kas on ravi........

2005. aasta teemad
naine
Postitusi: 3
Liitunud: L Jaan 22, 2005 4:53 pm

kas on ravi........

Postitus Postitas naine »

ei ole ise jahimees(naine) ja ega see mind huvita ka,probleem on hoopis mehes,kes viimasel ajal järjest rohkem hakkab ära pöörama,kui ta parasjagu ei ole metsas jahil,siis istub oma toas ja vahib oma püsse,nigu armund oleks neisse ja kui püsse ei vahi,siis istub siin jahindusfoorumis,raha on kulutatud nende püsside ja igasuguse muu träni peale meeletu summa ja mis veel kõik osta on vaja,noh selle summa eest saab korraliku sõiduauto,kas te kõik olete niisugused hullud...................aideake palun.
Pathfinder007
Postitusi: 78
Liitunud: T Veebr 24, 2004 3:26 pm

Postitus Postitas Pathfinder007 »

Kulla jahimehe naine ,kui see Sind lohutab siis möned meist on hullemini haigemad kui Snu mees.Jaht on ravimatu haigus!
andrus
Postitusi: 2800
Liitunud: R Veebr 27, 2004 8:45 pm

Postitus Postitas andrus »

Ravim selle vastu puudub!!!!! :D
Ole rahulik sa ei ole ainuke kellel selline mure,minu naisel sama jama.
:lol:
Ahto Kattai
Postitusi: 2418
Liitunud: R Mär 12, 2004 8:41 pm

Postitus Postitas Ahto Kattai »

NAINE.Kui soovid meest ravida ,proovi ennast mõned korrad jahile kaasa pressida,siis on kaks võimalust -kas haigestud ise ka v olukorraga tutvudes oskad vastumürki kasutada :D Ps.on ju käivitamisel mingine tervise parandamise/surma ennetav programm ja tervise eest makstav mistahes hind pole kunagi liiga kõrge :D :D Naine! mehel tarvis uut püssi ja sina mõtled millise roostetava "plekitüki"selle raha eest võiks saada :!: :!: :!: :D Sellised me oleme! :D
Kivi kotti!
Kasutaja avatar
Mart
Lehe päälik
Postitusi: 2339
Liitunud: L Dets 07, 2002 8:59 pm

Postitus Postitas Mart »

Ega sellest meest ei võõruta.Kui nüüd õigesti aru saan,siis sul mure,et mehel liiga vähe aega sinu jaoks.Aga on olemas selliseid haigusnähte leevendavaid nippe.Üllata ise oma meest näiteks sedasi, ütle et sul on teatri või mis iganes ürituse piletid,aga see on alles õhtul ja parasjagu jääb aega mõnest jahikauplusest läbi minna.Mõtle ,kaupluses läheb tal ütleme tunnike,aga sinuga veedab terve ülejäänud õhtu.Siis võiksid küsida,et kuda neid kettaid ikka lastakse ja lasta ennast tiiru kaasa võtta,aga endal juba plaan valmis,mis peale tiirus käiku teha jne.,jne.Sa pead ise kuidagi endale aega võitma,varsti harjub ta sellega ära.Hea oleks ,kui sul ka mingi hobi oleks,katsu meest ka oma tegemistega kursis hoida.
Kasutaja avatar
Estlander
Postitusi: 338
Liitunud: K Nov 17, 2004 12:25 pm

Postitus Postitas Estlander »

Rohtu ei ole.On vaid vastumürk ;)
Hundist toakoera ei saa.
Siili
Postitusi: 416
Liitunud: E Aug 09, 2004 10:23 pm

Postitus Postitas Siili »

Üldiselt käin metsas mitte sellepärast et haige olen , vaid sellepärast, et tervis säiliks. Vajalik eriti tööjuures vähe liikuvatele. Liialt palju sureb meie riigis mehi enneaegu lihtsalt "mootori" seiskumise tõttu. Ülejäänus on vist võimalus kompromiss leida. Pane käed ümber kaela,naerata ja ütle- kallis.On ju naiste käes maailma kõige võimsamad relvad.
jahe
Postitusi: 743
Liitunud: K Mär 24, 2004 10:03 am

Postitus Postitas jahe »

ravi puudub, jahihaigus see on tõesti üks kole haigus,inimene muutub ajameelseks ja unistavaks,vaimusilmas kujutab ette omale kuidas üht või teist jahti peab,räägib oma ette ja teeb igasugu muid lollusi,tööl võb probleeme tekkida või vallandatakse hoopis,ei siin pole muud kui mõni kuulus meesnõid saab aidata,naisnõidadel ei pidavat niipalju võimu olema................. mul oma nainegi ütleb ,kui ma koos ühe sõbraga kaks tundi ühest kuulist jahume,et kõrvalt pidi üsna imelik kuulata olema,mis me siis veel muudest asjadest räägime.
243win
baddmann
Postitusi: 2830
Liitunud: E Nov 15, 2004 11:27 am

Postitus Postitas baddmann »

ää..ee...väga offtopic vist, aga kas keegi teab kust ma leiaks oma naisele korralikud jahisaapad ? :D :oops:
Vari
Postitusi: 135
Liitunud: N Nov 18, 2004 5:41 pm

Postitus Postitas Vari »

Lohutuseks jahimehe Naisele. Teil on elus vedanud, et leidsite mehe kes on millestki tõsiselt huvitatud, kellel on unistus, kellel on säilinud ürgne kirg jahil käia. Vaadake enda ümber, kui palju on meie ühiskonnas mehi, kellel puuduvad igasugused tervisttugevdavad huvid, kes on lodevad teleka ees vedelejad, kes joovad rohkem kui mõistlik oleks.Teie mees on ilmselt kõva töömees ,kes teenib keskmisest rohkem, et oma unistusi teostada. Kui inimesel ei ole unistusi, mida teostada, siis kaob ju elu mõte ära-perekond, lapsed ja kodumajapidamine ei ole elu mõte, see on ainult vahend unistuste teostamiseks. Inimesel on tavaliselt rohkem, kui mõned soovid ja unistused. Seepärast teostatakse neid sõltuvalt east ,majanduslikust olukorrast, jne erinevatel elu ajajärkkudel.Arvatavasti on Teie mehel praegu jahipidamise ajajärk. Küllap mingi aja möödudes ja võimaluste tekkides tulevad esiplaanile muude unistuste teostamine. Abielu peaks tähendama üksteise toetamist, et me saaksime olla need kes me tahame olla.
Andres - saarlane
Postitusi: 174
Liitunud: E Dets 15, 2003 11:19 am

Postitus Postitas Andres - saarlane »

Ega õiget ravi pole küll. Ja ega keelamisega saavuta midagi ikka tasa ja targu.Kirg võib aastatega väheneda.
KUi keelata mehel jahilkäik - muutub mees kohe närviliseks ja siis sa hakkad paluma,et mees vähemalt korra päevass jahil käiks.
Sest närviline mees on ka omaette nuhtlus.
Egas elevant pole siga!
Kasutaja avatar
Feen
Postitusi: 3079
Liitunud: T Veebr 03, 2004 4:58 pm

Postitus Postitas Feen »

Väga hea teema sai siia tõstatatud. Plaanisin kunagi, kuhugile, postitada teema - jahisõltuvus. Aga kuna sõltlastel endal sellega väga probleemi pole, siis jätsin selle tegemata. Nüüd siis kirjutan. Alguseks mainiks seda, et jahisõltuvus on sama reaalne ja kaasahaarav kui hasartmägusõltuvus, alkoholism, kalastamissõltuvus... ja mis iganes. Paljud käivad kasiinos ka nii, et pole mingit sõltuvust, samuti tarbib emanus elanikkonnast alkoholi nii, et ei mingit sõltuvust. Erinevus jahi- ja kalastussõltuvuse ning muude sõltuvuste vahel on see, et teised sõltuvused kas tapavad tervist ja/või viivad suurtesse võlgadesse (ma pole kuulnud, et keegi käiks ja laenaks suuri summasid kokku selle nimel, et saaks uut püssi või paari padrunit lisaks osta).
Milles siis seisneb jahisõltuvus. Esiteks, rahutus, kui ei ole saadud loodusesse (mind nt rahustab ka see kui ma saan kalale, seenele, marjule, pildistama (no, oleks siis mõistlik fotokas ka :? ), enamasti siiski jahile või lasketiiru, või luureretkele, või ulukihoolet tegema. Aseaineks sobib väga hästi kirjandus, see foorum jms, kust samal ajal lisandub hulga teadmisi, kuidas sõltuvust veelgi meeldivamaks teha, lisaks tekib selline meelikõditav tunne, et kuidas teistel läheb ja mida teised teevad... ja soovitavad (et siis tekivad mõttes pildikesed jne ning ka jälle tore olla). Nagu juba mainitud, siis kuulub selle alla ka varustuse hooldamine, sellesse investeerimine, ulukihoole jms, mis raha välja viib. Aga need kulutused on alati õigesti tehtud kulutused (no, kui mingit praaki ei saa) ning kuigi vahepeal tekib tunne, et kulud juba päris suured, siis vaba raha tekkimisel läheb see loomulikult jahindusse. Nt. seadsin endale eesmärgi, et enne juhilubasid tegema ei hakka kui on olemas, relvaluba ja relv (nu jahitunnistus eelnevalt), nüüd siis mõlgutan järgmise relva teemal mõtteid.. ja arvake kas need juhiload niipea tegemisele lähevad. Ahjaaa... ja kui lähevad, ning endale masina soetan, siis on jälle väga suur mure, et kuidas võib keegi (st mina siis) jahilkäimiseks nii palju kütust kulutada. Nii, et tasub ka sellel mõelda, kui on mure, et jahivarustuse arvelt ei osteta autot. Mis siis veel, nagu mainitud, siis võib tekkida keskendumisraskuseid muudes valdkondades. Minul on küll õnneks ainult paar asja edasi lükkunud, kuna mõte selles, et ideaalne jahiilm, aga jahti ei saa... ei lase muid asju ka teha. Samas on juhtunud ka seda, et mõne tuttava sünnipäevale vms jääb minemata kuna sünnipäev (või muu üritus) toimub kusagil kaugel ja seetõttu jääks nt seajaht ära (no, pardijahi jätaks selle pärast ära küll). Ja ühele koolitusele olen läinud nii, et kui jaht läbi ning loomad tükeldatud, siis oli koolitus juba 3 tundi kestnud. Kuna olin sellega arvestanud, siis olid vahetusriided kaasas... siis Käärikule, ning jahiasjad saatsin koju... muud ei olnudki midagi, aga 2 loengut jäid kuulamata (mis ei oleks mitte kui midagi juurde andnud) ning kolmanda loengu kuulasin siis teadmises, et käed on ikkagi osaliselt veriseks jäänud.
Meie, jahimehed, nimetame seda asja jahikireks. Ja see on natuke parem termin, sest iseenesest on tervisliku asjaga, mis pakub palju elamusi. Sama asi nagu armastus (kui ikka õige kirg kellegi vastu, siis on sümptomid suht samad). On ka selliseid suhteid kus sa oled teisega rahul, või teine lihtsalt meeldib ja ka toimib. Nii ka jahil. Mõnele see lihtsalt meeldib, mõni on rahul, aga paljudele on see tõeline kirg (mis ei välista, et mõne vastassoo esindaja vastu ei saaks sellist kirge olla). Ja nagu armukirega on ka jahikirega nii, et ajapikku läheb ta väiksemaks... aga sellegipoolest küpsemaks. Tekib oskus jagada oma aega ning võimalusi ka nii, et teised pahaseks ei saa. Nii, et siit soovitus, varu aega. Aga nendele, kellel siis kirg. Katsuge teisle rohkem tähelepanu pöörata, ja see kui te talle õhinas seletate, kui tore jahipäev teil oli, siis see ei pruugi teda üldsegi huvitada. Eks ma ise ka sel teemal vastu päid ja jalgu saanud, aga nüüd siis katsun ennast ikka rohkem tagasi hoida... raske see ju on. Ja muide, seda ka on juhtunud, et kui on ikka nt 3 jahimeest koos ja neiu juhtub ka seltskonnas olema, ja jahijute igast kandist, siis kuuled hiljem, et vahepeal oli päris huvitav :lol:
Ja kavalamad kaasad õpivad selle ka selgeks, millal jahil käiakse, millal jahiilm... ning millal sellele aseainet leitakse (nb! relvapuhastus ei ole aseaine vaid vajalik hooldus), siis sel ajal on võimalus lagedale tulla mõne ideega, ja kui mehel, sõltlesel, kärsitus sees, siis tihtilugu ollakse vägagi vastutulelikud headele ideedele (ahjaa... jahisõltlased, alati tasub ise midagi välja pakkuda, see aitab ka mõtteid mujale viia). Ja kui mehega ikka koos meeldib olla, siis varu aega ja kannatust, ning harju olukorraga.
Aga, peaaegu lõpetuseks, ütleks ma ühte asja, kui selline naine kes mulle meeldib ning kellega koos olemine igati rahulolu pakub, aga kelle vastu meeletu kirg puudub (ja selliseid on ikka väga vähe), esitaks ultimaatumi, kas tema või jahindus, siis võib ta juba enne asju pakkima hakata... aga kui juhtub selline kirejuhtum olema, siis ma mõtleksin... sellele, et kui ma otsustan temakese kasuks, kuidas siis salaja jahil käia :D
Ja jahikirge enasiandev mõte tuleb ühelt vanalt jahimehelt: "tihti ma mõtli, et kui ainult lennata mõistaks, küll siis oles roo kohal ringi lennanu ja noid partse taga ajanu!"

Ps! Vaadake seda hundipilti üleval. Jahindus on ürgne kutse!
Üks lask - liha. Kaks lasku - võib-olla. Kolm lasku...
Kasutaja avatar
guttyitty
Postitusi: 13
Liitunud: E Sept 06, 2004 11:14 am

Postitus Postitas guttyitty »

TERE
KA MINU MEES ON METSAHULL,RELVAHULL,KOERTEHULL,KVALITEETSETE JA KALLITE JAHIRIIETEHULL JNE.VÕID ISEGI ARVATA,PALJU RAHA SELLEPEALE LÄHEB.SINNA JUURDE KUULUB VEEL JAHIAUTO,LASKETIIR(PADRUNID),METSAVIIDAV VILI,MIS SAMUTI EI MAKSA VÄHE...
SELLEJUURES ON ÜKS AINUS SVINKS,OLEN ISE KA JAHINAINE,AGA MITTE NII HULL,KUI MEES.MEIL KULUB VEEL TOPELT.SEE ON ELUSTIIL.MEIE PERE VABAAEG MÖÖDUBKI METSAS.MUIDUGI VAHEL KÄIME KA MITTE METSAS,AGA SEAL MUJAL KÄIME HARVA,SEST METSAS PEAB KÄIMA,MUJAL VÕIB KA HARVEM.KOERAD TAHAVAD JU KA METSA.
MINA SOOVITAN SUL MEHEGA METSA MINNA.KUI EI SOBI,PEAD SELLEGA LIHTSALT LEPPIMA.MINA OMA MEHEGA SAIME TUTTAVAKS JUST SELLEPÄRAST,ET ÜHISED HUVID.MILLEPÄRAST TEIE?
baddmann
Postitusi: 2830
Liitunud: E Nov 15, 2004 11:27 am

Postitus Postitas baddmann »

<<<---katab kõrvad----äääärggeeeee kiiiseeennndaaageeeee niiii kõõõvvaassstiiiiii :D
Kasutaja avatar
Feen
Postitusi: 3079
Liitunud: T Veebr 03, 2004 4:58 pm

Postitus Postitas Feen »

Vale alafoorum, aga moment vast sobiv.

Naine läheb psühiaatri juurde: "doktor, mul on suur mure, mees istub kogu aeg vannitoas ning püüab vannist kalu." Doktor siis uurib, et kaua see juba kestnud on. Naine seletab, et aasta. "Aga miks te siis varem ei tulnud selle murega siia?" üllatub doktor. "No, kala isu oli ikka nii suur", vastas naine.

No, ükskõik mis väidetakse (et jahinduses lihast rääkimise teema on täiesti röövellik), aga jahimehel on enamasti kapis ikkagi liha olemas.
Üks lask - liha. Kaks lasku - võib-olla. Kolm lasku...
Suletud