hea taskulamp

2006. aasta teemad
metsamees
Postitusi: 62
Liitunud: N Sept 16, 2004 4:02 pm

hea taskulamp

Postitus Postitas metsamees »

kuidas siin jääger-online poes olev mag-lite ennast ka õigustab?
praegused lambid mis ostetud on, neil on reflektor ära pleekinud, näitab kehvalt, valgus nagu hajub ära.
Kasutaja avatar
Shogun
Postitusi: 105
Liitunud: R Dets 26, 2003 2:33 pm

Postitus Postitas Shogun »

Mul on sellist tüüpi. Hea asi, juba aastaid. Aga kui nüüd ostma peaks, siis ilmselt valiksin dioodidega variandi - võtab vähe voolu ja valgusjõud sama ere.
Metsas on loomi - jahimees. Metsas on liha - salakütt.
andrus
Postitusi: 2800
Liitunud: R Veebr 27, 2004 8:45 pm

Postitus Postitas andrus »

(y) muud ei ole lihtsalt öelda :)
Kasutaja avatar
Patterdale
Postitusi: 195
Liitunud: L Nov 06, 2004 12:32 pm

Postitus Postitas Patterdale »

Mag-lite on legend
Dog and man are truely partners in the hunt.
Joosep Käba
Postitusi: 1354
Liitunud: E Okt 18, 2004 9:57 am

Postitus Postitas Joosep Käba »

Ei ole dioodid, ehk siis LED tehnoogiaga päris nii. On küll ere ja võtab vähe voolu aga ei näita kaugele.
Kasutaja avatar
Eik
Postitusi: 1237
Liitunud: L Jaan 25, 2003 12:18 am

Postitus Postitas Eik »

Omal mag-lite juba 8 aastat, korra aastas ostan alkaal patareid sisse ja kestab hästi, ei karda põrutamist ega ka vihma. Sõbra oma uputasime korra kalal ära, õnneks põles teine ja siis õngitsesime kahvaga välja, töötab tal siiani. :D
andrus
Postitusi: 2800
Liitunud: R Veebr 27, 2004 8:45 pm

Postitus Postitas andrus »

mul on ainuke asi see et olen autos suht lohakalt hoidnud ja on klaasi korralikult ära kraapinud ,aga see ei muuda eriti valgust tugevust.
Kasutaja avatar
Mart
Lehe päälik
Postitusi: 2339
Liitunud: L Dets 07, 2002 8:59 pm

Postitus Postitas Mart »

Lisaks headele valgust heitvatele omadustele on ka hea enesekaitseks :D ,kurikaelale mööda küüru annad,siis kurjam põlvili ,aga lamp põleb ikka kirkalt edasi. :lol:
andrus
Postitusi: 2800
Liitunud: R Veebr 27, 2004 8:45 pm

Postitus Postitas andrus »

olen isiklikult auto esiklaasi lambiga purustanud ja peale mõne kriimu ei ole viga külge tulnud (y)
metsamees
Postitusi: 62
Liitunud: N Sept 16, 2004 4:02 pm

Postitus Postitas metsamees »

järelikult peab ära ostma
Kasutaja avatar
Mattis
Postitusi: 39
Liitunud: R Okt 08, 2004 2:00 pm

Postitus Postitas Mattis »

Mag-Lite on v.hea. Kui ise või keegi tuttav usasse satub siis saab sealt kordi odavamalt. Tõin Papsile 4 cell Mag-i 17 usd maksis. Endale kavatsen tuua selle aku variandi.
Otsid mind - MINE METSA :) !
Kasutaja avatar
hendrik
Postitusi: 890
Liitunud: R Veebr 04, 2005 10:33 am

Postitus Postitas hendrik »

Igasuguseid käe alt läbi käinud ja põhim on maglitest palju paremaid valgusenäitajaid (Peli, Ansmann) aga töökindluses on Maglite seni ületamatu. Minu kogemuste kohaselt küll. Olen Maglite juurde jäänud, suur 3 patareiga ja pisuke 2xAA lamp. Väike mahub alati tasku ja suur on autos.
aivar00
Postitusi: 3263
Liitunud: K Juun 16, 2004 2:09 pm

Postitus Postitas aivar00 »

Kiidan ka seda lampi. Endal oli kasutuses 7 aastat. On maha kukkunud 7 m kõrguselt pukist kiviaia otsa, kraavis ja rabas mitmeid kordi ujunud ja funkas hästi. Saatuslikuks sai lüliti peal olev kummijulku, mis läks puru ja peale seda sealt sodi sattus lülitisse ning lüliti andis saba. Justnimelt 3 patareiga variant. 2 patarei omal saab võhm kole ruttu külmaga otsa.
ikka lõbusalt
baddmann
Postitusi: 2830
Liitunud: E Nov 15, 2004 11:27 am

Postitus Postitas baddmann »

Endal on 3 patareiga variant. Muidu kõik hea ja ilus, ainult et kuna sel lambil ei ole mitte ühtegi aasa küljes, kuhu saaks rihma vms installida, siis veidi kahetsen, et ei võtnud 2 patareilist. Too mahuks suuremasse taskusse ära, kolmesega on vaja spets vutlarit.

BM
Kasutaja avatar
hendrik
Postitusi: 890
Liitunud: R Veebr 04, 2005 10:33 am

Postitus Postitas hendrik »

baddmann kirjutas:Endal on 3 patareiga variant. Muidu kõik hea ja ilus, ainult et kuna sel lambil ei ole mitte ühtegi aasa küljes, kuhu saaks rihma vms installida, siis veidi kahetsen, et ei võtnud 2 patareilist. Too mahuks suuremasse taskusse ära, kolmesega on vaja spets vutlarit.

BM


Heades poodides on müüa selline nahas aas, mille saad vöö külge riputada. Ei maksnud mingit erilist raha ega midagi. Ise teed ka valmis kui tahtmist on. Iseasi on see, et kas tahad, et jahil mingi kobakas vöö peal töllerdab. Selline miilitsa tunne on kui ringi kõnnid, must nuiamoodi asi kintsu najal. Samas, näiteks kui keset suvist jahti kartulivargad põllust kinni nabisime, oleks olnud äkki päris äss nii juurde astuda... Aga põhim on ta hea käepärane küll, ei ole vaja kuskile tasku peita, saad kiiresti kätte jne.
Suletud