kas on ravi........

2005. aasta teemad
Kasutaja avatar
rõba
Postitusi: 51
Liitunud: R Aug 05, 2005 12:15 am

Postitus Postitas rõba »

kuule sina teema algataja "naine" - sa ju
tegelt pole vist ikka see kelleks
sa end väidad olevat?

...vaatamata kõigele on teemaarendus olnd' äge!
iga kord ei näkka!
naine
Postitusi: 3
Liitunud: L Jaan 22, 2005 4:53 pm

Postitus Postitas naine »

olen ikka seesama,kes olen ja teemat olen jälginud kogu aeg,aga ravi tõesti puudub selle jahihaiguse vastu,hullud jäävad hulludeks.
jorr
Postitusi: 3240
Liitunud: T Mär 01, 2005 9:52 pm

Kas on ravi

Postitus Postitas jorr »

Hästi öeldud. :idea: Täitsa õnnis tunne tuleb peale, kui naisterahval ka silmad lahti lähevad.Kus sa siiani olid, et alles nüüd tõeni jõudsid ja seda kõva häälega pasundad.Või oled alles 14aastane ja esimest korda meest saad, vabandust, näed. :shock:
noorus on ilus aeg
baddmann
Postitusi: 2830
Liitunud: E Nov 15, 2004 11:27 am

Re: Kas on ravi

Postitus Postitas baddmann »

jorr kirjutas:......Või oled alles 14aastane ja esimest korda meest saad, vabandust, näed. :shock:


Oi jeerum, no aru ma ei saa, miks peab nii ütlema ? On hea tunne nüüd või mis ?

BM
gunnar
Postitusi: 882
Liitunud: P Aug 22, 2004 4:18 pm

Postitus Postitas gunnar »

See on kusjuures siin viimasel ajal üha rohkem leviv trend et kui tõesti midagi öelda ei ole siis peab midagi sitasti ütlema. Ei oska arvata miks nii, kui vaadata vanemaid postitusi siis varem seda ei olnud.
naine
Postitusi: 3
Liitunud: L Jaan 22, 2005 4:53 pm

Re: Kas on ravi

Postitus Postitas naine »

jorr kirjutas:Hästi öeldud. :idea: Täitsa õnnis tunne tuleb peale, kui naisterahval ka silmad lahti lähevad.Kus sa siiani olid, et alles nüüd tõeni jõudsid ja seda kõva häälega pasundad.Või oled alles 14aastane ja esimest korda meest saad, vabandust, näed. :shock:

meest olen igatahes sinust rohkem saanud,muidugi juhul kui sa just.......
Kasutaja avatar
hendrik
Postitusi: 890
Liitunud: R Veebr 04, 2005 10:33 am

Postitus Postitas hendrik »

Korrektne ja aus vastulöök, ma ütleks. A nüüd äkki aitab... targem annab järele või kuidas see käis.

Täiesti nõus Gunnariga - mõni mees võiks oma klaviatuuri arvuti küljest vahel eraldada, kui ikka POLE MITTE KUI MIDAGI ÖELDA, siis ei ole mõtet lihtsalt taga kiita, tühja targutada või muud jama ajada. Nii kaob selle foorumi sisu varsti ära, kui peab mõttetuid postitusi lugema...
Suletud