kes on lasknud koige suurema kopra?

2006. aasta teemad
taavi kask
Postitusi: 4
Liitunud: T Mai 10, 2005 3:39 pm

kes on lasknud koige suurema kopra?

Postitus Postitas taavi kask »

mina olen lasknud ainult15 kilose :twisted:
andrus
Postitusi: 2800
Liitunud: R Veebr 27, 2004 8:45 pm

Postitus Postitas andrus »

No nii......

Kas nüüd läheb kekkamiseks? :?
Kasutaja avatar
Feen
Postitusi: 3079
Liitunud: T Veebr 03, 2004 4:58 pm

Postitus Postitas Feen »

Pehk, Ants: Järvamaa: 2001: 15,93 (pikkus): 10,98 (laius); 26,91 (kokku) I (kuld). Nüüd siis arvutagem välja keha massi.. :)

Ise olen kaalunud paar looma... väikseim olnud 7.5 kg.. keskmine 22.5 ja suuremad on ikka kõvasti suuremad olnud. Huvi pärast peaks kunagi mõne äkki ära kaaluma. Ps, mida väiksem ja noorem, seda mahlasem, pehmem ja parema lihaga ;)
Viimati muutis Feen, T Aug 23, 2005 5:42 pm, muudetud 1 kord kokku.
Üks lask - liha. Kaks lasku - võib-olla. Kolm lasku...
Kasutaja avatar
Mart
Lehe päälik
Postitusi: 2339
Liitunud: L Dets 07, 2002 8:59 pm

Postitus Postitas Mart »

Ei tea,kas peaks päris eraldi kasutajate grupi tegema,et kellel suuremad ... ,siis hea grupi liikmetel isekeskis kekutada ja ülejäänud seltskond saaks sellest säästetud. :lol:
Kasutaja avatar
sooviku
Postitusi: 2291
Liitunud: R Nov 19, 2004 7:22 pm

Postitus Postitas sooviku »

Miks siis jahimees oma saagiga kiidelda ei või?Kalamehed teevad seda ju kogu aeg.Mötle,kui oled lasknud kopra,kelle kraavist väljalohistamiseks traktori pead tellima,tahaks ju sellest teistele ka rääkida. :)
rajaleidja
Postitusi: 2633
Liitunud: R Okt 03, 2003 9:50 pm

Postitus Postitas rajaleidja »

Miks neid trofee näituseid ja trofeede hindamisi muidu ikka tehakse, kui et saaks teiste ees oma saagiga uhkustada. kui keegi soovib seda siin teha, palun väga
Kasutaja avatar
Mart
Lehe päälik
Postitusi: 2339
Liitunud: L Dets 07, 2002 8:59 pm

Postitus Postitas Mart »

Eh,ma vähe valesti asja tõlgendasin.Samas saatke mulle ikka pilte ka,albumis trofeede leht õige lage :lol: .
Mis koprasse puutub,siis minul on olnud õnne 32kg isend tabada.Ilus suur kolp oli ka ,aga see sai kahjuks tulistamisel viga,sihtisin küll rohkem kaela,aga lõi ikka kuklast killu välja.Ära vääristasin kolju ikkagi,vähemalt endal hea vaadata ja meenutada.

P.S.Trofeede pildid ei pea olema juba vääristatud trofeedest,vaid võivad vabalt olla kohe metsas jäädvustatud.
jägermeister
Postitusi: 32
Liitunud: P Mär 13, 2005 5:10 pm

Postitus Postitas jägermeister »

suuremat pole näinud kui 31 kg naabri mehe õnnelik õhtu.
Tuvi lastakse kahe silmaga...
Kasutaja avatar
Istuv Sõnn
Postitusi: 61
Liitunud: E Veebr 21, 2005 7:04 pm

Postitus Postitas Istuv Sõnn »

isa lasi paar aastat tagasi emajõel 36kg. mul oli tema üle hea meel :D
puukoi

Postitus Postitas puukoi »

Istuv Sõnn kirjutas:isa lasi paar aastat tagasi emajõel 36kg. mul oli tema üle hea meel :D


No sellise kolju peaks kõhklemata olema kuldmedali vääriline. Igal juhul mulle teadaolevaist suurim kaalult.
Kasutaja avatar
Istuv Sõnn
Postitusi: 61
Liitunud: E Veebr 21, 2005 7:04 pm

Postitus Postitas Istuv Sõnn »

ma ainult ei kujuta ettegi, mis ta selle koljuga tegi, ta ei ole eriti selline kirglik jahimees, kes sellega näitusele läheks. Ma pean küsima.
Pauli
Postitusi: 1291
Liitunud: E Nov 29, 2004 4:03 pm

Postitus Postitas Pauli »

Lastud loomadel ju see häda, et pea enamasti pilbasteks.
saialõikaja
Postitusi: 406
Liitunud: E Okt 04, 2004 10:03 am

Postitus Postitas saialõikaja »

ma olen ka kuulnud nii ligi 40sest koprast, mis jõgeva kandis lastud, aga selle koljut ei maksa kohe kullapähemäärida, kuna kobras ise oli koos poegadega. (ei tea kuna lastud)
tuleb jaht või jaa?
jahimees123
Postitusi: 80
Liitunud: T Dets 20, 2005 5:16 pm

Postitus Postitas jahimees123 »

ei ole ise ka üle 24 kilose näinud ja see andis tuttavale kuld medali,krt 30-40 kilosed on vist ikka väikke jahi jutt juba
püss selga
vallo
Postitusi: 463
Liitunud: P Aug 22, 2004 12:59 am

Postitus Postitas vallo »

Mõnisada grammi alla 32 kilo, igavene mütakas, mudu tavaliselt täiskasvanud loom 18-27 kg kutsikas 5-9 , need on minu kogemused.
Suletud