millist haavlit kasutada

2006. aasta teemad
kaliiber
Postitusi: 327
Liitunud: N Apr 14, 2005 10:45 am

Postitus Postitas kaliiber »

Meie kandis ka kevadel õhtuti pärast loojangut ikka kõmistatakse ja igal aastal... Nüüd ma siis tean - see on koprajaht :idea:
Aga tea kas keegi on muidu selle debiilse eurusääduse vastu, mis kevadist nepijahti keelab, ka midagi reaalset teinud, kasvõi allkirju kogunud vms.
tuuba
Postitusi: 38
Liitunud: N Veebr 03, 2005 1:35 pm

Postitus Postitas tuuba »

Järgides arutelu iseloomu, tahaks mina ka teada, et.......millega see metsis paremini kukub? :oops:
gloss
Postitusi: 110
Liitunud: E Dets 06, 2004 8:34 pm

Postitus Postitas gloss »

jah, no kopra jaht ja 10 pauku ja seaduse kuulekad jahimehed-olgu sellega kuidas on. a sellel kevadisel paugutamisel on ka omad miinused.
nimelt lendab hulgaliselt hanesid ja mõni mees kohe ei suuda oma vägitegusi enda teada hoida ja lahkelt jutustab et vot see kevad sain 24 hane jne :idea: .
point on et kirub salakütte nagu ämma, hea et tall peeglit pole
kaliiber
Postitusi: 327
Liitunud: N Apr 14, 2005 10:45 am

Postitus Postitas kaliiber »

Nujah, aga vähemalt minul on küll kevadisel "koprajahil" ainult 7 1/2 paugud kaasas ja seega olen hanedele ohutu..
Aga ei tea kas nii tundub ainult mulle, aga neid lendavaid "kopraid" on viimastel aastatel kuidagi vähemaks jäänud. Vähemalt meie kandis ei anna tänast olukorda nii 5a. tagusega võrreldagi.
Kasutaja avatar
Feen
Postitusi: 3079
Liitunud: T Veebr 03, 2004 4:58 pm

Postitus Postitas Feen »

Nii palju kui ise tähele olen pannud, siis koprajahi käigus oleks võinud nii mõnelgi õhul lasta neid terve kotitäie, igast näppisid tiirutas ringi. Ja möödunud aastal sokujahis käis ka veel kõva lend. Ise ei olegi selle linnukese peal kätt proovinud, aga ega sügis kaugel pole :) (sügisese rände ajal on ka paar päris magusat luhta ja siis ole ainult mees ja saa pihta).
Üks lask - liha. Kaks lasku - võib-olla. Kolm lasku...
gloss
Postitusi: 110
Liitunud: E Dets 06, 2004 8:34 pm

Postitus Postitas gloss »

ega nepil juba eelmine nädal olid munad pesas. sorry, kopral
22LR
Postitusi: 358
Liitunud: R Mär 04, 2005 12:34 pm

Postitus Postitas 22LR »

Emalind istub munadel,ringi lendavad vaata et jaanipäevani "lapulised".Need selle ülesvisatud mütsi peale reageerivad.Sellised on minu mälestused kevadisest nepijahist.Kõik,mis pole lubatud,on keelatud! :lol:
Alati on rohkem kui 2 võimalust!
jussike
Postitusi: 4
Liitunud: N Juun 02, 2005 8:57 am

Postitus Postitas jussike »

Nujah,need pääle pauku langeva trajektooriga linnukesed on ju tegelt koera rida :wink: ,muidu olen eelkönelejatega nöus,ainult et hilissygisel,kui kopsakamad sinikaelad saabuvad,olen no.5-tegi kasutanud.
Ah minge kõik metsa!!!
kaliiber
Postitusi: 327
Liitunud: N Apr 14, 2005 10:45 am

Postitus Postitas kaliiber »

Tundub et sellel kevadel on õhtuse "koprajahi" ja ka pardijahiga ühel pool :cry: F....g linnugripp :evil:
Suletud