remingtoni turg

2006. aasta teemad
Suletud
salf
Postitusi: 19
Liitunud: L Jaan 08, 2005 11:49 am

remingtoni turg

Postitus Postitas salf »

tere, olen siin plaani pidand ja otsus nagu kisuks remingtoni poole, kuid kes neid maale toob ja kus poodides neid kohata vġiks :roll:
jaht on kunst
puukoi

Postitus Postitas puukoi »

Remingtoni pole küll meil kusagil müügil näinud. Kui selline soov, pead sammud Soome seadma.
Kasutaja avatar
hendrik
Postitusi: 890
Liitunud: R Veebr 04, 2005 10:33 am

Postitus Postitas hendrik »

Oot-oot, ma ei leia praegu. remingtonil esindaja Eestis olemas - Harkus üks pisike pood. Täitsa toobki siukest nagu vaja, muist ka kohapeal olemas... Vanas Harku teenindusmajas asub, Tln-Keila-Paldiski mnt ääres kohe...
mango
Postitusi: 149
Liitunud: E Dets 27, 2004 1:45 am

Postitus Postitas mango »

Igaks juhuks räägi ühe mehega, kes Remingtoni .22-seid müünud on. Ma pole ise ühendust võtnud ja küsinud, mida ja kui palju ta toob, kuid mu süõber sai tema käest väga asjaliku hinnaga korraliku model 597 poolautomaadi. Panen ta telefoni privas sulle. Soomes on korralik Remingtoni valik Helsinki lähedal Kirkkonummen Erävaruste poes (ca 30km lääne poole - löö Googlesse sisse ja saad addressid/telefonid ja veebilehe)). Mees peab oma kodus poodi, enamus on netimüük, kuid ise kohapeal käies oli väike ruum kliente täis, riiulis oli nii mõnigi asjalik remington, ja ka muud head kraami oli saadaval. Teavad, mida müüvad.
Joosep Käba
Postitusi: 1354
Liitunud: E Okt 18, 2004 9:57 am

Postitus Postitas Joosep Käba »

hendrik kirjutas:Oot-oot, ma ei leia praegu. remingtonil esindaja Eestis olemas - Harkus üks pisike pood. Täitsa toobki siukest nagu vaja, muist ka kohapeal olemas... Vanas Harku teenindusmajas asub, Tln-Keila-Paldiski mnt ääres kohe...


NORMARK-on selle asutuse nimi. Toob Remingtoni.
Kasutaja avatar
hendrik
Postitusi: 890
Liitunud: R Veebr 04, 2005 10:33 am

Postitus Postitas hendrik »

Just. Joosep päästis olukorra :D .

Normark Eesti OÜ
Registrikood: 10727660
Instituudi tee 2 Harjumaa Harku vald Harku 76902
Telefon 6571078
salf
Postitusi: 19
Liitunud: L Jaan 08, 2005 11:49 am

Postitus Postitas salf »

tänud teile kõigile, kuid mu plaan on selline juba et mul on müüja st nn tooja olema soomes, aga nii põrsas kotis ka ei taha osta et enne peaks ikkagi näperdama nati ja õlgaistumist proovima
aga tänud teile kõigile, kindlasti lähen külastan seda asutust :D
jaht on kunst
vana sokk
Postitusi: 144
Liitunud: E Nov 22, 2004 3:32 pm

Postitus Postitas vana sokk »

Salf,saa vanemaks ja siis räägi relvadest ja ehk kolid sinna teise foorumisse aga seni...
võimalikult suurem ports
salf
Postitusi: 19
Liitunud: L Jaan 08, 2005 11:49 am

Postitus Postitas salf »

nu jah eks ma siis ole vait ega küsi nõu targematelt meestelt
jaht on kunst
gunnar
Postitusi: 882
Liitunud: P Aug 22, 2004 4:18 pm

Postitus Postitas gunnar »

mingi põlvamaa meeste kisma siin :)
rajaleidja
Postitusi: 2633
Liitunud: R Okt 03, 2003 9:50 pm

Postitus Postitas rajaleidja »

ei saa ka aru, mille peale vana sokk nüüd leili läks.
salf, sina aga küsi edasi kui miski huvitab. foorum selleks ongi, et teistega oma teadmisi jagada
vana sokk
Postitusi: 144
Liitunud: E Nov 22, 2004 3:32 pm

Postitus Postitas vana sokk »

Enne peaks kooli lõpetama ja siis relvadest unistama ning relvaeksami sooritama :D
võimalikult suurem ports
Üllar Tamm
Postitusi: 894
Liitunud: N Okt 13, 2005 12:45 pm

Postitus Postitas Üllar Tamm »

Vana sokk, ma ei saa aru, mis sul noore poisi vastu on. Ise noorena hoidsin vanade lähedale, kuulasin ja õppisin. Keegi ei saatnud mind pikalt.
Kui me ise noori ei õpeta, veel hullem kui neid eemale peletame, polegi ju järelkasvu tulemas :wink: Vanas eas oleks ju hea, kui on nooremaid mehi kambas, kes ajus loomi ette ajavad 8) Noori tuleb julgustada ja suunata õigele teele, elavad kergemini seltskonda sisse ja saavadki neist tublid kaaslased, kelle peale ka täbaras olukorras loota võib :M
Joosep Käba
Postitusi: 1354
Liitunud: E Okt 18, 2004 9:57 am

Postitus Postitas Joosep Käba »

http://www.remington.com/products/firea ... PR_models/
Vat siis remingtoni. Kas need mitte meile nii tuttavad issid ei ole? :D
Suletud