Otsin väiksekaliibrilist.

2006. aasta teemad
Kasutaja avatar
Estlander
Postitusi: 338
Liitunud: K Nov 17, 2004 12:25 pm

Postitus Postitas Estlander »

Mattis, CZ on hea püss.Hind peaks sinna 6-7-8 tuhande kanti jääma
Ma plaanisin ka sedasama CZ-i osta, aga jahipauna meestega mul millegipärast klappi pole ja see jäi katki.Deerhunter aitas mind rõõmuga oma pakutava anchütziga ja ma olen metssigarahul :)
Hundist toakoera ei saa.
jahe
Postitusi: 743
Liitunud: K Mär 24, 2004 10:03 am

Postitus Postitas jahe »

anchützi fännidele tilk tõrva meepurki,ostsin ka antud relva,uuena muidugi ja pärast mõningast testimist selgus et relv loobib 50m peale umbes 10cm ,kõiki asju sai testitud, alustades erinevatest moonadest ja lõpetades iseendaga, selgus ,aga kurb tõsiasi,et antud relval on vintraud ebaõnnestunud ,püssil oli muidugi garantii ja nii sõitis relv saksamaale tagasi ,halvem asi on muidugi see et niisugustel puhkudel kipub asi millegipärast venima ........... kahtlemata on anchütz teada ja tuntud firma ,kes toodab häid relvi ,aga isiklikult teist korda ma sama firma relva ei ostaks ,cz kohta niipalju et kuulid mahuvad 50m pialt 3cm sisse ,maksab see 5900eeku ja saadaval oli vist jahipaunas ,vähemalt ühel mu sõbral on niisugune, jutt käib muidugi 22LR-ist.
243win
Kasutaja avatar
Estlander
Postitusi: 338
Liitunud: K Nov 17, 2004 12:25 pm

Postitus Postitas Estlander »

Minul siis vedas, sest mu anschutz ei loobi kohe üldse ja laseb 50 meetri pealt toelt lastes kõik laengud 2cm ringi sisse.
Jahemees, mis zütsi sa ostsid?See oli küll vist üks harvadest juhustest kus zütsi püss loobib.Võibolla oli poes saanud toru otsa vastu vinti kõksu?
Hundist toakoera ei saa.
jahe
Postitusi: 743
Liitunud: K Mär 24, 2004 10:03 am

Postitus Postitas jahe »

anchütz-1451 22LR , spetsialisti sõnul oli viga selles et kuul läks liiga lohvkalt läbi vintraua , veel väideti et anchütz ei lase ilma testimata ühtegi relva välja ,huvitav kuidas selline asi siis juhtuda sai.
243win
Kasutaja avatar
Shogun
Postitusi: 105
Liitunud: R Dets 26, 2003 2:33 pm

Postitus Postitas Shogun »

50 m pealt 2cm sisse... Eh, mul püss sisse lastud nii 75m peale ja kuulid ilusti-kenasti sama suure ringi sees :)
Metsas on loomi - jahimees. Metsas on liha - salakütt.
Kasutaja avatar
Estlander
Postitusi: 338
Liitunud: K Nov 17, 2004 12:25 pm

Postitus Postitas Estlander »

Shogun, ma lasin 50m peale sisse kuna siis 50 tiirus hea laskmas käia.
Usun, et 75 pealt saab sama hea tulemus, kui 50 pealt.Katsetasin lahtiste sihikutega algul, kui püssi sain ja 70-75m oli see piir kus kuul veel märgatavalt ei kukkunud(330m/s moonaga)
Peale optika pealepanemist pole veel pikemaid distantse proovinud, aga ma proovin varsti järgi.
Kena suve.
Hundist toakoera ei saa.
puukoi

Postitus Postitas puukoi »

Igaüks kiidab oma, mina siis ka - mul on CZ 452 2E ZKM 22LR, Tavavariant, laseb tuulevaikse ilmaga, Lapua moonaga, 75m peale sisselastuna ka 100m peale u. 3cm ringi sisse. Vajumine u. 15cm. Tehase kaasaantud kontrolllaskude lehel oli 50m peale u. 5cm. hajumine.
Vaat nisuke püss!
niisama meez
Postitusi: 3
Liitunud: P Okt 09, 2005 3:17 pm

küssa

Postitus Postitas niisama meez »

leidsin endale relva kyll ,aga enne ei osta kui pole aru saan mida moodi se altlaadimine käib :?: saab äkki keegi aidata?
puukoi

Re: küssa

Postitus Postitas puukoi »

niisama meez kirjutas:leidsin endale relva kyll ,aga enne ei osta kui pole aru saan mida moodi se altlaadimine käib :?: saab äkki keegi aidata?


Ei saa hästi sotti, mida sa altlaadimise all mõtled!
niisama meez
Postitusi: 3
Liitunud: P Okt 09, 2005 3:17 pm

Postitus Postitas niisama meez »

vahet pole sain nigunii juba teada
saialõikaja
Postitusi: 406
Liitunud: E Okt 04, 2004 10:03 am

Postitus Postitas saialõikaja »

ehk mõtles niisama meez sellele, et kuidas see (hõlma)alt laadimine käib, et ulukit ära ei ehmataks, kui laadimata tukiga metsas ringi uitab! :wink: see peaks nii käima, et paned püssi jahivesti alla, murrad tasa tasa lahti, laed ilusasti kenasti hõlma ALL ära ja võtad raaaahulikult püssi jälle välja....saigi nagu lipsti ALT laetud :P
tuleb jaht või jaa?
Üllar Tamm
Postitusi: 894
Liitunud: N Okt 13, 2005 12:45 pm

Postitus Postitas Üllar Tamm »

Täna Trapperis uurisin pisut seda Koršuni poolautomaati 22LR, tundus päris kobe tükk olevat. Hea odava moonaga harjutada. Hind ka suht normaalne. On keegi selle endale juba soetanud või on seda proovinud? Ehk jagaks muljeid?
mango
Postitusi: 149
Liitunud: E Dets 27, 2004 1:45 am

Postitus Postitas mango »

Tunnen moraalset kohustust mainida veel ühte üllatavalt head riistapuud: Norinco JW-15, seda müüb soomes http://www.hantaurus.fi relvapood. Hind jääb kuskile 7 tuhande kanti koos kõigi kuludega, orginaalhind kuskil 150 euro peal. Hiina töö, üllatav kvaliteet ja täpsus. Olen juba 10 aastat õnnelik omanik (USA politseinikud kinkisid). Täpne, hästi tehtud (kuulujutu järgi hiina vangide töö - kui kvaliteet ei vasta nõuetele, jääb söök ära). Sako on kvaliteedis muidugi selgelt üle, kuid ka hind on teisest klassist.
smurf
Postitusi: 156
Liitunud: P Mai 08, 2005 1:42 pm

Postitus Postitas smurf »

Sünnipäevaks sai soetatud endale Anschütz 525 jahipaunast ja optikaks Walther 1.5-4.5x32 ning täna Männikul sisse lastes oli kurvaks tõsiasjaks see , et loobib jubedalt.Kuigi sai püss ennem korralikult õlist puhastatud, on tekkinud nõutu olukord,keegi oli eelpool maininud sama probleemi-on mõni lahendus?
smurf
Postitusi: 156
Liitunud: P Mai 08, 2005 1:42 pm

Postitus Postitas smurf »

Või on asi hoopis optikas?
Suletud