Kuidas relva puitosa kaunistada?

2006. aasta teemad
sergo
Postitusi: 435
Liitunud: N Dets 15, 2005 1:21 am

Postitus Postitas sergo »

mehed, andke ikka asjalikku nõu. Olen ise hariduse kunagi Pedas saanud, s.h. tööõpetusalase. Ka härraseid Nurki tunnen isiklikult ja võib öelda, et mitte ainult kliendina. Aru ma ei saa, miks jälle jalgratast leiutada. Millest on tehtud enamus laadisid jahipüssile-vastus-pähkel. Miks? Dekoratiivne, kergelt töödeldav. Võtke kätte nuga või peitel, höövel ja testige erinevaid puite töödeldavuse seisukohalt. Lasketäpsuse, käepärasuse jmt. nõudeid arvestades omab tähtsust ka relva raskuskese, lae pikkus, mehe kaela pikkus ja miljon muud asja. Materjal, millest standardkaba valmistada, peab olema min. paksuses 80 mm., laiuses 22o-280mm., pikkuses 440-500 mm. Sealt sab siis ka torualuse lae osa. Karabiini jaoks võivad pikkusmõõdud suuremad olla. Eriti hea oleks, kui puidu loomulik tekstuur aitaks käe osas paindega alla natuke kaasa. Ei oskkagi esmapilgul rohkem öelda, kui abi või nõuannet kellelgi vaja, alati valmis. Endale muide olen kuivama pannud üsna mitu sobilikku pakku nii õunapuust, kirsist, jalakast jmt. Igaks juhuks, kunagi ei tea...? Muide, annab ka lante teha.
erka
Postitusi: 2
Liitunud: K Mai 24, 2006 11:50 pm

Postitus Postitas erka »

Püssilae rihveldamiseks on erinevate profiilidega terasid ja selliseks tööks sobivaid riistu võiks leida järgmiselt aadressilt:

http://www.gunline.com/products.html :shock:
Suletud