunud: K Mär 31, 2004 8:22 am

Postitus Postitas god17 »

saialõikaja kirjutas:Rebase poole laske ka siis tina-oad lendu, kui teine juhtub ilma karvadeta olema! Tasub ära! Pea 50% kitsetalledest hukkuvad just reinuvaderi käe läbi!


ei väidagi et lasen rebast ainult naha pärast ei ole veel ühtegi jätnud laskmata olenemata ajast
Kasutaja avatar
Feen
Postitusi: 3079
Liitunud: T Veebr 03, 2004 4:58 pm

Postitus Postitas Feen »

Njah, kährikul oli ka veel alt suht tume... aga vast seinale panemiseks kõlbab. Rebasega nii, et alt poolt ei vaadanudki, auku ta läks. Põnevamad jahid ootavad ikka lund :) mis sest, et selleks talveks lubati seda õige napilt anda.
Üks lask - liha. Kaks lasku - võib-olla. Kolm lasku...
kakuke
Postitusi: 5754
Liitunud: E Sept 01, 2003 3:32 pm

Postitus Postitas kakuke »

kult kirjutas:Külma on olnud vähevõitu ,ei tah hästi uskuda ,et täiesti kõlbuliku nahka juba saab ,aga mine tea :!:
Kivi kotti!

Nii ta on, aga viimane kähr mis kastis oli, on seest kena valge. Isegi tuhkru üle ei nurise. Juba loob.
Kahtluse korral jäta sõrm sirgeks !!!
baddmann
Postitusi: 2830
Liitunud: E Nov 15, 2004 11:27 am

Postitus Postitas baddmann »

kakuke kirjutas:.... viimane kähr mis kastis oli....


OT:

Kakuke ise Lõuna-Eesti mees, aga muudab kohalikku keelt ja annab loomadele jätkuvalt uusi nimesid.

Kähr ikka mäkra tähendab...:D

BM
kakuke
Postitusi: 5754
Liitunud: E Sept 01, 2003 3:32 pm

Postitus Postitas kakuke »

Palun mitte nii valusalt lüüa. :roll:
Kahtluse korral jäta sõrm sirgeks !!!
baddmann
Postitusi: 2830
Liitunud: E Nov 15, 2004 11:27 am

Postitus Postitas baddmann »

Vot ma ei löö üldse parem ;)

BM
ninja
Postitusi: 327
Liitunud: P Mai 30, 2004 2:07 pm

Postitus Postitas ninja »

a ma täna kaks punanahka lasin vindiga , aga nahaga pole meiekandis midagi peale hakata , niiet pead maha ja marutaudi vaksiini kontrolli :)
Weatherby Mark V Super Varmint Master 308 win
Kasutaja avatar
Mart
Lehe päälik
Postitusi: 2339
Liitunud: L Dets 07, 2002 8:59 pm

Postitus Postitas Mart »

Nahkadega on jah nii,et peaks mõne moetegijaga tutvust sobitama ja siis nagu muuseas talle mõtte pähe panema,et kähriku ja rebasenahkadest saaks mingi sajandialguse moerõivaid teha :lol: ja siis ainult küttida ja küttida.
Buck
Postitusi: 214
Liitunud: N Okt 13, 2005 9:53 am

Postitus Postitas Buck »

Pühapäeval sain jälle ühe, nahk oli ikka kohe väga ilus. Mehed ma ütlen: külm talv peaks tulema. Lihtsalt kahju oli matta, aga mis sa taga ikka teed? Laskmata ka ei saa jätta.
Suletud