Trofeed ja nende alused

2006. aasta teemad
Kasutaja avatar
karupoeg
Postitusi: 283
Liitunud: N Dets 08, 2005 2:47 pm

Postitus Postitas karupoeg »

Andrus M kirjutas:Karupojale vastuseks, et mul oleks tõesti hea meel, kui selliseid mehi rohkem oleks, kellel on natuke kunstikätt ,frees, puutükk, lakki ja kes teeks asja "voila" valmis, nii et see asi ka kriitikat kannatab. Võib olla minu viga, aga neid "voila"meeste töid ei ole ma eriti kohanud.


Esimesel võimalusel lükkan mingi pildi ka siia ülesse. Palun ära saa valesti aru, ma ei paku sulle konkurentsi ega ürita su kliente üle lüüa. Su tööd on väga ilusad. Mainitud sai lihtsalt, et enamus mehi ise midagi teha üritab ja mina ei ole varem kuulnud, et keegi ostaks päris aluseid. Meie ümbruskonnas vähemalt on nii. Vähem oskajad mehed lasevad siis teha kellegi, kes oskab (näiteks minul või mu papsil) teised punnivad ise.

Austan tegijaid.
jorr
Postitusi: 3240
Liitunud: T Mär 01, 2005 9:52 pm

trohveed ja nende alused

Postitus Postitas jorr »

Usun, et sarvealuse teeb iga puutöömees ise valmis.Mul sõber vorpis neid igasuguseid teha, kuigi nüüd on juba penionäär ja enam ei tee.Isegi poiss tegi oma pronks põdrasarvele ise aluse ära aga joonised küsis teadja mehe käest.Ega Puukoigi kehva tööd tee ja jahikauplustes on neid müügil ka.Aluse tegemine pole vägasuur töö palju keerulisem on sarvede õige kinnitamine alusele ja aluse kinnitamine seinale nii, et iga müks neid viltu ei vii
noorus on ilus aeg
Andrus M
Postitusi: 170
Liitunud: K Veebr 23, 2005 7:24 pm

Postitus Postitas Andrus M »

Tegelikult ega ma neid töid eriti ei kipugi teistele tegema. Minu tööd on lihtsalt liiga kallid tavajahimehe jaoks. Mul on oma arusaam, kuidas sarvede ja aluse proportsioon peab olema ja miks poest ostetud alus või nii öelda tuttava tehtud alus ainult pliidi kütteks kõlbab. See on muidugi ainult minu "kiiks". Jga mees tehku ikka nii nagu talle meeldib.
Kasutaja avatar
karupoeg
Postitusi: 283
Liitunud: N Dets 08, 2005 2:47 pm

Postitus Postitas karupoeg »

Andrus M kirjutas:...miks poest ostetud alus või nii öelda tuttava tehtud alus ainult pliidi kütteks kõlbab...


Kahju, et sa ennast teistest lihtsurelikest nii palju paremaks pead. Eks sa pead üks imetegija olema siis, kui muu kraam, peale sinu tehtu, ainult kütteks kõlbab.

PS ehk tood mõne näite, kus su superaluseid on kasutatud, äkki mõne kuldtrofee või midagi?
kakuke
Postitusi: 5754
Liitunud: E Sept 01, 2003 3:32 pm

Postitus Postitas kakuke »

karupoeg kirjutas:Kahju, et sa ennast teistest lihtsurelikest nii palju paremaks pead.

Ei maksa riidu ka kohe kiskuda. Igale oma kiiks. Ise küll imetlen teiste töö ja lepin ka pliidiküttega. ;)
Kahtluse korral jäta sõrm sirgeks !!!
Vari
Postitusi: 135
Liitunud: N Nov 18, 2004 5:41 pm

Postitus Postitas Vari »

Ärge leppige pliidiküttega, nõudke oma raha eest täies ulatuses parimat. Elu on selleks liiga lühike ,et leppida vähema kui parimaga.(':lol:')
Andrus M
Postitusi: 170
Liitunud: K Veebr 23, 2005 7:24 pm

Postitus Postitas Andrus M »

Panin mõned pildid lisaks.
http://www.pilt.ee/view/685470/2/
Kasutaja avatar
Metslane
Postitusi: 576
Liitunud: P Sept 25, 2005 1:42 pm

kiitus

Postitus Postitas Metslane »

"Tammeoksadega" alused on ikka väga stiilsed ja ega õunapuu lehtedega kaunistatud kehvem pole. Rääkigu mehed, mida tahavad, kuid sellise asjaga saavad vaid kogenud puusepad hakkama. Tavalise ehk reeglina ornamentideta aluse teevad küll mehed kodus ise valmis (igaüks just nii hea kvaliteediga, kui palju oskusi on), kuid neid teisi ...
Sulle õpetuseks seda, et siin foorumis kehtib vanasõna: "Töö kiidab tegijat!" Küllap oled juba aru saanud, et enesekiitusele saad veel foorumlaste poolt "kiita" pikemalt.
On väga saladus kallis üks sokusarvede alus on ( http://www.pilt.ee/photo/685470/16419940/ )?
Jõudu nikerdamisel!
Aim small, miss small!
Suletud